5:4
    Tomáš NUSHART
    ()

FBC Kanonýři Kladno - BLACK ANGELS 5:4p
branky: 2. Petr Lacko, 5. Ondřej Slivka, 27. Jakub Gruber, 60. Michal Klápa, 61. Tomáš Nushart - 18. Lukáš Nekola, 30. Lukáš Nekola, 36. Lukáš Nekola, 56. Lukáš Nekola; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Michal Šárka 14 - Daniel Körber 44; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1, 1:0
60:21 Komentář trenéra hostí, pana Tomáše Janečka:'Dnes se hrálo o hodně, myslím si, že oba týmy předvedly nadstandartní výkon, bohužel štěstěna se na konci přiklonila k soupeři. Díky za parádní zápas.'
60:21 Komentář trenéra domácích, pana Jana Buka:'Doma se nám nedaří, slušných bylo jen prvních patnáct minut. Pak jsme začali předržovat míčky a hrát složitě. Po průběhu zápasu jsou dva body zlaté. V závěrečných čtyřech kolech musíme hrát mnohem lépe.'
60:21 Střely na branku celkem: Kladno 49-18 BA
60:21 Střely na branku v prodloužení: Kladno 1-0 BA
60:21 Dušan Přívara ještě na závěr dostává pověstného 'hobla'.
60:21 Nejlepšími hráči utkání se stali: za domácí #12 Michal Klápa a za hosty #10 Lukáš Nekola
60:20 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart bez asistence (5:4)
60:20 Nushartova střela končí v síti a je rozhodnuto!
59:59 Kladenská BIOSka propuká v obrovskou euforii!! Klápa těsně před brankou doráží a je vyrovnáno!!
59:58 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #12 Michal Klápa, asistoval #44 Tomáš Nushart (4:4)
57:37 Korber se nakonec zvedá a vypadá to, že bude moci pokračovat ve hře
57:36 Korber vyžaduje ošetření a nevypadá to s ním moc dobře!
57:15 Kladno začíná napadat
55:01 Po Klápově chybě Bleci dávají z protiútoku prozatím vedoucí gól. A kdo jiný, než Nekola
55:00 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #87 Dan Moravec (3:4)
54:15 Kladno se opět dostává k balonku
52:50 Pertlíkovu chybu uhasil Holčák, následně Nushart těsně přestřeluje poloodkrytou Korberovu branku
52:20 Nekola střílí těsně mimo
51:50 Hra se tady teď přelévá ze strany na stranu
50:55 Holčákova střela z půlky hřiště nadělala Korberovi pořádné problémy
50:05 BA pod obrovským tlakem Kladna!
48:30 Nushart s Klápou šli ve dvou proti stejnému počtu soupeřů, Nushart volil střelu, která ale skončila těsně vedle
47:35 Přívara zahrál před hostující brankou vysokou holí, poté se Korber nechává ošetřit
46:00 Gruber nedokázal zpracovat těžkou nahrávku od Lacka
45:00 Dnešní utkání sleduje v kladenské BIOSce 91 diváků! Děkujeme!!
43:55 BA budou mít po faulu Grubera standartku z rohu
42:25 Střelu Krále zablokoval Holčák
40:45 Holčák získal balonek, přihrál Nushartovi, ten našel Klápu, ale opět úřadovala Korberova maska
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají BLACK ANGELS
40:00 Počet střel na branku ve 2.třetině: Kladno 19-8 BA
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:25 Nushart výborně vyběhl, ale čaroděj v brance Bleků opět chytá
37:00 Střela T.Richtra končí na boční síťce
35:46 Nekola po krosu Velechovského z první kompletuje hattrick!
35:45 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (3:3)
34:58 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #27 Daniel Štěrba.
34:20 Gruber si v rohu krásně pohrál s Michálkem
32:50 Z rychlého brejku Kladna Leipner do třetice netrefuje brránu
31:50 Přívara po skvělé Nushartově krosovce netrefuje hostující klec
31:00 Linhart nadvakrát dorážel sám před Korberem, ani jednou netrefil branku
29:48 Nekola tečoval nahození Hněvkovského a přibližuje hosty k vyrovnání
29:47 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #70 Ondřej Hněvkovský (3:2)
28:40 Když se dva perou, třetí se směje. To přesně si teď vyzkoušel O.Richtr, když se k němu odrazil balonek z urputného souboje Leipner-Hněvkovský
27:20 Výborný zákrok Holčáka při přečíslení Bleků 2 na 1
26:07 Na poslední ze tří kladenských dorážek už nestačil Korber reagovat
26:06 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #8 Jakub Gruber, asistoval #2 Ondřej Míka (3:1)
25:35 Lackovu dělovku golfem skvěle vytasil Korber
24:05 Poprvé v zápase ožívají také kladenští fanoušci, kteří vytleskávají jméno dnešního oslavence Dušana Přívary, jemuž tímto také přejeme všechno nejlepší
23:45 Kladno drží míček na svých čepelích
22:30 Holčákův nepřesný pas nebyl nikým z hostů potrestán
21:25 Slivkovu střelu chytá Korber
20:01 Kladno si do druhé třetiny přeneslo ještě sto sekund přesilovky z první třetiny
20:00 Omlouváme se, ale videopřenos na TVCOM nejde z technických důvodů spustit. Děkujeme za pochopení
20:00 Poměr střel na branku v první třetině: Kladno 17-8 BLACK ANGELS
19:41 Mátl ležel na úrovni velkého brankoviště, rozhodčí zvedají ruce až po nějaké době, což se Blekům vůbec nelíbí
18:30 Linhart si dobře vyběhl, jeho střelu perfektně zblokoval Pícha
17:49 Nekolova přízemní střela propadla Šárkovi pod nohama
17:48 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
16:30 Následně se do přečíslení dostávají Přívara s Klápou, proti kterému byl Korber opět úspěšný
15:45 Gruber teď parádní stahovačkou vyautoval dva soupeře, pak skvěle zakročil Korber
14:45 Klápa se snažil hledat za sebou stojícího Nusharta, což se mu nepovedlo a hosté se tak dostávají do plného počtu
14:00 Nushartovu vzdušnou přihrávku skvěle zablokoval Pícha
12:46 Bohin vůbec není s verdiktem sudích spokojen, ovšem rozhodčí rozhodnutí nemění
12:00 Nahrávku Lacka Prošek protečoval za sebe, O.Richtr ale trefil připraveného Korbera
11:10 V tuto chvíli je v hale nejvíce slyšet hlas hostujícího gólmana Korbera, který si koriguje hráče před sebou
10:00 Klápa se výborně vymotal mezi dvěma soupeři, přihrál Nushartovi, který ale vystřelil vysoko nad
09:00 Linhart hledal před brankou T.Richtra, který ale ze vzduchu netrefil
07:15 Pertlík zakročil před poloprázdnou Šárkovou brankou a zabránil tak Velechovskému ve skórování
06:10 T. Richtr si vykoledoval faul v rohu, následně na vlastní kůži pocítil tvrdost Linhartovy střely Vaculík
05:00 Po výborné práci Klápy před brankou Slivkovo nahození skončilo za Korberem
04:59 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #4 Ondřej Slivka, asistoval #44 Tomáš Nushart (2:0)
04:00 Přívara bez přípravy těsně vedle tyče
03:03 Leipner freestylem trefuje Korberovu nohu
03:00 Nushart byl při svém úniku faulován a je z toho nebezpečná standartka pro Kladno
01:12 Lacko ranou nad rameno Korbera otevírá dnešní gólový účet
01:11 GÓL FBC Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil #24 Petr Lacko, asistoval #26 Jakub Prošek (1:0)
01:00 Leipner těsně před brankou nebezpečně tečoval
00:25 Po Vaculíkově nepřesné přihrávce se k balonku dostává Kladno
00:01 Úvodní buly vyhrál pro svůj tým Moravec
00:00 Dnešní utkání můžete sledovat živě na TVCOM!
00:00 Dobrý večer dámy a pánové, vítám Vás u utkání 18.kola 1.ligy mužů mezi celky FBC Kanonýři Kladno a BLACK ANGELS. Vzájemné utkání na půdě BLACK ANGELS skončilo vítězstvím Kladna 7:6, když necelé 3 minuty před koncem rozhodl Gruber