• 58 57:04
    5:7
    (Pánek)

Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:7
branky: 2. David Stummer, 3. Petr Pojar, 16. Petr Pojar, 35. Jiří Mareš, 37. Jiří Mareš - 3. Petr Sláma, 17. Tomáš Kucharič, 27. Vojtěch Procházka, 32. Pavel Palát, 51. Jan Rakušan, 56. Martin Pánek, 58. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 175; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 19 - Martin Beneš 22; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:3
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Florbal Ústí pana Vojty: Cením si našeho týmového a bojovného výkonu, Víme co rozhodlo o našem neúspěchu, společně zapracujeme na tom, aby v příštím zápase byli připraveni. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
60:00 Komentář k utkání trenéra hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ pana Šťastníka: Utkaly dva oslabené tým a dvě třetiny to byl nepohledný a ne příliš kvalitní florbal, ve kterém byli domácí trošku lepší. Ve třetí třetině jsme zlepšily rozehrávku a zápas zaslouženě otočily. Děkuji divákům a soupeřům za utkání.
60:00 Střely celkem: Usti - 27 , Znojmo - 26
60:00 Střely za 3.třetinu: Ustí -11 , Znojmo - 10
59:00 Minuta do konce 3.třetiny.
58:00 Ústí zkouší v 6, Brom šel do dobré pozice, ale Beneš jeho pokus chytá.
57:05 A Znojmo využívá další přesilovku, aneb přečíslení Kuchariče s Pánkem.
57:04 Timeout Florbal Ústí
57:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #79 Martin Pánek (5:7)
57:00 Tři minuty do konce 3.třetiny.
56:17 A Znojmo má k dobru druhou přesilovou hru, po faulu od Filipce.
55:50 A Pánek dává navyšující branku a Znojmo vede 5:6.
55:12 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #56 Jakub Martinek (5:6)
54:44 Koník si dopomohl faulem a jde si sednout na trestnou. Znojmo si tak vyzkouší dnešní první přesilovou hru.
54:00 Schuschwary měl na hokejce tutovku, ale přestřelil vysoko nad.
53:50 Pánek vysoko nad.
53:10 Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy se snaží zakončovat a oba týmy dost presují.
50:09 Po skvělé souhře Rakušana s Hermane, toto duo srovnává na 5:5. Herman za brankou vybojoval a naservíroval čekajícímu Rakušanovi na středu před brankou.
50:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #72 Jan Rakušan, asistoval #19 Tomáš Herman (5:5)
49:00 Kluci si neberou servítky, na obou stranách se přitvrzuje.
48:15 Kopeckému zabránil skorovat vlastní hráč, ale i to se stává.
47:00 Mareš mohl dát hattrick, ale v dobré šanci míjí.
44:50 Koník už podruhé mohl ze vzduchu přehodit Beneše, ale opět nad.
44:20 Kucharič ze standartky trefuje jen Hlavu.
42:50 Beneš se v bráně vyloženě nenudí, zřejmě ani neví, kde mu hlava stojí.
42:30 Koník nahrávku vzduchem od Filipce, Koník sice trefuje ale velmi nad Benešovu branku.
41:05 Začala nám třetí třetina, a oba týmy do toho vlítly aktivně.
40:00 Střely za 2.třetinu: Ústí - 8, Znojmo - 9
40:00 Skončila nám 2.třetina, v 17:50 se tu setkáme znova.
39:42 Stummer v solo akci, ale Beneš pohlídal.
39:19 Sláma lehkou střelou, ale Hlava byl pozorný a rukou vyráží.
39:00 Minuta do konce 2.třetiny.
38:10 Filipec se snažil kolem tyčky Beneše, ale balonek mu sjel.
37:36 A máme zde navyšující branku v podání Mareše s Filipcem,, stav tedy 5:4.
36:31 GÓL Florbal Ústí! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #53 Jiří Mareš, asistoval #44 Jan Filipec (5:4)
36:20 Šance na obou stranách.
34:18 Po skvělé souhře ÚSTÍ SROVNÁVÁ NA 4:4
34:17 GÓL Florbal Ústí! 4:4
32:30 Sláma na Dabergera, ale tomu střela trvala a tak trefuje jen dobře postaveného Hlavu.
31:05 A je to tu, 'první branku' střílí Znojmo a ujímá se tak vedení. Po kombinace Slámy a Palátem.
31:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #17 Petr Sláma (3:4)
29:50 Filipec otestoval Beneše, který se po Filipcovo střele i prolétl.
28:20 Na obou stranách je znát tlak a chuť skorovat, oba týmy se snaží střílet z každé pozice.
27:53 Takže utkání začíná zase od začátku, kdo dá 'první branku'?
26:29 Ani ještě nebyl zahřátý a jen co tam vlezl dává vyrovnávací gol, o kom je řeč? O Procházkovi! Ten nelenil a stav srovnal.
26:28 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Vojtěch Procházka, asistoval #92 Tomáš Kucharič (3:3)
26:00 Herman ukázal své fotbalové dovednosti :)
24:20 Kucharič dobře nahodil na Pánka, ale ten netrefil.
24:00 Omlouvám se za zdržení, ale byl technický problém s internetem. Za proběhlé tři minuty se nic zvláštního nepřihodilo, oba týmy hrají stejně aktivně jako v první třetině.
20:00 Střely za 1.třetinu: Znojmo - 7
20:00 Střely za 1.třetinu: Ústí - 8
20:00 Skončila nám první třetina, kdy Ústí vede o jednu branku nad Znojmem. Opět se tu setkáme za cca 10 min a to v 17:10.
19:00 Minuta do konce 1.třetiny.
16:37 Znojmo snižuje na rozdíl jedné branky po propadu Hlavy.
16:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #56 Jakub Martinek (3:2)
16:10 Skvělou střelu Kopeckého vytěsnil Beneš mimo branku.
15:24 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Petr Pojar, asistoval #17 Viktor Kopecký (3:1)
14:30 Jirka Mareš zkouší, ale netrefuje branku.
13:40 Brom prohodil znojemské, ale Schuschwary netrefuje.
12:40 Virgl dobrou střelou na Hlavu, ten však pozorný.
12:36 Kučabova dalekonosná střela končí za mantinelem.
12:10 Šindelář udělal hop na hřiště :)
11:10 Pojarovi rozehrávka nevyšla a balonek získalo Znojmo, Pánek mohl skoro do prázdné, ale Hlava rychle scvaknul nohama.
10:00 Pánek též blokován před Hlavovo brankou.
09:40 Brom zblokován.
07:00 Beneš si pohlídal skrumáš u své branky.
06:30 Sláma prošel přes Ústecký útok, narazil však na obranu, která jeho střelu zblokovala.
02:55 Na dvoubrankové vedení Znojmo rychle odpovídá první brankou v podání Slámy a Virgla.
02:54 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #82 Karel Virgl (2:1)
02:40 Pojar uklidil do prázdné po nahrávce Schuschwaryho.
02:18 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Petr Pojar, asistoval #63 Erik Schuschwary (2:0)
02:10 Palát se snažil prověřit Hlavu, ale ten pozorný a do útoku směřuje Ústí, kde se prosazuje Stummer po nahrávce od Koníka.
01:41 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 David Stummer, asistoval #69 Jakub Koník (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrálo Znojmo.
00:00 Dámy a pánové, vítejte u online přenosu z utkání 1.ligy mužů, kde se utká Florbal Ústí a TJ Znojmo LAUFEN CZ.