10:7
    Tomáš PODRABSKÝ
    (Tichý)

FBC BRZDY CZ Česká Lípa - 1. MVIL Ostrava LEXX 10:7
branky: 1. Jakub Novák, 6. Jakub Novák, 26. Štěpán Slaný, 28. David Marhan, 43. Dominik Jansa, 44. Milan Tichý, 47. Štěpán Slaný, 49. Radovan Vnuk, 51. Štěpán Slaný, 60. Tomáš Podrabský - 17. Filip Machálek, 34. Miroslav Kozelský, 37. Jan Adamík, 37. Filip Machálek, 44. Filip Slovák, 47. Jakub Smrčka, 57. Georgi Kezua; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 11 - Vojtěch Kořínek 31, Jorgos Jatagandzidis 11; po třetinách: 2:1, 2:3, 6:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích Štěpána Slaného: Děkujeme soupeři, že na poslední kolo základní části přijeli v důstojném počtu. Bylo vidět, že v tomto zápase o mnoho nešlo a především Ostrava neměla o co hrát. My jsme nepodali optimální výkon, nicméně stále bojujeme o první čtyrku, která je pro nás v tuto chvíli klíčová. Těšíme se na příští play-offový víkend.
60:00 Vyjádření vedoucího Cabiše Daniela: Ze začátku jsme asi přijeli místo zápasu na českolipskou pouť jelikož jsme se v první třetině pouze vozili na kolotoči, div, že nebylo po první třetině po zápase. V druhé třetině jsme se trochu zvedli a skóre utkání srovnali. Nakonec jsme v pětiminutovém oslabení prohráli zápas. Chtěl bych pochválit lajnu mladých a golmanskou dvojku. Děkuji soupeři za utkání a hodně štěstí v play-off.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: 19 - 5. Střely na branku celkem: 41 - 18.
59:55 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 10:7
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #18 Tomáš Podrabský, asistoval #23 Milan Tichý (10:7)
59:36 Podrabský netrefil prázdnou bránu.
58:21 Střela hostů netrefila branku.
56:56 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 9:7
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #43 Georgi Kezua z trestného střílení (9:7)
56:08 Jeřábek trefil masku brankáře.
55:16 Ostrava zahrozila z rychlého protiútoku.
51:48 Chyna pokryl ostravskou střelu.
50:50 Timeout 1. MVIL Ostrava LEXX
50:28 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 9:6
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #23 Milan Tichý (9:6)
50:28 Slaný svou dělovou ránou po zemi překonal brankáře.
50:14 Štěpán Slaný vede míček na polovinu soupeře.
48:48 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 8:6
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #16 Jakub Novák (8:6)
48:45 Duo, které se postaralo o první dvě branky domácích si vyměnilo role, tentokrát asistoval Novák a střílel Vnuk.
47:48 Senzační zákrok ostravského brankáře!
46:49 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 7:6
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #18 Tomáš Podrabský (7:6)
46:49 Domácí kombinaci po nahrávce Podrabského Slaný téměř do prázdné branky.
46:28 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 6:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #5 Jakub Smrčka bez asistence (6:6)
46:28 Domácí brankář si vybral svou slabší chvilku a propustil střelu Smrčka za svá záda.
44:46 Novák trefil boční síť branky.
43:42 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 6:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #75 Filip Slovák, asistoval #77 Jakub Brzuchanski (6:5)
43:42 Podobný gól jako byl gól Dominika Jansy padl do domácí branky. Tentokrát skóroval Slovák.
43:24 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 6:4
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #23 Milan Tichý, asistoval #27 Jakub Karel (6:4)
43:24 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jorgos Jatagandzidis družstva 1. MVIL Ostrava LEXX
43:24 Milan Tichý napřáhl na půlce hřiště a svou střelou překonal brankáře.
42:36 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa bez asistence (5:4)
42:36 V obrovském zmatku přes brankou hostů se nejlépe zorientoval Dominik Jansa a vrátil domácím vedení.
42:20 Mlejnkův padáček způsobil ostravskému brankáři velké potíže.
40:29 Ostrava se usadila na polovině domácích.
40:03 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: 17 - 10.
38:56 David Marhan přestřelil branku.
37:59 Ostrava nyní přehrává domácí.
36:45 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 4:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #12 Filip Machálek bez asistence (4:4)
36:45 Dvěma slepenými góly dokázala Ostrava vyrovnat.
36:26 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 4:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #14 Jan Adamík, asistoval #77 Jakub Brzuchanski (4:3)
35:48 Tempo zápasu se oproti první třetině výrazně snížilo.
33:02 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 4:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #13 Miroslav Kozelský, asistoval #10 Adam Tesárek (4:2)
33:02 Krásnou střelou do rohu branky snížil náskok českolipských Kozelský.
32:55 Pastor se dokázal skvěle vrátit a zachytit nahrávku soupeře.
31:19 Jansa svou nahrávkou hledal Podrabského, ale ten míček nestihl.
30:32 Nováka střela minula branku.
28:35 Chyna zneškodnil šanci hostů.
27:13 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #9 David Marhan, asistoval #23 Milan Tichý (4:1)
27:13 David Marhan dokázal dorazit míček za záda brankáře.
25:21 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 3:1
25:21 Štěpán Slaný svou dělovkou vyhnal pavouky z horního rohu branky.
24:35 Trestné střílení družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa neproměnil #50 Štěpán Slaný.
23:51 Tichý trefil tyč.
22:58 Ostrava zakládá útok.
21:35 Chyna předvedl senzační zákrok.
20:40 Brankář hostů zachytil nahrávku Vnuka.
20:02 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely na branku v první třetině: 15 - 3.
19:56 Ostravská střela letěla nad.
18:56 Jansa neproměnil šanci.
17:46 Téměř celé utkání se Česká Lípa drží na polovině soupeře.
16:37 GÓL 1. MVIL Ostrava LEXX! 2:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #24 Lukáš Tomiczek (2:1)
16:37 Filip Machálek dokázal dorazit skákavý míček do branky domácích.
15:42 Mlejnkova střela škrtla tyč a odrazila se do rohu hřiště.
14:11 Pastor se svou střílenou nahrávkou snažil najít Jansu, ale ten promáchl.
12:43 Duo Vnuk Novák chtělo opět udeřit, ale Vnuk svou střelou přestřelil branku.
12:13 Chyna si připsal svůj první zákrok, ale ne ledajaký, byl senzační.
11:18 Hřebřina těsně minul branku.
10:12 Českolipští hráči téměř nepouští hosty na svojí půlku.
08:59 Pastorova střela trefila blok obránce.
08:13 Jeřábek nastřelil tyč.
06:49 Slanému uskočil míček při zakončení.
05:34 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #16 Jakub Novák, asistoval #4 Radovan Vnuk (2:0)
05:34 Českolipské duo, které se postaralo o první gól se postaralo i o gól druhý. Jakub Novák opět přesně zakončil po nahrávce Vnuka.
04:59 David Marhan svou střelou branku netrefil.
04:03 Chybu ostravských mohl potrestat Karel, ale brankář jeho pokus zneškodnil.
03:03 Vondráček trefil obránce před sebou.
02:04 Šance Hřebřiny neskončila gólem.
01:20 Další střelecký pokus Jakuba Nováka skončil na hrudi brankáře.
00:21 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 1:0
00:21 První gól na sebe nenechal dlouho čekat. Hned v první minutě se uvolnil v ostravském rohu hřiště Radovan Vnuk, který svou přesnou nahrávkou našel Jakuba Nováka a ten zakončoval téměř do prázdné branky.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00 Zdravíme všechny florbalové fanoušky ze sportovní haly v České Lípě.