1:9
    Vojtěch PROCHÁZKA
    (Rada)

Spartak Pelhřimov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:9
branky: 37. Jan Knězů - 12. Martin Pánek, 15. Petr Číhal, 17. Filip Horák, 33. Filip Horák, 40. Petr Číhal, 50. Ondřej Zejda, 52. Alan Juříček, 53. Jiří Salava, 60. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 13, Richard Hájek 0 - Martin Beneš 8; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:4
60:00 Střely ve třetí třetině 2:7, celkem 9:22
60:00 Vyjádření trenéra domácích Petra Zajíčka. Zbytečně odevzdané domácí utkání po velice špatném výkonu celého družstva. Omlouváme se diváku, kterým děkujeme za návštěvu.
60:00 Vyjádření trenéra TJ Znojmo Jana Kuchariče: Pro nás důležité 3 body, další ztráta by byla kritická. Doufáme, že po novém roce se sejdeme ve více než 10 lidech. Děkujeme soupeři za férove utkání. Jako vždy se nám tu líbilo. Vyjádření trenéra domácích Spartak Pelhřimov:
60:00 Nejlepší hráči utkáni: TJ Znojmo Zajda Ondřej a Spartak Pelhřimov Zrzavý Lukáš
59:54 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #18 Vojtěch Procházka, asistoval #7 Zdeněk Rada (1:9)
59:54 Na 4 střelu junior nedostáhl a zaznamenává 1. obržený gól v 1. lize.
59:00 Richard Hájek si připisuje své první úspěšné 2 zákroky v 1. Lize. Gratulujeme.
55:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Richard Hájek družstva Spartak Pelhřimov
55:00 Spartak střídá svého brankaře. Do brány se postavil Richard Hájek na jeho prnvích 5 minut v A můžstvu 1. lize mužů.
54:18 Kde jsou ty časy, když Spartak byl aktivnější než Znojmo.
53:20 Střelu hráče Konečnýho bezproblému chytá Beneš.
52:10 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #2 Jiří Salava, asistoval #79 Martin Pánek (1:8)
52:10 Hosté střílí další branku a na ceduli svítí skóre 1:7.
51:40 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #79 Martin Pánek (1:7)
51:40 TJ Znojmo střílí další branku. Znojmo se dostává ke střelám velice lehce.
49:03 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Ondřej Zejda, asistoval #82 Karel Virgl (1:6)
49:03 TJ Znojmo útočilo 2 na 1, hráč 38 Zejda Ondřej se rozhodl pro střelbu a mění skóre na 1:6.
48:38 Tomáš Kocián zkouší opět stělu z dálky a opět mimo. Spartak se na jiné střely nedostane než z dálky.
47:54 Horák sám před Venkrbcem, ale z těsné blízkosti šel míček do autu.
47:05 Venkrbec chytá a kapitán domácích si říká o míček. Martin Kos je aktivní.
45:50 Martin Kos zkouší střílet lehce za polovinou, ale střela byla blokována.
44:38 Fučík zkouší z dálky pozornost Beneše. Ten chytá
43:39 TJ Znojmo přestřílelo v 2. třetině domací 3:9. S tímhle počtem nemůže Spartak pomýšlet na vyrovnání, natož na vítěztví.
41:00 Poslední třetina a stav 1:5 pro Znojmo. Nic co by Spartak nemohl stáhnout.
39:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #18 Vojtěch Procházka (1:5)
39:11 Hosté střílí gól po sporné situaci (vysoká hůl), rozhodčí gól uznává.
37:45 Krásná gólová šance domácích Jana Knězů, ale znojemský brankář byl proti.
36:21 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #9 Marek Švrkala (1:4)
36:21 A Spartak jim ''děkuje'' prvním gólem v utkání.
35:59 Domácí Spartak Pelhřimov přišlo podpořit 115 diváků!
34:50 Luděk Charouzek střílí z ostrého úhlu, ale žádný výsledek
32:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Filip Horák, asistoval #14 Petr Číhal (0:4)
32:15 TJ Znojmo využívá přesilovou hru.
31:50 Venkrbec drží Spartak Pelhřimov a kryje jednu střelu za druhou.
30:42 Luděk Charouzek šermoval holí jak Dartaňan a je vyločen na 2 minuty
30:03 Kapitán Kos nahrál před branku Honzovi Knězů a ten skákavý míček trefuje nepřesně. Mimo bránu.
29:34 Trenér domácích řve na své svěřence: Červení nejsou s náma!!!
28:58 Venkbec teď v bráně je nepřekonatelný a drží domácí stále v naději. Ty bohužel zatím moc nepomáhají svému golmanovi.
27:38 Venkrbec konečně vytáhl z výkladní skříně jeden ze svých magických zákroků, když hráč Znojma střílel do prázdné branky. Parádní přesun.
26:05 Konečný prověřil brankaře Znojma Beneše, ten však měl připravené rameno a skóre zůstáva stejné.
24:45 Zatím domácí bourají leda tak mantinely za soupeřovou brankou. Ale samotnou bránu nijak neohrožují.
21:54 Švrkala vystihl rozehrávku hostí, nebezpečná střela Davida.
20:30 Úvodní zákrok druhé třetiny si připisuje domácí Venkrbec
20:00 Končí nám 1. třetina, která končí v neprospěch domácího Spartaku Pelhřimov 0:3. Střely na branku jsou vyrovnané 4:5.
18:35 Procházka sám před Venkrbcem, kterého položil na zem, ale byl již ve špatném úhlu. Domácí obrana teď riskuje.
16:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Filip Horák, asistoval #79 Martin Pánek (0:3)
16:30 Je tu 3. gól Znojma. Stav 0:3. Po krásném začatku Spartaku je tu studená sprcha.
15:23 Fučík a Kos si ''pinkali'' vzduchem míček tak dlouho až kapitán Spartaku míček umístnil do autu.
14:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #8 Pavel Palát (0:2)
14:25 A tlaku TJ Znojmo využívá a střílí druhý gól. Skóre 0:2
14:07 Střelený gól Znojmo vyburcoval a mají více ze hry.
12:47 Kapitán Spartanu ztratil míček a hosté ihned stříllí na Venkrbce. Míček šel hodně mimo bránu.
11:09 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #13 Filip Horák (0:1)
11:09 Hosté stříli první gól zápasu. 0:1
10:35 Spartak nastřelil opět tyčku. Již druhou.
09:58 Hosté pohrozili, ale obrana vše zažehnala v pravý čas.
08:52 Domácí jsou aktivnější ve hře a přehrávají soupeře.
06:42 Hosté nepřesně rozehráli ve středu a domácí šli ve 3. Po krasné kombinaci Jana Knězů a Václava Fučíka míček otečoval horní část brankové konstrukce.
05:09 Jan Konečný po pravé straně šel na soupeřovu branku a v pádu stačil vystřelit, bohužel nad.
04:50 Znojemší drží míček a kombinuji na svém obraném pásmu.
01:25 Zápas začíná ve velkém tempu a hned byl ve veliké šanci hráč Spartaku Ladislav Běhounek, ale netrefil soupeřovu branku.
00:01 Dnes se do sestavy domácích vrací jejich kapitán Martin Kos.
00:00 Dnes je to 23. vzájemné utkání a Znojmo je šestým nejčastějším soupeřem Pelhřimova. Z dosavadních 22 utkáních vyhrál Spartak Pelhřimov 6 a 1 přátelské utkání skončilo remízou. V ostatních případech se radovali Jihomoravané. Spartak čeká na vítěztví již dlouchých 7 utkání..
00:00 Vítám přiznivce českého florbalu u on-line přenosu zápusu mezi domícím Spartakem Pelhřimov a TJ Znojmo LAUFEN.CZ. Spartak Pelhřimov poslední dva domácí zápasy vyhráli.