6:3
    Vladislav RICHTER
    ()

FbK Svitavy - BLACK ANGELS 6:3
branky: 12. Dominik Šmarda, 15. Aleš König, 17. Josef Prudil, 26. Dominik Šmarda, 33. Aleš König, 58. Vladislav Richter - 4. Lukáš Nekola, 6. Sašo Bizjak, 22. Lukáš Nekola; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 14 - Ondřej Matiášek 22; po třetinách: 3:2, 2:1, 1:0
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Janečka: O zápase rozhodly přesilovky, jinak to bylo vyrovnané. Soupeři přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Dnes se hrálo prakticky o šest bodů, proto je velice důležité, že jsme vyhráli a získali tak mírnou výhodu oproti soupeři. Konečně nám zafungovaly přesilovky (nejspíš je to tím, že tam už nejsem), a to v podstatě rozhodlo. Třetí třetina byla ve znamení hurá stylu. Soupeři děkujeme za zápas, přejeme šťastnou cestu domů. Čauky mňauky.
59:59 Utkání je u konce, Svitavy vítězí!
59:00 I přes gól na 6:3 hrají hosté znovu v šesti
57:54 GÓL FbK Svitavy! 6:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter bez asistence (6:3)
54:30 Domácí přežili další oslabení a hrají už ve čtyřech
53:20 Black Angels mají velkou šanci na snížení skóre hrají přesilovou hru pět na tři
45:00 Několik střel pražských Angels, ale všechny končí mimo
43:00 Kopecký se vymotal z rohu hřiště, poté vystřelil, ale jenom do svitavského bloku hráčů
41:30 Skácelík si připisuje první zákrok v této třetině
40:10 Na úvod třetiny měl šanci Pakosta, který mohl střílet do prázdné branky, ale těsně minul
39:59 Skácelík měl na konci 2. třetiny dost práce
39:00 Dnešní utkání sleduje 251 diváků
38:06 Bohužel Svitavy 4. přesilovou hru nevyužijí Štěrba již na hřišti
36:07 Začíná již 4. přesilová hra domácích
34:53 König dnes opravdu kraluje, obehrál soupeře skvělým způsobem
32:51 GÓL FbK Svitavy! 5:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König, asistoval #23 David Říha (5:3)
32:51 Střela z první od Königa brankář neměl šanci se přesunout
32:29 Říha skvěle nahrál Brýdlovi, ale ten trefil tyč
31:55 Luxusní zákrok Skácelíka! Moravec mohl střílet do prázdné branky, ale na poslední chvíli se Skácelík položil a vychatal tuto šanci
31:08 Nyní jsou na míčku spíše hosté
29:54 Svitavy se ubránily i druhému oslabení
29:30 Střela Píchy trefila jenom fotografku za brankou
28:27 Black Angels mají šanci na vyrovnání díky přesilové hře
25:11 GÓL FbK Svitavy! 4:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #55 Dominik Šmarda, asistoval #22 Tomáš Zach (4:3)
25:11 Posila týmu Tomáš Zach v rohu vybojoval míček a poté nahrál Šmardovi a ten střelou za polovinou hřiště zvyšuje na 4:3
24:00 Dosedělova střela z půlky hřiště v přesilové hře
21:22 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #8 Jaroslav Král (3:3)
21:22 Šivák při rozehrávce zakopl, Král neváhal vzal balonek a nahrál před branku volnému Nekolovi. Black Angels dorovnávají na 3:3
20:00 V 1. části nám týmy nadělily opravdovou gólovou nadílku
20:00 Počet střel po 1. třetině: 11:6
18:50 Šance Koleny po přesné nahrávce Brýdla
16:02 GÓL FbK Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #25 Vít Sauer (3:2)
16:02 Sauer zpoza branky nahrává Prudilovi a ten pohotově zvyšuje na 3:2
16:02 A máme tu další gol v síti Matiáška
14:55 GÓL FbK Svitavy! 2:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König, asistoval #66 Vladislav Doseděl (2:2)
14:06 Přesilová hra brzo využita
13:00 Míček se po střele Koleny motal na brankové čáře ale nakonec to není gol
11:32 GÓL FbK Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #55 Dominik Šmarda, asistoval #19 Lukáš Brýdl (1:2)
05:52 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Sašo Bizjak, asistoval #22 Lukáš Mátl (0:2)
05:52 Odražený míček od mantinelu končí před bránou, Bizjak pouze doráží do odkryté branky
05:20 Říhova střela končí vedle branky
04:00 Díky první brance se tempo zápasu zvyšuje
03:14 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
03:00 Black Angels dostávají domácí pod tlak a vytvářejí si šance.
00:55 Ale ani hosté nezůstávají pozadu a také se vrhají do první akce, Skácelík kryje
00:30 Domácí začali utkání aktivně dostávají se hned do šance
00:00 Svitavy se v tabulce nacházejí na 8. místě, Black Angels na 10. Dělí je však jen 3 body. Tudíž očekáváme vyrovnané utkání.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u dalšího utkání FbK Svitavy, tentokrát proti celku Black Angels z Prahy. Přejeme příjemnou zábavu.