60
  • 60 59:10
    Otrokovice

Hu-Fa Panthers Otrokovice - Technology Florbal MB 6:7
branky: 4. David Hrdina, 11. David Hrdina, 34. Lukáš Uhrinovský, 36. Jaroslav Vaněk, 49. Jaroslav Vaněk, 52. Martin Nagy - 20. Tadeáš Chroust, 23. Josef Pluhař, 24. Jiří Curney, 42. Jiří Bouška, 50. Jiří Curney, 52. Jan Natov, 55. Jan Natov; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 340; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 13 - Jakub Koráb 12; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:4
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Pazdery: Tušili jsme, že dnešní zápas bude těžký, protože v Otrokovicích, se letos natrápilo více 'favoritů', ale naší nedisciplinovanou hrou jsme si utkání udělali ještě těžší. Jsem rád, že jsme nakonec domácím nenechali žádný bod. Díky za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Gofroně: Viděli jsme dramatický a vyrovnaný zápas, bohužel se špatným koncem pro nás. Hráčům chci každopádně poděkovat za výborný výkon a také díky skvělým divákům za parádní výkon.
60:00 Střely celkem: Domácí-18, Hosté-20.
60:00 Střely po třetí třetině: Domácí-10, Hosté-10.
60:00 Mikuláš, anděl a čert obdarovávají hráče sladkostmi.
60:00 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni, z celku hostů hráč číslo 88 Natov Jan a z domácího celku hráč číslo 95 hrdina David.
60:00 Boleslav prokázala, že je v tabulce velmi vysoko a v nádherném zápase plném pěkných gólů vítězí na hřišti Otrokovic 7:6, Panteři se ale nemusí vůbec stydět, byli velice důstojným soupeřem. 2x prohrát s Boleslaví o jeden gól, to velice zamrzí.
59:43 Boleslav takticky zdržuje hru a dnešní utkání dovede nejspíše do vítězného konce.
59:10 Timeout Hu-Fa Panthers Otrokovice
59:10 Panteři hrají power-play.
58:30 Minuta a půl do konce zápasu, Michajlovič se už dívá po střídačce.
56:48 Panteři oslabení přečkali a stále tak prohrávají o jeden gól.
54:40 GÓL Technology Florbal MB! 6:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #70 Petr Krzyžanek (6:7)
54:40 Vaněk za protesty zbytečně dostává 2 minuty.
54:40 Boleslav otáčí skóre zápasu, tak jako na domácí palubovce, kdy vítězný gól dala v poslední minutě.
54:04 Jurčík mohl být slavný, ale hostující obrana jeho střelu dobře zblokovala.
53:01 Panteři zakládají nový útok.
52:37 Michajlovič zasáhl maskou.
51:50 GÓL Technology Florbal MB! 6:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (6:6)
51:50 A máme srovnáno, v Otrokovicích se dnes rozhodně nenudíme!!
51:37 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 6:5
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #27 Martin Nagy bez asistence (6:5)
51:37 Panteři dávají gól a opět vedou o jednu branku. Korába překvapil zpoza brány Martin Nagy.
51:30 A Panteři mají pěknou standardní situaci.
50:10 Vedení domácím nevydrželo moc dlouho.
49:17 GÓL Technology Florbal MB! 5:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #9 Petr Novotný (5:5)
49:17 Tak se využívá přesilová hra, hostům stačily pouze dvě sekundy.
49:15 A první přesilovku si zahrají také hosté.
48:10 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 5:4
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #8 Jaroslav Vaněk, asistoval #9 Lukáš Uhrinovský (5:4)
48:10 tak to byla neskutečná podívaná! Uhrinovský našel přesně čepel Jardy Vaňka, který posílá míček za záda bezmocného Korába a panteři tak opět vedou o jeden gól!
47:34 Utkání se začíná vyhrocovat.
45:10 Přesilovka domácích je opět tragická a kromě jedné povedené střely, jsme nic neviděli.
43:19 Trestné střílení družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice neproměnil #14 Karel Ťopek.
43:19 Ťopek trestné střílení neproměňuje a Korába zachraňuje břevno.
43:19 Panteři pojedou trestné střílení!
42:41 Boleslav hraje velice aktivně a Pantery zatím ve třetí třetině k ničemu nepustila.
41:38 GÓL Technology Florbal MB! 4:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #23 Tomáš Kadlec (4:4)
41:38 Boleslav vyrovnává na 4:4, když Panteři trestuhodně nechali volného hráče před bránou domácích.
40:00 Střely po druhé třetině: Domácí-4, Hosté-6.
39:56 Michajlovič parádně vyrazil hostující střelu.
38:20 Jurčík zkušeně vybojoval míček a do konce třetiny tak zbývá necelá minuta a půl.
37:44 Panteři v útoku.
35:40 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 4:3
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #8 Jaroslav Vaněk, asistoval #14 Karel Ťopek (4:3)
35:40 Panteři přesilovou hru využívají a jdou do vedení! Vaněk parádně překonal Koráb a domácí tak znovu vedou 4:3!
35:06 Panteři hrají přesilovou hru dost staticky a nedaří se jim dostat do střelecké pozice.
34:00 V Otrokovicích dnes sledujeme výborný florbal.
33:07 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 3:3
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #9 Lukáš Uhrinovský, asistoval #8 Jaroslav Vaněk (3:3)
33:07 Vaněk parádně našel Uhrinovského, který střelou pod ruku Korába vyrovnává na 3:3!
33:05 Rozehrávka z rohu pro domácí.
32:14 Panteři výborně blokují střely hostů.
30:00 Na hřišti leží jeden z boleslavských hráčů.
27:44 Panteři to zkouší na Korába z každé střelecké pozice, ale moc střel k němu nepřiletí, obrana hostů hraje velice dobře.
27:05 Chroust netrefil ideálně skákající míček.
25:45 Boleslav má míček na svých hokejkách a jenom díky skvělému Michajlovičovi, je stav pouze o gól.
23:11 GÓL Technology Florbal MB! 2:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #33 Jan Jelínek (2:3)
23:11 Luxusní akce hostů na jeden dotek končí v síti a Boleslav vede 2:3, Panteři opět vypadávají z role jako proti Chodovu.
22:37 GÓL Technology Florbal MB! 2:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Josef Pluhař, asistoval #11 Petr Salát (2:2)
22:37 Michal Nagy mohl dát na 3:1, ale netrefil se, vzápětí platilo pořekadlo nedáš-dostaneš a Boleslav srovnává na 2:2.
21:43 Martin Krchňáček trefuje tyčku.
21:17 Boleslav se snaží o vyrovnání a Panteři nestíhají.
20:00 Střely po první třetině: Domácí-4, Hosté-4.
19:59 GÓL Technology Florbal MB! 2:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #40 Jiří Curney (2:1)
19:59 Panteři nevyužili ani druhou přesilovou hru a po zásluze jsou potrestáni, v ponechané výhodně Boleslav snižuje na 2:1. Do konce třetiny zbývala jedna sekunda.....
18:45 Panteři vystřelili v přesilové hře pouze 1x a se střelou Vaňka neměl Koráb problémy.
17:34 A uvidíme dokonce dvojnásobnou přesilovou hru, která bude trvat minutu a tři sekundy.
16:36 První přesilovou hru si zahrají domácí.
15:14 Zmatky v domácím brankovišti obrana vyřešila, na druhé straně Koráb musel být ve střehu. Panteři zatím hrají nejlepší třetinu v sezóně.
13:55 Koráb skvělým zákrokem zneškodnil šanci Panterů, hned vzápětí musel Michajlovič ukázat své schopnosti, když se na něj řítil osamocený Novotný.
12:54 Nebezpečná standardní situace ze dvou metrů gólem neskončila, domácí obrana hraje na 110%!
12:15 Panteři zatím hrají první třetinu výborně a diváci je ženou za vítězstvím!
10:22 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 2:0
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #95 David Hrdina, asistoval #27 Martin Nagy (2:0)
10:22 Duo Hrdina-Martin Nagy úřaduje, Hrdina dává čest svému jménu a nejspíš se stane hrdinou první třetiny, protože zvyšuje na 2:0!!!
09:43 Jurčík skvěle zaklekl a hostující střelu tak zblokoval.
08:54 Hostující Koráb byl jistý a stav tak zůstává stále 1:0 pro domácí Pantery.
06:45 Další dobrý zákrok Michajloviče.
05:43 Další zblokované střela hostů.
04:15 Uvidíme, co vymyslí Boleslav, Panteři zatím drží kompaktní blok před Michajlovičem a skvěle drží své pozice.
03:43 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 1:0
03:43 Neskutečné!!! David Hrdina dává první gól dnešního střetnutí a Panteři vedou překvapivě 1:0!
03:21 Boleslav mačká domácí, ti se zatím výborně brání.
01:21 První větší šanci měli i domácí, ale Koráb byl pozorný.
00:43 Michajlovič si připisuje první úspěšný zákrok.
00:20 Boleslav podle očekávání vyhrála buly a kombinuje na své polovině.
00:00 Dobrý nedělení podvečer ze sportovní haly na Štěrkovišti v Otrokovicích, kde se utká domácí tým Hu-Fa Panthers Otrokovice s týmem ze středních Čech a to Technology Florbal Mladá Boleslav. Domácí se pokusí navázat na dobrý zápas v Litvínově a zkusí soupeře potrápit. Uvidíme pěknou Mikulášskou nadílku? Nechejme se překvapit, utkání startuje za necelých 15 minut.