55
  • 55 54:56
    Kladno

FBC Kanonýři Kladno - FBC Liberec 2:7
branky: 6. Tomáš Nushart, 26. Petr Lacko - 14. Lukáš Böhm, 21. Radek Valeš, 22. Jaroslav Štěpán, 27. Prokop Ferdan, 29. Jiří Strobach, 43. Radek Valeš, 48. Lukáš Böhm; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Michal Šárka 19 - Vít Vaníček 19; po třetinách: 1:1, 1:4, 0:2
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Jana Krále:'Profesorská první část první třetiny, pak jsme teprve začali makat. Zápas se zlomil rychlými góly na začátku druhé třetiny a po odbráněné sérii oslabení bylo rozhodnuto. Třetí část jsme hráli přesně to, co bylo potřeba. Skvělý týmový výkon, to se cení nejvíce.'
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jana Buka: 'Výsledkově jsme se drželi jen třetinu, pak nás Liberec přejel.'
60:00 Nejlepšími hráči utkání se stali: Za tým domácích #3 Antonín Pertlík a za hosty #9 Radek Valeš
59:50 Ferdan tváří v tvář Šárkovi neskóruje
59:00 Střelu Nusharta chytil Vaněček
58:00 Strobach za svojí brankou trefil T.Richtra, ten se zamotal do sítě a předvedl parádní pád
47:26 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #40 Lukáš Böhm, asistoval #10 Martin Blažek (2:7)
46:30 Míka před svou brankou zahrál vysokou holí, z následné standartky Liberec nevytěžil vůbec nic
45:00 Dnešní utkání sleduje v kladenské BIOSce 105 diváků! Děkujeme!!
44:00 Do T.Richtra na středu hřiště naběhl Veselý. Rozhodčí pískají faul. A balonek získává Liberec
43:50 Mandler na mantinelu sroloval Raise. Rozhodčí pískají faul. A balonek získává Kladno
42:17 Po Holčákově fatální chybě si Valeš připisuje již čtvrtý bod v utkání
42:16 GÓL FBC Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #55 Prokop Ferdan (2:6)
41:25 T.Richtr v plném běhu narazil do Klucha. Ten snad ani nepocítil, že se něco děje. No, mýt centimetry navíc se vyplatí
40:02 Po dlouhé absenci se do sestavy Kladna ve třetí třetině dostává bývalý nejlepší střelec Kladna Jan Louvar. Dočkáme se návratu kanonýra?
40:01 I třetí úvodní buly pro sebe získávají hosté
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Kladno 8-9 Liberec
39:20 Hra se přelévá ze strany na stranu
38:50 Běhal se těžce sbírá po tvrdém ataku Ferdana
37:00 Dělovku Holčáka perfektně chytil Vaníček
36:17 Kladno v dvojnásobné přesilovce vyslalo minimálně dvě nebezpečné střely, obě ale skončily na Vaníčkovi
35:00 Lacko získal balonek pro Klápu, ten vystřelil, jeho střelu ale zachytil Vaníček. Následně byl tvrdě dohrán Valešem
34:18 D.Bohm poslal k zemi T.Richtra, přitom se ale zranil a trest tak odsedí Hiadlovský
33:30 Na druhé straně předvedl stejnou kličku Valeš, ten ale našel před brankou Ferdana, který trefil dobře klečícího Šárku
33:00 Parádní Nushartovu sólo akci ukončil až D.Bohm
32:25 Kluchova dělovka trefila horní tyč!
31:00 Marek s Ferdanem nadvakrát zkoušeli dorážet, oba pokusy zachytil Šárka
28:53 Valeš opět přihrávkou přes střed nalezl Strobacha a ten dává pátý gól Liberce
28:52 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Jiří Strobach, asistoval #9 Radek Valeš (2:5)
28:30 Zápas Davida s Goliášem nyní připomínal souboj Lacka s Veselým. Hostující obránce v souboji bezchybný
26:44 Valeš se vytočil zpoza brány a přihrál Ferdanovi, pro kterého nebyl problém uklidit balonek do šibenice
26:43 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #9 Radek Valeš (2:4)
25:35 Po perfektní Burianově krosovce vystřelil z první Lacko. Vaněček byl proti jeho střele bezmocný
25:34 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #24 Petr Lacko, asistoval #97 Alois Burian (2:3)
24:30 Nushart hezky uvolnil Klápu, ten z první balonek netrefil
23:40 T.Richtr před libereckou brankou fauloval D.Bohma, čímž Kladno přichází o balonek
21:38 Opět se potvrdilo pravidlo nedáš, dostaneš. A z náhlého protiútoku se trefuje Štěpán
21:37 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Jaroslav Štěpán, asistoval #88 Jiří Strobach (1:3)
20:16 A svoji přesilovku Severočeši také využívají! Po krosovce Veselého se prosazuje Valeš
20:15 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #35 Lukáš Veselý (1:2)
16:15 Do hry se nyní dostala i třetí kladenská formace
15:55 Další z libereckých urostlých obránců Veselý poslal Leipnera bez problémů k zemi
14:45 Pertlík skvělým blokem zamezil Liberci skórovat
13:37 Liberec nyní rozebral obranou pětici Kladna a od mantinelu se prosazuje L.Bohm
13:36 GÓL FBC Liberec! 1:1
12:50 Slivka rozjíždí s Burianem další útočnou akci Kladna
11:45 Na konci přesilovky Kladna se do šance dostal Klápa, jeho střela ale také nemířila na bránu
10:50 V přesilovce Kladna už byly vidět dvě šance. Obě si ale připsal hostující celek
09:40 Slivka se dobře vrátil a zamezil soupeři ve skórování, následně je na trestnou lavici za faul na T.Richtra vykázán Strobach
09:00 Nushart dobře zblokoval střelu Liberce a Kladno tak má míček na svých hokejkách
08:30 Strobachova rána se mezi tři tyče také nevešla
07:30 Po velké chybě Holčáka se ke střele dostal Valeš, branku ale netrefil
06:50 Kluchovu dělovku obratným skokem zastavil Šárka
05:20 Po Klápově střele kladenští měli rozehrávku z rohu a na Nushartovu střelu nestačil Vaníček reagovat
05:19 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #15 David Štechmüller (1:0)
04:00 Hiadlovský na mantinelu pláchl O.Richtrovi, následně ho ale zavřel jeden z domácích hráčů
03:00 D. Bohm v rohu fauloval T. Richtra, z následné standartky Holčák trefuje připraveného brankáře hostí
01:50 První vážnější střelu zápasu obstaral proti Vaníčkovi Pertlík
01:18 Blažek nedokázal zpracovat prudkou přihrávku od Bohma a u balonku je Kladno
00:40 Slivka byl na mantinelu obrán Tampierem
00:01 Úvodní buly zápasu pro dnes v bílém hrajícím hosty
00:00 Dnešní utkání můžete sledovat živě na TVCOM
00:00 Dobrý večer dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu. Dnes se střetne prozatím suverénní lídr prvoligové tabulky Liberec s domácím pátým Kladnem.