• 60 59:22
    3:11
    (Vlček)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC BRZDY CZ Česká Lípa 3:11
branky: 14. Petr Číhal, 17. Petr Číhal, 32. Petr Sláma - 3. Jakub Novák, 3. Tomáš Podrabský, 14. Tomáš Podrabský, 19. Daniel Kněžour, 19. Petr Procházka, 23. Jan Hřebřina, 27. Jakub Novák, 46. Jan Hřebřina, 55. Tomáš Podrabský, 59. Petr Procházka, 60. Tomáš Podrabský; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Martin Beneš 3, Jakub Veselý 11 - Lukáš Chyna 28; po třetinách: 2:5, 1:2, 0:4
60:00 Trenér hostů Stožický: 'Jeden náš hráč říká - méně hráčů, méně chyb a říkal, že dneska rozhodl brankář a produktivita.' Trenér domácích Šťastník: 'Výsledek krutý, zase o tolik horší jsme dneska nebyli. Asi se dá souhlasit s trenérem Lípy, že rozhodl brankář a produktivita. Musíme dát hlavy nahoru a makat dál.'
60:00 Střely ve třetí třetině 7:8, celkově 31:23. Znojmo odehrálo kvalitní utkání, krutě ovšem prohrálo. Pěkný zbytek víkendu.
59:22 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 3:11
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #18 Tomáš Podrabský, asistoval #84 Jiří Vlček (3:11)
58:44 Znojmo ještě v útoku.
58:11 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 3:10
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #19 Petr Procházka bez asistence (3:10)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
55:57 Znojmo v šesti.
55:16 Horák hezky vykličkoval, našel Salavu a ten trefuje tyč.
54:26 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 3:9
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #18 Tomáš Podrabský, asistoval #4 Radovan Vnuk (3:9)
53:56 Znojmo bez brankáře v šesti.
53:22 Pokus domácích má Chyna.
51:59 Dnešnímu utkání přihlíží 137 diváků.
48:25 Domácí jsou kompletní.
47:00 A opět dnes velmi často gestikulující a uřvaný Mlejnek brečí u rozhodčích.
46:58 Veselý drží míček.
45:59 Palát nadvakrát neúspěšný.
45:14 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 3:8
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #26 Jan Hřebřina, asistoval #12 Lukáš Mlejnek (3:8)
44:05 Lípa rozjíždí akci.
42:51 Znojemský pokus sražen mimo.
41:55 U míčku Znojmo.
40:37 Slámova střele neúspěšná.
40:00 Střely ve druhé třetině 10:7, Lípa byla opět údernější. Uvidíme, co nám přinese poslední třetina.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny a Znojmo je v tlaku!
38:20 Veselý dobře vychytal dnes velmi arogantně se chovajícího Mlejnka!
36:29 Jeden z dvojce sudích podkopl domácímu Šindelářovi nohy, oba aktéři se na sebe usmáli a pokračují dál ve své činnosti.
36:09 Veselý skvěle maskou!
35:20 Znojmo zklidnilo hru a kombinuje na vlastní polovině.
34:13 Palátova střela proletěla Chynovi mezi nohama, ale mimo.
32:35 Paláta vychytal Chyna.
31:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #8 Pavel Palát (3:7)
31:33 Znojmo zaslouženě snižuje - 3:7!
31:24 Chyna dnes chytá ve velké pohodě.
30:40 Do hry se dostává snaživý Kučera.
29:51 Sláma v tutovce nedává!
28:47 A opět skvěle Veselý.
28:35 Veselý zasahuje skvěle proti Mlejnkovi.
26:47 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 2:7
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #16 Jakub Novák, asistoval #54 Daniel Kněžour (2:7)
26:47 To už začíná být kruté - 2:7!
25:36 Chyna vytáhl perfektní zákrok.
24:22 Znojmo střílí, ale neúspěšně.
23:05 Znojmo neskládá zbraně!
22:11 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 2:6
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #26 Jan Hřebřina, asistoval #50 Štěpán Slaný (2:6)
22:11 A hosté opět udeřili z kraje třetiny - 2:6!
21:31 U míčku domácí.
20:52 Standardka Lípy neskončila brankou.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Jakub Veselý družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
20:00 Střely ve druhé třetině 14:8. Lípa vyslala 8 střel, z toho padlo 5 branek. Dá se říct, že Lípa dává Znojmu lekci z produktivity. Druhá část začne za 10 minut.
19:01 Běží poslední minuta první třetiny.
18:34 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #18 Tomáš Podrabský (2:5)
18:34 A Podrabský má prsty v další brance! Tentokrát asistoval Procházkovi, který prostřelil Beneše - 2:5!
18:17 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #54 Daniel Kněžour, asistoval #16 Jakub Novák (2:4)
18:17 Lípa opět odskakuje na rozdíl dvou branek, Kněžour se protloukl až do zakončení a je to 2:4!
17:16 U míčku Lípa.
16:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #13 Filip Horák (2:3)
16:33 Druhou brankou v zápase snižuje Číhal na 2:3!
14:23 Dobrou střelu Horáka chytá Chyna!
13:43 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #18 Tomáš Podrabský bez asistence (1:3)
13:43 Podrabský vrací Lípě dvoubrankové vedení - 1:3!
13:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #17 Petr Sláma (1:2)
13:17 A je trochu veseleji! Znojmo snižuje na 1:2 zásluhou Číhala!
13:04 Dobrý zákrok Beneše.
12:03 Znojmo svírá Lípu.
11:11 Horák velmi důrazný na hostujícím brankovišti, málem byl úspěšný.
10:07 Gól domácího Procházky není uznán. Vystřelil do odkryté branky, ale brankář Chyna nohou posunul branku a sudí se rozhodli branku neuznat! Sporný okamžik...
09:30 Pánek čistě odzbrojem v dobré šanci.
07:53 Hosté jsou kompletní.
06:51 Pěkný zákrok Chyny.
06:26 Sláma mimo, chvíli na to stejně Virgl.
04:44 U míčku hosté.
03:47 V dobré šanci minul hostující Procházka.
02:49 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #18 Tomáš Podrabský, asistoval #11 Štěpán Motejzík (0:2)
02:49 Krásně našel Motejzík Podrabského a ten s přehledem skóruje - 0:2!
02:17 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #16 Jakub Novák, asistoval #26 Jan Hřebřina (0:1)
02:17 Chybná rozehrávka domácích potrestána. Novák a Hřebřina se dostali do brejku 2 na 1 a první jmenovaný trefuje - 0:1!
01:15 Střela Slaného zblokována.
00:49 Chyna musel zasahovat.
00:18 Hosté vyhráli úvodní buly, ale u míčku již domácí.
00:00 Dobrý večer ze Znojma! Do Znojmo dnes zavítala silná Lípa. Hosté se nachází na čtvrtém místě a domácí jsou devátí. Minulý zápas sehráli domácí fantastické utkání doma s Hattrickem, ve kterém uspěli 5:4 po prodloužení. Hosté si doma poradili s Rožnovem vysoko 10:6. Přeji příjemnou zábavu.