10:3
    Tadeáš CHROUST
    (Bouška)

Technology Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 10:3
branky: 1. Tomáš Chroust, 2. Jiří Curney, 16. Jiří Curney, 32. Radek Gwuźdź, 37. Jiří Bouška, 42. Radek Gwuźdź, 49. Tomáš Chroust, 55. Jiří Bouška, 56. Tomáš Chroust, 58. Tadeáš Chroust - 8. Matěj Erbs, 14. Matěj Erbs, 31. Matěj Erbs; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 564; zásahy brankářů: Jakub Koráb 22 - Štěpán Laja 29; po třetinách: 3:2, 2:1, 5:0
60:00 Komentář k utkání domácího trenéra Jana Pazdery: 'Soupeř se vrátil zpátky do zápasu po našich několika individuálních chybách a až do konce 2. třetiny byl zápas pro nás velmi náročný. Naštěstí jsme ve 3. třetině zlepšili herní obraz a potvrdili naší kvalitu. Děkuji soupeři za zápas.“ (2. část)
60:00 Komentář k utkání domácího trenéra Jana Pazdery: „Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně, s dobrým nasazením a vynutili jsme si velkou herní převahu. Bohužel díky špatné produktivitě v zakončení z toho bylo pouze dvoubrankové vedení. (1.část)
60:00 Komentář k utkání hostujícího trenéra Martina Smetáka: „Přežili jsme počáteční nápor domácích a myslím si, že jsme byli po 2 třetiny důstojným soupeřem. Poslední třetina už byla o kvalitě soupeře, která vlastně rozhodla. My už jsme během zápasu zkoušeli různé varianty v pětkách a máme v hlavě Litvínov. Děkuji soupeři za zápas. „
60:00 Střely celkem: Boleslav - 39; Ostrava - 25
60:00 Střely ve 3. třetině: Boleslav - 15; Ostrava - 10
60:00 Nejlepší hráči: Tomáš Chroust (Boleslav); Matěj Smeták (Ostrava)
59:48 Skvěle Laja proti Salátovi.
59:10 Opět zaúřadovala maska ostravského brankáře.
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:28 Křenek do masky Laji.
58:01 Hrabal ze vzduchu nad.
57:13 GÓL Technology Florbal MB! 10:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #19 Jiří Bouška (10:3)
57:13 Nejdříve předvedl výborný zákrok Koráb a rozehrál protiútok, který zakončuje Chroust.
55:31 GÓL Technology Florbal MB! 9:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #88 Jan Natov (9:3)
55:31 Chroust z výběhu trefuje přesně a kompletuje hattrick.
54:27 GÓL Technology Florbal MB! 8:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #31 Petr Kološ (8:3)
54:27 Bouška doráží Kološovu střelu a zvyšuje na 8:3.
54:03 Křenkova obávaná střela tahem skončila těsně vedle.
52:08 I na druhé straně Koráb se vyznamenal.
51:41 Opět Laja proti Novákovi.
50:52 Křenkův příklep a následně Chroustův bekhend si Laja v suchém triku pohlídal.
48:19 GÓL Technology Florbal MB! 7:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #40 Jiří Curney (7:3)
48:19 Curney našel Chrousta v mezikruží a ten sice se štěstím, ale přece jenom dává další branku do hostující klece.
47:20 Hraje se nahoru dolů.
45:53 Hosté v plném počtu.
45:29 Ani Natov si nepřišel na Laju.
44:42 Laja skvěle proti Jelínkovi.
43:58 Curney nad.
41:18 GÓL Technology Florbal MB! 6:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #21 Radek Gwuźdź, asistoval #33 Jan Jelínek (6:3)
41:18 Gwuźdź byl nejdůraznější před brankou a dává 6. gól domácích.
41:16 Hosté v plném počtu.
40:52 Natov opět trefuje jen tyč!
40:33 Laja si pohlídal Fojtovu dělovku.
40:00 Střely ve 2. třetině: Boleslav - 8; Ostrava - 7
39:45 Vojtíšek vylekal Korába v oslabení.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:32 Eichnerovu střelu pokryl Koráb.
36:13 GÓL Technology Florbal MB! 5:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #92 Ondřej Fojta (5:3)
36:13 Ve skrumáži před Lajou se nejlépe zorientoval Bouška a zvyšuje na 5:3.
35:18 Opět dobře Laja proti Natovovi.
32:24 Laja skvělým zákrokem překazil domácím radost.
32:03 Ostrava mohla srovnat, ale Tadeáš Chroust na poslední chvíli postavil blok.
31:17 GÓL Technology Florbal MB! 4:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #21 Radek Gwuźdź, asistoval #9 Petr Novotný (4:3)
31:17 Novotný našel na středu Gwuźdźe a ten nekompromisně prostřeluje Laju.
30:52 Eichner v tutovce neproměňuje.
30:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Matěj Erbs, asistoval #46 Jakub Plíhal (3:3)
30:34 Ostravě se povedl signál ze standartky a Smeták kompletuje hattrick.
28:40 Curneyho bekhend těsně mimo.
28:27 Koráb drží domácí vedení.
28:11 Chroust se zadarmo dostal k míčku, ale Laju nepřekonal.
26:29 Nebezpečná teč Tomáše Chrousta.
25:03 Rozhodčí se neshodli...Ostrava zmatená...Natov málem zvýšil vedení.
24:18 Eichner trefil jen břevno domácí branky.
22:57 Curney se trochu nepohodl s Vojtíškem a strčil ho na zem...Rozhodčí jen domlouvají.
22:23 Tomáš Chroust vylekal Laju.
20:00 Střely v 1. třetině: Boleslav - 16; Ostrava - 8.
19:58 Curney ještě zlepšil Lajovi procenta nebezpečnou střelou ze středu.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:39 Salát z výběhu těsně mimo.
17:44 Koráb si v poklidu poradil se Svačinkovou střelou.
16:28 Novotný se dral do koncovky, ale těsně minul Lajovu branku.
15:11 GÓL Technology Florbal MB! 3:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney z trestného střílení (3:2)
15:11 Natov byl faulován ve 100% šanci a Curney výhodu trestného střílení využívá a dostává domácí do vedení.
13:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Matěj Erbs, asistoval #27 Dominik Eichner (2:2)
13:10 Opět hostům vyšla spolupráce Eichnera se zakončujícím Smetákem. Koráb bezmocný.
12:30 Boleslavská obrana teď nakupila chyby a může být ráda, že není srovnáno.
10:51 Pastor odkulhal ze hřiště.
10:06 Eichner prověřil Korába.
07:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
07:22 Smeták byl důraznější než domácí obrana a snižuje na 1:2 z jeho pohledu.
05:58 1. lajna Boleslavi opět mačká soupeře.
04:23 Laja dobře proti Bouškovi.
03:21 Natov do tyče!
03:15 Curney ze středu mimo.
02:06 Novotný vybojoval míček, ovšem z následné střely trefil jen zadní mantinel.
01:31 GÓL Technology Florbal MB! 2:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #88 Jan Natov (2:0)
01:31 Natov krasně našel křižnou přihrávkou Curneyho, který zvyšuje už na 2:0.
01:13 Trulík se hnal do brejku ale Krzyžanek ho zastavil.
00:42 Brácha Tadeáš míří mimo.
00:09 GÓL Technology Florbal MB! 1:0
00:09 To bylo rychlé...po 9 vteřinách se nadvakrát trefuje Tomáš Chroust.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.