(Pruner)
  • 60 59:42
    Sparta

ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:5
branky: 4. Ondřej Kadoch, 15. Matěj Pruner, 29. Luka Časar, 29. Jaroslav Jaroš, 31. Matěj Pruner, 32. Luka Časar, 45. Marek Zouzal, 53. Matěj Pruner, 60. Jakub Vrána - 1. Milan Bína, 10. Zbyněk Stuchlík, 18. Jakub Renčín, 29. Milan Bína, 52. Milan Bína; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 186; zásahy brankářů: Michal Kotouček 7 - Petr Weissgärber 12; po třetinách: 2:3, 4:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky : Od druhé třetiny jme měli utkání ve své režii a jsem rád, že jsme zvítězili. Soupeř hrál jako celou sezonu na slušné úrovni, zejména první útok hostů pokračoval ve své fazoně. My ale své vypracované šance proměňovali a odskočili na dostatečný náskok. Děkujeme soupeři za ofenzivní zápas a těšíme se do lázní!
60:00 Komentář trenéra hostí Martina Hovořáka : V první třetině jsme byli relativně vyrovnaným soupeřem, druhá a třetí třetina zápasu ukázala, proč je soupeř v tabulce výš než my. Děkujeme za utkání.
60:00 Nejlepšími hráči se stali za Spartu Matěj Pruner a za Sokol Královské Vinohrady Milan Bína.
60:00 Střely ve třetí třetině - 6:2. Střely celkem - 21:12.
59:42 Timeout ACEMA Sparta Praha
59:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #20 Jakub Vrána, asistoval #95 Matěj Pruner (9:5)
59:42 Své snahy ale rychle pohřbili. Pustili totiž Spartu do přečíslení 3 na 2 a při něm se svou střelou Vrána nemýlil. Domácí si tak vedení pojišťují, vítězí a získávají cenné tři body v boji o play-off.
58:26 I tak ale Vinohrady bojují a nedávají Spartě nic zadarmo. Právě jsme mohli totiž vidět tři po sobě jdoucí střely, z nichž jedna minula Kotoučkovu bránu.
57:04 Ačkoli to možná podle skóre tak nevypadá, tak Vinohrady nyní na hřišti nejsou skoro vidět. Většina jejich akcí se schová mezi množstvím spousty možnostmi domácích.
56:40 Díky rozdílu tří branek aktuálně Sparta se více soustředí na pevnou obranu a obezřetnou obranu, než na zbrklé úprky do útoku.
55:08 Prunerova střela o pár centimetrů minula Weissgarberovu branku.
52:29 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner, asistoval #31 Martin Rebro (8:5)
52:29 Sparta bleskově odpovídá díky druhé dnešní Prunerově brance a vrací se tak zpět na rozdíl tří branek.
51:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (7:5)
51:25 Jako bych to zakřikl. Domácí dovolili Vinohradům kombinovat a ty svou možnost využily, přesněji Milan Bína, který dnes kompletuje hattrick.
50:50 Posledních deset minut třetí třetiny je tu a Sparta po předchozích zkušenostech dělá vše, co je v jejích silách aby neudělala žádnou chybu.
48:04 Pěkná kombinace od první formace Sparty. Kotoučkova přihrávka se dostala na hůl Kadocha a od něj na další tři hole během tří sekund. Poslední Marvánek se ale k zakončení nedostal po skvělé práci Vinohradských obránců.
47:22 Jaroslav Jaroš netrefuje odkrytou bránu.
47:10 Fanoušky Sparty sedmá branka nabudila a fandí o sto šest. Stejně tak oba týmy bojují o každý centimetr na hřišti a každou sekundu na balonku.
44:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (7:4)
44:55 Marek Zouzal dává výstavní branku! V přečíslení 3 na 2 dostal přihrávku od Jaroslava Jaroše, počkal si a v klidu trefil přesně pravý horní růžek Weissgarberovy brány.
44:39 Vinohrady se nyní zuby nehty drží na své útočné polovině.
43:34 Krásnou branku vstřelili nyní domácí, bohužel pro ně však nemohla být uznána a to z důvodu celkem dost vysoké hole.
42:51 Ježek pohotově zastavil začínající Vinohradskou hrozbu před domácí bránou.
41:10 Zmatku před bránou hostů chtělo využít trio Časar, Vrána, Pruner, všechny tři jejich dorážky ale skončily na Weissgarberovi.
40:55 Aktivní a agresivní hra se přesunula i do třetí třetiny.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrály opět Vinohrady.
40:00 Střely ve druhé třetině - 10:4.
39:30 Hanákova střela měla namířeno pouze do vnější síťky Kotoučkovy brány.
37:19 Dnešní utkání sleduje 186 diváků.
36:29 Za vysokého skóre zářícího na časomíře, se nám hra začíná pomalu vyostřovat. Spousta sporných zákroků a situací nabízí pro diváky na hale skvělý florbalový zážitek.
35:22 Kryštof Hartman právě promrhal asi největší akci zápasu. V oslabení sám proti Weissgarberovi měl skvělou možnost dalšího navýšení střeleckého účtu Sparty, trefil ale pouze pravou tyč brankové konstrukce.
32:57 Krásným zákrokem zastavil Kotouček střelu Bíny.
32:36 Tvrdým zákrokem odstavil Krejča hostujícího obránce a slovy Jaroslava Berky může být rád, že jde pouze na dvě minuty, a ne na pět.
31:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #90 Luka Časar, asistoval #20 Jakub Vrána (6:4)
31:48 A rázem je vedení o 2 branky. Postaralo se o to zkušené duo Časar - Vrána.
30:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner, asistoval #24 Jan Marvánek (5:4)
30:28 Domácí se poprvé v zápase dostávají do vedení! Balonek poskakující brankovištěm dokázal usměrnit Matěj Pruner.
29:34 Domácí si příliš dovolovali před bránou hostů, to se ale nelíbilo Raiterovi a za to si odsedí 2 minuty za hrubost.
28:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #41 Jaroslav Jaroš, asistoval #14 Marek Zouzal (4:4)
28:42 Sparta znovu srovnává. Rychlou akci po vhazování na sebe vzali Zouzal s Jarošem a druhý jmenovaný zavěsil balonek za Weissgarberova záda.
28:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína bez asistence (3:4)
28:37 A na Aréně Sparta jsou znovu k dispozici gólové hody. Milan Bína vzal akci na sebe a vrací Vinohradům vedení.
28:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #90 Luka Časar, asistoval #95 Matěj Pruner (3:3)
28:05 Na tohle je už ale i on krátký. Pruner ze standartní situace z rohu našel před Weissgarberem stojícího Časara a ten srovnává na 3:3.
28:03 Výtečný Weissgarber! Kadoch se už dostával ke gólové střele, strážce hostující svatyně ale výstavním zákrokem zastavil domácího kapitána.
26:36 To nic nemění na faktu, že se Sparta už třetí minutu drží na míčku a druhou minutu na útočné polovině.
26:20 Hráči domácího týmu jsou rozhodně více aktivní než v první periodě, Vinohradští nátlaku ale nepodléhají a drží se Spartou krok při jejich útočných pokusech.
25:02 Zouzal efektivním napadáním dostal hru na obrannou polovinu Vinohrad.
23:27 A probouzet se začínají také fanoušci na tribunách.
22:56 Sparta nádhernou akci nedotáhla do úspěšného konce. Prunerova střela mířila pouze na nohy Weissgerbera.
22:12 Obětavým zákrokem zastavil Jaroš střelu Renčína.
21:01 Druhé oslabení Sparta zvládla.
20:39 Domácí i přes pokračující oslabení aktivně napadají hosty v jejich obranném pásmu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získávají Vinohrady.
20:00 Střely v první třetině - 5:6.
19:01 Sokoli si zahrají další přesilovku. Marvánkův obranný zákrok byl příliš tvrdý a půjde si tak na dvě minuty odpočinout.
17:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (2:3)
17:29 17 sekund před návratem Zouzala Vinohrady využívají možnost přesilové hry. Renčínova dorážka po střele byla přesná a hosté opět vedou.
17:10 Ježkovi se sice míček zamotal pod nohy, jeho přihrávka ale přesně našla Svatoše, ten však netrefil prázdné místo v bráně hostí.
15:46 Zouzal nyní na dvě minuty oslabuje Spartu, a to díky obrannému zákroku za hranicí pravidel.
15:32 Rodinova dorážka byla už mimo možnosti pravidel a tak jsou na balonku opět hosté.
14:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner, asistoval #90 Luka Časar (2:2)
14:30 Časar zadovkou zpoza brány našel před bránou čekajícího Prunera, jehož střela zamířila přesně do pravého horního růžku.
14:14 Zezulka trefuje pouze nohu domácího brankáře.
13:55 A stejně tak na druhé straně Svatoš.
13:07 Renčín nyní netrefil po krásné přihrávce odkrytou klec.
12:13 Hosté jsou střelecky při chuti a jejich střely létají směrem na Kotoučka jedna za druhou.
10:30 Ježkova střela našla své místo pouze na Weisgarberově noze a následně i v jeho dlaních.
09:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #23 Milan Bína (1:2)
09:00 SKV se opět dostává do vedení. Bína přesnou a rychlou přihrávkou našel před bránou osamoceného Stuchlíka a ten s překonáním Kotoučka neměl problémy.
06:34 Hra je už od úvodních minut celkem agresivní na obou stranách. Aktuálním střetem byl Vránův hit na Zezulku.
03:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #4 Ondřej Kadoch, asistoval #31 Martin Rebro (1:1)
03:26 Domácí po sérii akcí srovnávají! Nejprve opět Časar pohrozil Weissgarberovi střelou přes malé brankoviště, a poté kapitán Kadoch přesně nasměroval Rebrovu přihrávku do brány.
02:12 Sparťané se nenechávají rozhodit. Časar zachytil špatnou rozehrávku a šinul se se svou formací na hostujícího gólmana. V jeho rukou také tato akce skončila.
00:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #34 Štěpán Raiter (0:1)
00:49 Sokoli z Vinohrad otevírají skóre po necelé minutě! Po Raiterově přihrávce se prosazuje Bína.
00:03 Časar s Vránou se hned po vhazování hnali do útoku, střela ale minula bránu.
00:01 Úvodní buly získávají domácí.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u dnešního pražského derby v rámci dohrávky 18. kola florbalové Superligy mezi domácí Spartou a hostujícími Vinohrady. Spartě nyní v každém zápase jde o play-off a tak se dnes budou rvát o každý bod a budou se snažit odčinit předchozí prohru s SKV 1:5. Naopak Vinohrady už šanci dostat se do vyřazovacích bojů skoro nemají, a tak se budou snažit domácím alespoň zavařit jako posledně.