7:4
    Tadeáš VELECHOVSKÝ
    (Mátl)

BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:4
branky: 2. Jan Pícha, 5. Jaroslav Král, 37. Daniel Štěrba, 54. Lukáš Mátl, 54. Dan Moravec, 60. Daniel Štěrba, 60. Tadeáš Velechovský - 31. Jan Grábl, 34. Martin Houšť, 37. Jan Grábl, 47. Zdeněk Habr; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Körber 30 - Jan Mazánek 16, Jan Chrást 1; po třetinách: 2:0, 1:3, 4:1
60:00 Komentář pana Davida Neruda: Soupeři gratuluji k vítězství. My jsme si zápas prohráli sami, respektive jsme k zápasu ani nedorazili. Komentář trenéra domácích Tomáše Janečka: Škoda výpadku koncetrace ve druhé třetině. Jinak zodpovědný výkon a zasloužené 3 body. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Střely ve třetí třetině: BLACK ANGELS- 6; FBŠ Hummel Hattrick Brno- 11.
60:00 Nejlepší hráč BLACK ANGLES- Daniel Körber Nejlepší hráč FBŠ Hummel Hattrick Brno- Jan Grábl
59:39 GÓL BLACK ANGELS! 7:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #22 Lukáš Mátl (7:4)
59:30 GÓL BLACK ANGELS! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Daniel Štěrba z trestného střílení (6:4)
59:30 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Jan Chrást družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:00 Hosté to zkouší bez brankáře.
56:08 Domácí se vyprostili z tlaku a hned z toho byla šance!
53:50 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
53:50 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Dan Moravec, asistoval #81 Tadeáš Melíšek (5:4)
53:50 Rychlý obrat je tady! Moravec krásně skóroval pod horní tyč.
53:21 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (4:4)
53:21 Klička alá Ole Mossin Olesen. Mátl srovnává na 4:4.
50:54 Pícha vystřelil, ovšem Král nedokázal překonat nicnetušícího Mazánka.
48:54 Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
46:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #43 Zdeněk Habr, asistoval #71 Martin Houšť (3:4)
46:12 Hokejky teď dostávají zabrat. Na hřišti slouží jako sekery.
43:39 Král krásně našel Nekolu, který nedokázal zakončit do prázdné brány.
40:00 Střely ve druhé třetině: BLACK ANGELS- 6; FBŠ Hattrick Brno- 13.
36:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #13 Lukáš Macálka (3:3)
36:57 Domácí propadli v útoku, hosté vyřešili přečíslení 2 na 1 nejlépe, jak mohli.16:57
36:02 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Daniel Štěrba, asistoval #22 Lukáš Mátl (3:2)
36:02 Nenápadná střela končí za zády Mazánka.
33:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #71 Martin Houšť, asistoval #23 Petr Ondráček (2:2)
32:46 Körber se neuvěřitelně přesunul a stále ničí psychiku hostů!
30:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #33 Jan Kolajta (2:1)
30:00 Dnešní utkání sleduje 25 diváků.
29:36 Moravec střílel, ale Mazánek nemusel zasahovat.
27:45 Král teď poslal Hattrick do brejku. Körber opět musel předvést skvělý zákrok.
26:22 Körber si teď vychutnal Kolajtu v samostatném úniku.
22:02 Je vidět, že hosté měli v kabině dusno, DO druhé třetiny vlétli bez zábran, jako první kosmická loď do vesmíru.
20:00 Střely v první třetině: BLACK ANGELS- 11; FBŠ Hummel Hattrick Brno- 10.
18:33 Mátl svou backhandovou střelu neusměrnil mezi tři tyče.
16:56 Nekola se řítil sám na bránu, jeho střelu vykryl Mazánek nohou.
16:31 Oba týmy hrají v plném počtu.
12:19 Král byl faulovaný, domácí mají příležitost hry v šesti.
08:33 Melíšek vybojoval, nahrál Baumanovi. Jeho střela skončila na obránci.
05:59 Král s Nekolou teď zavařili obraně hostů, prosadit se ovšem nedokázali.
04:01 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #8 Jaroslav Král, asistoval #87 Dan Moravec (2:0)
04:01 Moravec krásně našel Krále, který zametl míček do prázdné brány.
03:44 Nekolovu střelu před bránou tečoval Moravec, Mazánek si s ní poradil.
02:53 Pícha prozkoušel Mazánka střelou z dálky.
01:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #27 Daniel Štěrba (1:0)
01:30 Vysoké tempo ze začátku zápasu zdobí gól domácích.