3:6
    Adam DELONG
    ()

Hu-Fa Panthers Otrokovice - 1. SC Vítkovice Oxdog 3:6
branky: 14. Karel Ťopek, 20. Jaroslav Vaněk, 50. Jaroslav Vaněk - 15. Lukáš Řezanina, 31. Adam Delong, 31. Marek Bräuer, 36. Marek Bräuer, 45. Marek Bräuer, 53. Adam Delong; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 350; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 23 - Lukáš Souček 14; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích pana Pavla Gofroně: O výsledku utkání rozhodla druhá třetina, kdy jsme se dostali pod velký tlak a soupeř si vytvořil náskok. Ve třetí třetině jsme snížili na rozdíl dvou gólů, ale po dalším inkasovaném gólu na 6:3 si soupeř již výhru pohlídal. Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00 Střely celkem: Domácí-17, Hosté-29.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Jana Vavrečky: Po důrazné promluvě v přestávce po první třetině jsme začali praktikovat hru, kterou od kluků očekáváme. Výborná příprava před play-off, budu se opakovat pořád musíme zapracovat na přesilovce. Děkuji soupeři za fér utkání a vynikajícím divákům. Hezký večer.
60:00 Střely po třetí třetině: Domácí-4, Hosté-8.
60:00 Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni z celku hostů hráč číslo 72 Adam Delong a z domácího týmu hráč číslo 8 Jaroslav Vaněk.
60:00 Vítkovice potvrdili roli favorita, zápas to byl velice otevřený, jenže ve třicáté minutě Vítkovice dvěma zásahy v rozmezí 11 sekund otočili nepříznivé skóre 2:1 na 2:3 a zápas tak dovedli do vítězného skóre.
58:00 Do konce zápasu zbývají dvě minuty a o osudu zápasu je rozhodnuto.
54:51 Otrokovice se snaží seč jim síly stačí, ale nemá to žádný efekt.
52:13 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:6
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (3:6)
52:13 Vítkovice znovu odskakují na rozdíl tří branek.
50:18 Neskutečný zákrok Michajloviče.
49:14 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 3:5
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #8 Jaroslav Vaněk, asistoval #56 Michal Nagy (3:5)
49:14 Vaněk snižuje na 3:5 pěkná střela zapadla Součkovi k levé tyčce.
47:54 Velkou šanci domácích zlikvidoval Souček.
44:39 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #53 Marek Bräuer bez asistence (2:5)
44:39 Pátý gól v síti domácích, který nejspíše prohru v dnešním zápase.
43:20 Obrovská šance hostů, leč bez gólového efektu.
42:00 Třetí třetina je zatím bez šancí a Vítkovice kontrolují svůj dvoubrankový nástroj.
40:00 Střely po druhé třetině: Domácí-4, Hosté-12.
37:23 Souček musel zasáhnout a to se mu povedlo.
35:17 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #44 Lukáš Hájek (2:4)
35:17 Vítkovice dalším gólem srazili sebevědomí Panterů na zápornou hodnotu.
35:08 Panteři se ubránili a jsou v plném počtu.
33:45 Michajlovič i Souček předvedli pěkné zákroky.
32:00 Vítkovice měly i další šance, ale Michajlovič Pantery podržel jistými zákroky.
31:24 11 sekund stačilo vítkovickým na obrat v zápase a Vítkovice poprvé v zápase vedou.
30:24 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:3
30:13 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #53 Marek Bräuer (2:2)
30:13 Máme srovnáno, před Michajlovičem byla obrovská schurmáž hráčů a jeden z vítkovických posílá míček do brány.
29:56 Michajlovič musí hasit chyby domácí obrany, která hraje dost riskantně.
26:24 Michajlovič musel předvést pár dobrých zákroků.
25:05 Po kolizi s vítkovickým hráčem na hřišti leží Lukáš Uhrinovský.
23:47 Večeřa nebezpečně vystřelil, bohužel pro Otrokovice jeho střela mířila dobrých třicet čísel mimo.
22:33 Otrokovice se brání a sledujeme souboj doslova o každý centimetr.
21:37 Vítkovice drží míček.
20:56 Panteři navázali na svou dobrý výkon z první třetiny a do Vítkovic se zakousli!
20:00 Střely po první třetině: Domácí-9, Hosté-9.
19:59 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 2:1
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #8 Jaroslav Vaněk, asistoval #14 Karel Ťopek (2:1)
19:59 Vaněk SEKUNDU před koncem první třetiny využívá přesilovku a domácí vedou 2:1!
18:45 Pěkná akce Otrokovic, končí bohužel na Součkovi.
15:05 Vítkovice dobře kombinují, což Panterům činí obrovské potíže.
14:27 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #19 Lukáš Řezanina, asistoval #43 Marek Švajný (1:1)
14:27 Je VYROVNÁNO, Vítkovice hned z protiútoku vyrovnávají.
13:24 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 1:0
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #14 Karel Ťopek bez asistence (1:0)
13:24 A máme tu první GÓÓL. Ťopek se štěstím přešel přes čtyři hráče, přihrál Lukáši Volkovi, který znovu vrátil Ťopkovi a ten střelou do prázdné brány dává vedoucí gól Panterů. Gól ovšem padl podle rozhodčích bez asistence.
13:04 Závar před Součkovou bránou, ale brankář hostů byl připravený.
11:56 A další zákrok domácího 'Pacina'.
11:47 Tyčka pomohla domácím.
10:45 Máme za sebou úvodních deset minut první třetiny, které byly až na střelu do Michajlovičovy masky velice nezáživné.
08:21 Michajlovič musel zasáhnout, dnešní utkání je spíše o bojovnosti než o florbale...
06:23 Další slibnou akci Otrokovic zastavili vítkovičtí obránci.
04:18 První zákrok si připisuje taky Michajlovič.
03:45 První větší šance Otrokovic, ale Souček se štěstím chytá.
02:55 Utkání se hraje převážně ve středu hřiště a kromě pár zblokovaných střel jsme nic kloudného neviděli.
01:35 Utkání zatím bez šancí.
00:34 Vítkovice vyhráli buly a rozehráli první útočnou akci.
00:00 Dobrý podvečer ze sportovní haly na Štěrkovišti v Otrokovicích, kde se v rámci 19.kola Tipsport Superligy představí domácí borci Hu-Fa Panthers Otrokovice a hosté z Ostravy, 1.SC Vítkovice Oxdog. Do utkání za domácí nenastoupí Tomáš Sovják a Lukáš Petřík, což pro pantery bude jistě komplikace. Kapitánem hostů je exotrokovický Marek Matejčík.