6:7
    Lukáš MACÁLKA
    (Kolajta)

FBC Kanonýři Kladno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:7p
branky: 8. Jan Louvar, 12. Tomáš Leipner, 15. Ondřej Míka, 24. Tomáš Richtr, 35. Dušan Přívara, 40. Tomáš Nushart - 19. Jan Kolajta, 43. Martin Houšť, 49. Jan Grábl, 50. Jan Vojtíšek, 51. Zdeněk Habr, 53. David Mati, 62. Lukáš Macálka; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Michal Šárka 12 - Jan Mazánek 8, Jan Chrást 4; po třetinách: 3:1, 3:0, 0:5, 0:1
65:00 Komentář trenéra hostí, pana Davida Neruda:'Čtyřicet minut jsme nebyli vůbec na hřišti, čehož soupeř v kombinaci s hloupými individuálními chybami dokonale využil. Do poslední třetiny jsme změnili komplet vše a ztracený zápas se nám podařilo otočit v náš prospěch.'
65:00 Komentář trenéra domácích, pana Jana Buka:'První dvě třetiny jsme odehráli velmi slušně a určovali ráz utkání. V závěrečné části to byl absolutní kolaps, který musíme hodit za hlavu, protože nejdůležitější část sezóny nás teprve čeká.'
65:00 Nejlepšími hráči utkání se stali: Za Kladno #2 Ondřej Míka a za Brno #12 Houbal Roman
65:00 Střely na branku v prodloužení: Kladno 0-1 Brno
61:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Lukáš Macálka, asistoval #33 Jan Kolajta (6:7)
61:00 Gregor si zřejmě přivodil menší zranění
60:15 Nushart nalezl před brankou úplně volného Přívaru, ten ale prázdnou branku netrefil
60:00 Střely ve třetí třetině: Kladno 4-8 Brno
59:35 Nushart kontroluje čas a vymýšlí zřejmě poslední akci základní části
58:20 Obrovská šance Kladna! Gruber se zbavil protihráče, střelu ale nenasměroval do branky
56:55 Louvarovi se nyní vůbec nelíbilo, že nebyl nařízen dvouminutový trest za osekávání od Gregora před brankou
56:30 Přívara se dobře vrátil a získal balonek pro domácí
55:50 Kladno po vyrovnání také ožilo a nyní sledujeme velice běhavý a pohledný florbal
55:00 Nushart se pustil do napadání, bohužel pro Kladno byl sám
54:00 Střela Buriana branku nenalezla
53:10 Louvara čistě odzbrojil Medek
52:58 Matiho nahození doplulo až za Šárku a Jihomoravanů je rázem všude plno
52:57 Timeout FBC Kanonýři Kladno
52:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 David Mati, asistoval #77 David Medek (6:6)
51:30 Dělovka Proška byla zachycena perfektním zákrokem Chrásta
50:53 Šárkovi vypadlo z ruky Houbalovo nahození a pro Habra nebyl problém odkrytou branku trefit
50:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #43 Zdeněk Habr, asistoval #12 Roman Houbal (6:5)
50:40 Leipnerovu přízemní střelu chytil Chrást
50:00 Hattrick nyní sportovně vrátil míček Kladnu
49:44 Vojtíšek extra tvrdou střelou golfem vstřeluje čtvrtý gól hostí
49:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Jan Vojtíšek, asistoval #12 Roman Houbal (6:4)
48:15 Grábl přesnou střelou dostává Brno zpět do hry
48:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #33 Jan Kolajta (6:3)
46:20 Trojice Přívara, Gruber, Nushart zatlačila hostující obranu, Chrást si se střelou posledně jmenovaného poradil
45:10 Přes Macálku se Slivka rychlou kličkou dostal, pak ale byl zastaven
45:00 Dnešní utkání sleduje v kladenské BIOSce 103 diváků! Děkujeme!!
44:25 Blažek přihrál dost nepřesně a měl štěstí, že Gregor balonek nedostihl
43:20 Gruber se pokusil na Chrásta vyzrát střelou mezi nohama, jeho pokus skončil těsně vedle hostující branky
42:28 Houbalova přihrávka nalezla Houště, který střelou nad nohu Šárky koriguje
42:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #71 Martin Houšť, asistoval #12 Roman Houbal (6:2)
41:00 Hattrick do třetí třetiny vyrukoval s osobní obranou, která okamžitě slavila úspěch, když přihrávku na Přívaru zachytil Grábl
40:01 Hosté vystřídali brankáře, úvodní buly tentokrát vyhrálo Kladno
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Jan Chrást družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Kladno 6-3 Brno
39:56 Leipner sebral balonek hostům, kteří už se snažili jen dohrát třetinu, přihrál Nushartovi a ten střelou nad nohu hostujícího brankáře navyšuje kladenské vedení
39:55 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 6:1
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #14 Tomáš Leipner (6:1)
39:47 Slivka se zřejmě octl v malém brankovišti, rozhodčí přisuzují balonek Hattricku
38:50 Rozhodčí po faulu na Grubera odkládají vyloučení
38:10 Ondráček se skvělou otočkou zbavil dvou domácích
36:00 Blažek zřejmě uklouzl a ze země se mu moc nechtělo. Zpátky ve hře je už i Vojtíšek, kterého postihl podobný pád
34:55 Po výborné přihrávce Grubera se z rohu malého brankoviště prosazuje Přívara
34:54 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 5:1
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #8 Jakub Gruber (5:1)
33:50 Houbalova střela od mantinelu lízla tyč kladenské branky
32:55 Leipner zpoza branky zkoušel tenisovou jednoruč forhend, branku netrefil
31:50 Hattrick se po rychle rozehrané standartce dostal k nadějné střele, tu zblokoval Pertlík
30:20 Louvar se v úniku pokusil Mazánka přelobovat, branku netrefil
29:50 Nadějná standartka Brna končí těsně vedle Šárkovy tyče
29:20 Po střele T.Richtra se ze země těžko zdvihá Vojtíšek
28:45 Gruberovu ránu z první vytasil Mazánek
27:50 Andrleho pas sice nalezl Kolajtu, ten ale nepálil přesně
26:55 Brno se nyní dopustilo série drobnějších faulů, nakonec jej uklidňují rozhodčí
25:40 Leipner skvělou stahovačkou ukázal Vojtíškovi s Andrlem záda. Škoda jen, že jeho následná přihrávka nenašla forhend nikoho z domácích
24:30 K dlouhému balonku se dostal Pertlík, kterého fauloval Grábl
23:08 Kladenská třetí pětka je dnes velmi produktivní, což potvrzuje po dobré práci před brankou T.Richtr
23:07 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #10 Ondřej Richtr (4:1)
21:50 Gruber se výborně vrátil a zamezil jinak skvělé přihrávce
20:50 Ondráčkův obličej nyní zblokoval Lackovu dělovku, ze které je hostující dvacettrojka pořádně otřesená
20:30 Grábl dobře zpracoval vysoký balonek a zbavil se tak Slivky
20:01 Úvodní buly zápasu vyhrávají opět hosté
20:00 Střely na branku v první třetině: Kladno 8-6 Brno
18:50 Kladenští si vypracovali slušnou šňůru slibných šancí, ani jednu ovšem nevyužili
18:19 Poté ho ovšem nenápadnou střelou překonal Šárku
18:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #13 Lukáš Macálka (3:1)
17:15 Houbal utekl kladenské obraně, pokusil se kličkou překonat Šárku, který mu pohotově zamezil ve skórování
15:55 Nushart se pokusil přesprintovat Habra, nevyšlo mu to
14:47 Míka se v předbrankovém prostoru zorientoval nejlépe a nadvakrát Mazánka překonal
14:46 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #2 Ondřej Míka, asistoval #21 Tomáš Richtr (3:0)
12:55 Volej ze vzduchu od Přívary nenalezla branku o dobrých pět metrů
12:30 Macálka si přál delší výhodu, než tu, která mu byla udělena, jeho protesty mu ale nebyly nic platné
11:39 Míka perfektní krosovkou nalezl Leipnera, pro kterého nebyl problém do poloodkryté branky zakončit
11:38 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #2 Ondřej Míka (2:0)
10:40 Extatranská čtveřice v dresu Kanonýrů nyní pořádně zamotala hlavy hostujícím obráncům
09:45 Brno vykombinovalo kladenskou obranu, finální přihrávka ale nebyla přesná
09:25 Lacka k dorážce nepustil důrazný Ondráček
08:15 Kladno uzamklo hosty na jejich vlastní polovině, všechny střely ovšem likviduje Mazánek
07:11 Ale hned poté už byl Louvar po do puntíku stejně sehrané akci úspěšný
07:10 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #4 Ondřej Slivka (1:0)
06:45 Slivka z vlastní poloviny nastřelil balonek, který se snažil tečovat Louvar, což se mu nepovedlo
05:20 Nushartova střela, která mířila mimo, byla tečována Gregorem a Mazánek se musel pořádně natahovat, aby teč zachytil
04:00 Prošek se těsně před brankou Mazánka dostal k míčku, místo přihrávky na úplně volného Louvara volil střelu, která se mu ale vůbec nepovedla
03:15 Lacko získal na středu hřiště balonek, jeho střela byla zblokována
01:50 Nushart na mantinelu obral o balonek Vojtíška, jeho následná střela skončila těsně vedle levé tyče
01:15 První střelu zápasu si připisuje Přívara
00:15 Vysoké nahození se snažil před Šárkou tečovat Grábl, balonek ale netrefil
00:01 Úvodní buly zápasu pro sebe získal Houbal
00:00 Domácí celek do utkání naskočí v tradiční tmavě modré kombinaci, Jihomoravané v bílých dresech
00:00 Dnešní utkání můžete sledovat i živě na TVCOM!
00:00 Dobrý večer dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu posledního kola 1.florbalové ligy mužů mezi momentálně šestými kladenskými Kanonýry a o příčku horším celkem FBŠ Hummel Hattrick Brno. Oba týmy již mají jistotu, že se umístí nejlépe na pátém místě (jen v případě neúspěchu Startu 98), přičemž hosté musí vybojovat všechny tři body.