5:2
    Karel VIRGL
    ()

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Spartak Pelhřimov 5:2
branky: 36. Pavel Palát, 40. Radek Šplíchal, 43. Tomáš Kucharič, 49. Petr Sláma, 59. Karel Virgl - 24. Martin Skřivánek, 31. Lukáš Zrzavý; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 140; zásahy brankářů: Jakub Veselý 48 - Zbyněk Venkrbec 37; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:0
60:00 Komentář trenéra domácích J. Šťastníka : ,,Ze začátku ospalé utkání ve kterém nás probudil až šťastný první gól a pak nám pomohla darovaná pětiminutová přesilovka. Diváky z dopolední nudy vyvedla hokejová šarvátka. Díky za podporu.''
60:00 Komentář trenéra hostů P. Zajíčka : ,,Položily nás dva slepené góly na konci druhé třetiny, po kterých jsme se nedokázali zvednout. Děkujeme divákům''
58:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #82 Karel Virgl bez asistence (5:2)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty zápasu. 3 body by už domácí měli uhájit. Pelhřimov bude tedy nejspíše odjíždět jen se 4 inkasovanými góly. Dvěma pětiminutovými tresty a s červenou kartou.
54:23 Hromadná ,,bitka´´ se odehrála teď před hostující brankou. Hned dva hráči dostali ČK 2. Hosté neunáší porážku a hrají nad míru tvrdě.
52:56 Domácí mají více ze hry.
48:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #8 Pavel Palát (4:2)
47:25 Dnešnímu utkání přihlíží 140 diváku! Děkujeme!
44:47 Neskutečný zákrok domácího brankáře. Skřivánek běžel sám na bránu ale domácí gólman vytáhl skvělý zákrok a zneškodnil tak šanci vyrovnat.
42:55 Znojemští mají před sebou ještě dvě minuty přesilovky. Toto může být zlomový okamžik dnešního zápasu.
42:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič bez asistence (3:2)
41:40 Pánek utíkal sám na brankáře. Zkoušel blafák ale míček mu na poslední chvíli uskočil z čepele.
41:00 Šplíchal v dobré formě.
40:00 Střely po druhé třetině: Znojmo 13 - Pelhřimov 16
39:23 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #91 Radek Šplíchal, asistoval #56 Jakub Martinek (2:2)
39:23 Znojemský navrátilec Radek Šplíchal střílí svůj první gól ve Znojemském dresu.
38:56 Zavadil je dnes velmi aktivní. Mohl přidat další bod když střílel z křídla.
36:40 Toto domácí tým potřeboval. Kontaktní branka nabudila Znojemské a vyrovnání je na dosah.
35:49 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #17 Petr Sláma (1:2)
34:20 Virgl z rohu hřiště dal přihrávku vzduchem a té se ujmul Palát. Míček proletěl jen těsně okolo hostující branky.
33:09 Domácí většinu času kontrolují balon a jsou lepším týmem. Hosté ale hodně těží z protiútoků.
30:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #34 Jan Zavadil (0:2)
28:23 Skvělý zákrok Veselého. Před brankou se ocitl samotný hostující hráč. Veselý ale bravurně zneškodnil jeho šanci na gól.
25:40 Nyní jsou k vidění šance na obou stranách.
23:17 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #46 Martin Skřivánek, asistoval #34 Jan Zavadil (0:1)
22:50 Ve druhé třetině jsou opět aktivnější domácí.
20:01 První buly ve druhé třetině vyhráli domácí.
20:00 Střely po první třetině: Znojmo 11 - Pelhřimov 14
18:40 Se střelou z mantinelu si Veselý poradil bez větších potíží.
16:15 Palát zachytil krosovku a vyslal Slámu do útoku, který stál sám proti Venrkbcovi. Jen o pár centimetrů netrefil branku.
15:49 Polovina hostující přesilovky je pryč a zatím žádná větší šance.
12:55 Kocián vyslal dělovku z půlky, která se zastavila až na tyči domácí branky.
09:14 Číhal oblékl dres a hned v prvním střídání měl velikou šanci. Venkrbec ale skvěle vytěsnil.
08:15 Kučera před pár dny doléčil své zranění a předčasně sundal sádru aby mohl odehrát dnešní zápas a hned v úvodních minutách je zase zraněn.
06:36 Krásná akce dvojice Pánek - Kucharič. Kucharič se řítil po křídle a našel krásnou přihrávku na středu Pánka. Ten mu z první vrátil do prázdné a Kucharič trestuhodně netrefil branku.
04:25 První zákrok domácího brankáře. Veselý si vyjel proti hostujícímu hráči a zneškodnil jejich šanci.
03:30 Sláma vymyslel krásnou zadovku na zadní tyč kde vybídnul Procházku. Ten ale neproměnil tuto šanci.
01:59 V první větší šanci se ocitl domácí Palát. Venkrbec ale v klidu chytá.
01:05 Domácí zatím kontrolují míček a k žádné větší šanci se zatím nedostali.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhráli domácí.
00:00 Dobré dopoledne Vážení diváci. Dnes netradičně Vás vítáme ze znojemské haly v dopoledních hodinách. V dnešním utkání proti sobě nastoupí domácí TJ ZNOJMO LAUFEN CZ proti celku z nedalekého města SPARTAK PELHŘIMOV