3:4
    Martin KISUGITE
    (Bagin)

FbŠ Bohemians - 1. SC Vítkovice Oxdog 3:4
branky: 7. Adam Růžek, 37. Jakub Šárka, 60. Martin Kisugite - 18. Marek Matejčík, 19. Petr Jankulár, 29. David Matúš, 35. David Matúš; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 19 - Petr Blakala 14; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích Romana Kielera: 'Zápas jsme si prohráli sami neproměňováním šancí. Když dáme tři góly, nemůžeme chtít vyhrávat. Gratulujeme soupeři k vítězství.'
60:00 Komentář trenéra hostů Pavla Bruse: 'Naše hra vypadá lépe, výsledek neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Naši převahu musíme proměnit v góly, jinak stačí soupeři k tomu, aby nás potrápil. Tvrdší utkání umocněné menším hřištěm, dnes to byl spíš boj, než florbal.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 8 - Vítkovice 7.
59:31 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #10 Vojtěch Bagin (3:4)
58:07 Bohemka zkouší v šesti.
57:32 Adam Růžek vybojoval standardku u mantinelu na polovině soupeře.
57:08 Timeout FbŠ Bohemians
56:13 David Šimek pálí mimo.
54:44 Kindlův pokus likviduje golman hostů.
50:12 Neuvěřitelně minul prázdnou branku domácích útočník Vítkovic. Bohemka už oslabení zvládne.
48:14 Fantastický zákrok hostujícího brankáře zvedl střídačku Vítkovic na nohy.
45:36 Ponomarev rukou na poslední chvíli vyškrábl chytrou střelu, kterou přečíslení 2 na 1 zakončil útočník Vítkovic.
43:28 Hoffer sám před brankářem po učebnicovém přečíslení 3 na 2 nedokázal zakončit.
42:55 Standardka Bohemky končí střelou Kindla do zdi Vítkovic.
41:36 Ivan Ponomarev zachránil svůj nepovedený výhoz famózním zákrokem.
41:10 Vítkovice stále na balonku vyčkávají na vhodnou příležitost zaútočit.
40:01 První útok třetí třetiny předvede po vyhraném buly tým Vítkovic.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 5 - Vítkovice 8.
39:57 Aleš Höffer těsně minul od mantinelu.
39:14 Po vstřelené brance byla Bohemka aktivnějším týmem, hostující tým teď nevyužil standardní situaci z rohu domácích.
36:47 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #5 Martin Kisugite (2:4)
35:15 Mandík osamocen před brankářem hostů nedokázal včas zareagovat a obrana jeho šanci bleskově zlikvidovala.
35:01 Toto utkání sleduje zde v hale celkem 207 diváků. Všem děkujeme!
34:50 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #93 David Matúš, asistoval #4 Petr Jankulár (1:4)
33:31 Ivan Ponomarev drží v oslabení Bohemku skvělými zákroky!
30:43 Höffer unikl po mantinelu a vracel do druhé vlny zpět Kindlovi. Ten vypálil tvrdě, ale branku kvůli teči trefit nedokázal.
28:35 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #93 David Matúš, asistoval #17 Jan Šebesta (1:3)
28:35 Nahození Šebesty z rohu do 'ohně' v brankovišti našel jako první ze vzduchu Matúš a upravuje na 3:1 z pohledu hostí.
27:05 Po delší době se do šance dostává i hostující tým, ze středu však Ivan Radim netrefuje branku a Ponomarev nemusí zasahovat.
24:23 Aktivní vstup Bohemky do druhé třetiny nese své ovoce v podobě šancí. Chybí už jen přesnější koncovka.
23:26 Série šancí pro druhý útok Bohemky, ani jedna dorážka však nemířila přesně.
22:41 Bagin faulovaný u mantinelu. Bohemka rozehrává jen na postupný útok.
20:13 Bohemka vyhrála buly, první útok ale po jejich špatné rozehrávce předvedli hosté. Střelu z dálky blokuje Šárka.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 4 - Vítkovice 8.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny a Vítkovice jsou po obratu skóre výrazně aktivnějším týmem.
18:31 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #4 Petr Jankulár, asistoval #72 Adam Delong (1:2)
17:05 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #68 Marek Matejčík, asistoval #31 Josef Rýpar (1:1)
17:05 Rychle rozehraná standardní situace a dorážka před brankou znamenají srovnávací branku pro Vítkovice.
14:56 Bagin našel Mandíka před brankou, ten si nenašel včas vhodnou střeleckou pozici a v nouzi pálil mimo.
14:01 Krásnou akci Bohemky po křižné přihrávce Kindla zakončil nepřesně David Šimek.
13:02 Vítkovice předvádí pěkné kombinace na polovině soupeře, Bohemka včas přistupuje a blokuje střely.
10:36 Vítkovičtí rozehráli standardní situaci z dobré pozice na středu, střela však letěla vysoko nad branku klokanů.
07:33 Po chybné rozehrávce standardní situace domácích skvěle zasáhl proti samostatnému úniku hostujícího útočníka Ivan Ponomarev, a brání tak vedení Bohemky, které skvěle zakončenou akcí 2 na 1 vybojovali před malým okamžikem Krbec s Růžkem.
06:32 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #98 Kryštof Krbec (1:0)
05:40 Dobrý zákrok domácího brankáře proti přečíslení Vítkovic.
03:52 Klokani se stihli včas vrátit po chybné rozehrávce Kisugiteho.
02:54 Ponomarev zasáhl nohou proti střele od obrany Vítkovic.
02:21 První střelu na branku hostů vyslal ze středu hřiště Severa. Chyběla však razance.
00:59 I první šance patří hráčům v modrých dresech. Střelu z dobré vzdálenosti blokuje obětavě Kindl.
00:01 Úvodní buly boje o 5. místo tabulky vyznělo vítězně pro hosty z Vítkovic.