• 60 59:13
    4:9
    ()

BLACK ANGELS - 1. FBK Rožnov p/R 4:9
branky: 12. Pavel Vlasák, 15. Daniel Štěrba, 16. Lukáš Mátl, 50. Daniel Štěrba - 14. Jan Doležel, 25. Josef Viktořík, 27. Josef Viktořík, 29. Josef Viktořík, 32. Patrik Hegar, 38. Vojtěch Trčálek, 40. Petr Velech, 56. Martin Pavlica, 60. Martin Pavlica; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Daniel Körber 22, Ondřej Matiášek 4 - Roman Ciompa 30; po třetinách: 3:1, 0:6, 1:2
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni: Za BLACK ANGELS Daniel Štěrba, za Rožnov Josef Viktořík.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Janečka: Po první třetině jsme si mysleli, že máme tři body v kapse. Pak soupeř ukázal, jak se bojuje o play off. Věřím, že nás tato novoroční facka probere a v příštím zápase ukážeme, že umíme hrát florbal.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Macury: V úvodní třetině jsme byli ještě u pohádek u televize. Od druhé třetiny se náš výkon zvedl. Ovšem pomohli k nám tomu domácí, kteří ubrali na svém nasazení. Myslím, že zpáteční cesta RegioJetem bude pro personál nezapomenutelná.
60:00 Střely ve třetí třetině: BLACK ANGELS 14, Rožnov 6. Celkem 34:35.
59:14 Trčálek nejprve netrefil prázdnou, jeho kolega Pavlica to později už dokázal.
59:13 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:9
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #15 Martin Pavlica bez asistence (4:9)
58:37 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
58:00 Dvě minuty do konce. Domácí pořád v šesti, obrana hostů drží.
55:56 Domácí v šesti.
55:55 Timeout BLACK ANGELS
55:30 Pavlica svojí střelou vymetl všechny pavouky a o vítězi je už asi rozhodnuto.
55:29 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:8
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #15 Martin Pavlica, asistoval #2 Denis Zimmer (4:8)
55:01 Král střílel baseballově, jeho odpal nenašel cíl.
54:18 Emoce jsou na obou stranách, rozhodčí zatím nevylučují.
52:19 Domácí Pícha natáhl z velké vzdálenosti, branku ale neohrozil.
51:07 Ciompa ukázal své zkušenosti a svůj tým v oslabení podržel.
50:49 Štěrba hledal dobře Vlasáka, Velechovský gól také po obtočení nevsítil.
49:07 Štěrba společně s Mátlem vybojovali míček u mantinelu. první jmenovaný ho vyvezl na střed a střelou k tyči dává ještě domácím šanci.
49:06 GÓL BLACK ANGELS! 4:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Daniel Štěrba, asistoval #22 Lukáš Mátl (4:7)
48:00 První zápas v novém roce 2016 sleduje v čakovické hale 47 diváků.
47:00 Rožnov se snaží dohrávat zápas s balónkem na svých hokejkách.
43:46 Mátl nadvakrát ostřeloval, Ciompa zápletku nedopouští.
41:55 BLACK ANGELS zahajují třetí třetinu ve dvou formacích.
40:25 Nový brankář domácích Matiášek si připsal první zákrok.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Ondřej Matiášek družstva BLACK ANGELS
40:00 Střely ve druhé třetině: BLACK ANGELS 6, Rožnov 18.
39:25 Třetinu hrůzy pro domácí dokonává další brankou hostující Velech.
39:24 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:7
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #12 Josef Čejpa (3:7)
38:51 Mátl svojí střelou netrefil branku.
37:15 Kapitán hostů našel přesně Trčálka, který se z levé strany nemýlil.
37:14 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #10 Vojtěch Trčálek, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:6)
36:23 Rožnov teď zkušeně drží balón na svých hokejkách.
34:17 Körber si připsal další zákrok, s dorážkou mu pomohl Hněvkovský.
31:22 Hegar potrestal odložené vyloučení střelou do víka.
31:21 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar bez asistence (3:5)
30:33 Pícha oživil hru první formace domácích, Hromádko skončil za mantinelem.
28:28 Dvě tyčky cinkaly, ale pak Viktořík svým třetím zásahem v zápase dostává podruhé hosty do vedení.
28:27 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #16 Josef Viktořík, asistoval #17 Petr Krhut (3:4)
27:23 Hosté jsou ve druhé třetině hodně aktivní. Domácí Zikmund už dohrál a ve hře se objevuje junior Novotný.
26:21 Na střelu Viktoříka byl ale už Körber krátký. Začínáme od znova.
26:20 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #16 Josef Viktořík, asistoval #15 Martin Pavlica (3:3)
25:51 Körber drží naděje domácích skvělými zákroky.
24:13 Nejprve ztratil Zikmund. Po něm Mátl namazal Viktoříkovi, který blafákem překonal brankáře domácích.
24:12 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #16 Josef Viktořík bez asistence (3:2)
22:54 Domácí kapitán Hněvkovský teď zabránil gólu.
22:31 Po přerušení hry domácí sportovně vrací balónek Rožnovu.
21:12 Král nechat vyniknout masku Ciompy.
20:50 Rožnov je na balónku, ale šance z jejich strany nepřicházejí.
20:00 Střely po první třetině: BLACK ANGELS 14, Rožnov 11.
18:34 Zikmund hloupě ztratil balón v přečíslení 3 na 2. Trenér Janeček ho poté na střídačce nepochválil.
17:11 Moravec zkusil Forsbergovu kličku. Ciompa nohu udržel na palubovce a skóre se nemění.
15:37 Hosté jsou dvěma brankami zaskočeni a celá jejich střídačka je podrážděná.
15:01 Faul na Nekolu potrestal Štěrba skvěle vyřešeným nájezdem. Poté se hned individuálně po buly prosadil Mátl. Skóre je rázem hned o dva.
15:00 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Lukáš Mátl bez asistence (3:1)
14:56 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Daniel Štěrba z trestného střílení (2:1)
13:34 Doležel svojí střelou lehce za půlkou překvapil Körbra.
13:33 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #20 Jan Doležel, asistoval #2 Denis Zimmer (1:1)
13:01 Krhut netrefil svojí střelou branku a domácí se ubránili.
11:41 Vlasák vystihl rozehrávku Rožnova a nasadil Ciompovi výstavní housle.
11:40 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #21 Pavel Vlasák bez asistence (1:0)
10:22 Nekola měl v jednom střídání tři velké šance. Jeho poslední skončila na tyči.
08:30 První formace Blacků včetně nové posily Velechovského zavřela hosty do zámku, nic z toho ale nebylo.
06:22 Moravec střílel šikovně k tyči, Ciompa se natáhl rukou a chytá.
04:27 Rožnovský Viktořík v jasné pozici netrefil branku.
02:30 Hostující Kratochvíl prověřil Körbra. Ciompa na druhé straně také pozorný.
00:42 Dobrý defenzivní zákrok předvedl domácí útočník Hromádko.
00:00 Dobré den. Vítáme Vás u odpoledního utkání 15.kola 1.ligy mužů mezi domácími BLACK ANGELS a hostujícím Rožnovem. Jde o důležitý souboj v boji o play off, protože se utká sedmý s osmým týmem v tabulce. Vítěz tohoto utkání se tedy přiblíží k postupu mezi osm nejlepších.