5:3
    Tomáš KIPROV
    (Vavro)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Start98 5:3
branky: 6. Tomáš Kucharič, 6. Pavel Palát, 51. Martin Pánek, 53. Martin Pánek, 59. Martin Pánek - 27. Ondřej Vavro, 48. Vojtěch Šišma, 60. Tomáš Kiprov; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 169; zásahy brankářů: Martin Beneš 25 - Ondřej Lupoměch 27; po třetinách: 2:0, 0:1, 3:2
60:00 Trenér domácích Šťastník: 'Zápas vynikající úrovně, který snesl měřítka play-off. Soupeř hrál velmi dobře. Kdyby mi někdo řekl, že po té krizi nakonec skončíme na druhém místě v základní části, tak bych se jen zasmál. Po dnešku je to realita, ale my musíme odmakat dobrý týden a s pokorou nastoupit do play-off proti ....Díky fantastickým divákům.'
60:00 Trenér hostů Derka: 'Nejprve bych chtěl poděkovat domácím za férové gesto před zápasem. Diváci mohli vidět velice ofenzivní florbal s mnoha neproměněnými šancemi na obou stranách. Škoda, dneska jsme si minimálně bod za předvedený výkon zasloužili. Přeji domácím šťastnou ruku při losu.'
60:00 Střely ve třetí třetině 13:10, celkově 31:28. Domácí zaslouženě vítězí a díky prohře Svitav jdou na druhé místo tabulky! Byl to opravdu kvalitní florbal a já Vám děkuji za pozornost a hezký zbytek víkendu.
59:45 GÓL FBC Start98! 5:3
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #18 Tomáš Kiprov, asistoval #87 Ondřej Vavro (5:3)
59:29 Zdá se být rozhodnuto.
58:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #8 Pavel Palát (5:2)
58:01 Běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Na dnešní utkání si našlo cestu 169 diváků.
57:50 Hosté v šesti!
57:39 Timeout FBC Start98
56:15 Domácí tým přečkal těžké chvíle a je kompletní.
55:18 Skvělý Beneš!!
54:58 Salava v tutovce nedává!
54:45 Beneš drží!
53:17 Útočný faul hostů.
52:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #92 Tomáš Kucharič (4:2)
52:17 A Znojmo vede opět o dvě branky! A opět dnes skvěle hrající Martin Pánek - 4:2!!
52:05 Krásný zápas, velké drama.
50:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek z trestného střílení (3:2)
50:35 Kucharič se nacpal před obránce a byl faulován. Rozhodčí nařídil trestné střílení, kterého se chopil Martin Pánek a suverénně jej proměnil - 3:2!
50:12 Beneš lapil míček.
48:50 V útoku opět hosté.
47:30 GÓL FBC Start98! 2:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #48 Vojtěch Šišma, asistoval #18 Tomáš Kiprov (2:2)
47:30 Nenápadná střela, kterou Beneš neviděl, končí za jeho zády - 2:2!
47:27 Standardka pro hosty.
46:15 Hra se přelévá ze strany na stranu.
45:05 Při Startu v posledních chvílích stojí velké štěstí!
44:29 Volf selhal v tutovce!
44:19 Kiprov skvěle v obraně.
43:14 Dobrý gólman je základ každého týmu a Znojmo ten základ dnes má výborný.
42:32 Volf tváří v tvář Benešovi neuspěl.
41:48 Beneš si stáhl ze vzduchu pokus hostů.
41:13 Lupoměch v dobré šanci vychytal Salavu.
40:14 Hosté vyhráli buly a jdou do útoku.
40:00 Střely ve druhé třetině 9:10. Hosté ze Startu snížili na 1:2, opět to byla velmi vyrovnaná část. Třetí třetina bude ještě velmi zajímavá.
39:15 Míček mají domácí za brankou.
39:01 Běží poslední minuta druhé třetiny.
37:26 Virgl minul.
37:12 U míčku Start.
35:53 Virgl srazil míček za Beneše a ten byl již překonán. Znojemský fantom švihl rukou za sebe a míček vyrazil. Nikdo neví jak a já si myslím, že ani samotný Beneš!
35:09 Velmi dobrá atmosféra vládne ve znojemské hale.
33:30 Míček na holích Znojma.
32:08 Znojmo už křičelo 'gól', ale kde se vzal, tu se vzal. Lupoměch přeletěl jak batman od tyčky k druhé a předvedl zákrok večera!
31:46 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
31:16 Těžce se zvedá Daberger.
29:47 Palát obral hostujícího obránce a byl tváří v tvář Lupoměchovi, udělal mu blafák, ale poté míček poslal nesmyslně vysoko nad! Velká šance Znojma...
28:30 Na druhé straně se nenechal zahanbit Lupoměch a vytáhl neméně pěkný zákrok!
28:17 Skvělý Martin Beneš dnes drží Znojmo!
27:25 Beneš si pohlídal pokus hostů a ukryl ho do rukavic.
27:05 Rada se těžce zvedal ze země.
26:00 GÓL FBC Start98! 2:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #19 Matěj Štyler (2:1)
26:00 Na tohle už byl Beneš krátký a přesilovka je využita! Vavro zamířil přesně k tyči - 2:1!
23:48 Znojmo odvrátilo nepříjemný útok hostů.
23:13 Kucharič se hnal na Lupoměcha, ale podklouzl.
22:09 Velký závar před brankou hostů nekončí brankou. Virgl ani Palát nebyli schopni dorazit míček za bezmocného Lupoměcha.
21:16 Slavík vypálil mimo.
20:52 Do útoku se ženou hosté, ale Beneš kryje.
20:11 Domácí vyhráli úvodní buly a jsou u míčku.
20:00 Sledovali jsme kvalitní první třetinu, ve které domácí vstřelili dva slepené góly a vedou 2:0. Na střely to je zatím 9:8 ve prospěch domácích. Jde vidět, že pro oba týmy je to důležité utkání.
19:41 Lupoměch vychytal Kuchariče.
19:09 Domácí jsou kompletní!
19:01 Běží poslední minuta první třetiny.
18:07 Parádní obranný zákrok Tomáše Hermana!
16:24 Kropáček zasažen holí do obličeje.
15:38 Kucharič zblokován.
15:16 Martinek uvolnil Salavu, ten netrefil ideálně.
14:55 Míček na domácích holích.
13:54 Lupoměch si poradil se Salavou!
12:47 Beneš zachytil pokus hostů!
12:27 Na druhé straně se vyznamenal Lupoměch!!
11:41 Výborně podržel Beneš! Zatím se hraje rychlý a tvrdý florbal, který se divákům líbí.
10:48 Sudí zatím předvádí precizní výkon, vidí a pískají každý faul. Však se také jedná o zkušenou dvojici z extraligy Gavlas - Mikula.
10:23 Útočný faul hostů.
09:08 Domácí drží míček za vlastní brankou.
07:29 Herman sestřelen k zemi.
06:43 Vašíček trefuje břevno!
05:52 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #19 Tomáš Herman (2:0)
05:52 Skvělý start domácích borců! Raketově přidává druhou branku Palát - 2:0!
05:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #79 Martin Pánek (1:0)
05:33 Pánek našel krásně Kuchariče, ten se nemýlil a vymetl pavučiny - 1:0!
04:18 Znojmo kombinuje na vlastní polovině.
02:29 Opět podržel Znojmo Beneš. Hosté jsou zatím velmi aktivní!
01:33 Útočný faul Znojma!
01:02 Další neskutečný zákrok domácího mága!
00:25 Hned v úvodu vytáhl Beneš skvělý zákrok!
00:00 Dobrý večer ze Znojma! Dnes nás podle mě čeká velmi kvalitní utkání. Na domácí palubovku zavítal 4. tým tabulky FBC Start 98. Znojmo je třetí. Hosté na domácí ztrácí 2 body. Znojmo by se v případě výhry mohlo posunout na druhou příčku za předpokladu, že by Svitavy prohráli své utkání. Uvidíme, jak zápas dopadne, za pár minut začínáme. Přeji příjemnou zábavu!