1:10
    Jakub NOTA
    (Kostelník)

Olomoucký kraj U15 - Moravskoslezský kraj U15 1:10
branky: 1. Šimon Borik - 3. Rostislav Gattnar, 18. Matyáš Šindler, 20. Matyáš Šindler, 20. Matyáš Šindler, 24. Kryštof Malina, 26. Lukáš Homola, 30. Rostislav Gattnar, 35. Rostislav Gattnar, 36. Lukáš Herblich, 39. Jakub Nota; rozhodčí: Vít Gattnar - Štěpán Kostolány; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Tomáš Chudoba ?, Jan Hublar ? - Marek Krchňák ?; po třetinách: 1:1, 0:5, 0:4
39:00 Ukončení 3. části
38:16 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:10
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #17 Jakub Nota, asistoval #14 Jakub Kostelník (1:10)
38:16 MS kraj načepoval soupeři desítku, i třetí třetina je v plné režii favorita zápasu
35:55 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:9
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #12 Lukáš Herblich, asistoval #11 Daniel Sekula (1:9)
35:55 I v oslabení to MS kraj uhraje do branky....OL kraj vyklidil pozice
34:41 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:8
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #8 Rostislav Gattnar, asistoval #6 Daniel Flašar (1:8)
34:41 Opět faul holí......trošku nešvar
34:41 A opět čipera Gattnar, ten je dnes v 'turbo zóně'
33:15 MS Kraj je 'egoistický', míček si totálně přivlastnil
29:41 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:7
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #8 Rostislav Gattnar, asistoval #2 Matyáš Šindler (1:7)
29:41 Asi netřeba osvěžovat paměť, první lajna MS kraje opět skóruje
28:00 Dvě minutky z poslední části jsou za námi
26:01 OL kraj nasazuje nového brankáře, ale drtivý skok soupeře z MS kraje bude těžko dotahovat. Druhá třetina skončila 5:0 pro MS kraj
26:00 Střídání brankáře. Nový brankář #55 Jan Hublar družstva Olomoucký kraj U15
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:31 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:6
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #3 Lukáš Homola bez asistence (1:6)
25:31 MS kraj se rozhodl soupeře vytrestat za vše, tentokráte bez účasti první lajny
23:07 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:5
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #9 Kryštof Malina, asistoval #8 Rostislav Gattnar (1:5)
23:07 MS kraj využil ihned toho, že OL kraj hrál v příliš mnoha hráčích a všudybyl Gattnar nahrával
19:31 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:4
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #2 Matyáš Šindler, asistoval #13 Vojtěch Krhovják (1:4)
19:31 Šindler si z toho dělá 'one man show'. První lajna MS kraje svého soka přehrává
19:10 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:3
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #2 Matyáš Šindler, asistoval #8 Rostislav Gattnar (1:3)
19:10 A opět tatáž dvojice, rychlé zakončení a MS kraj odskakuje
17:18 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:2
17:18 Omluva MS kraji. Čiperný Gattnar se zase dostal do koncovky tentokráte v roli nahravače.
17:15 MS kraj jako kdyby nevěděl 'kudy do brány'
15:00 Olomoucký kraj se brání a jejich výpady nejsou časté, zatímco MS kraj spálil další dvě šance
14:00 MS kraj přejímá otěže utkání, ale jejich střely nemají brankový charakter
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Začíná nám druhá třetina, na další branku čekáme od první minuty
13:00 Ukončení 1. části
12:30 Poslední minuta v zápase hraném na 13 minut už nic nezměnila
10:30 Brankář Ol kraje nyní drží svůj tým, zlikvidoval dvě šance svých soků a hra je výsledkově stále vyrovnaná
08:15 Jakoby MS kraj vyslyšel 'onlajnistu' a cpe se do střel, olomoucký výběr oplácí stejnou mincí, ale větší šance má jejich soupeř
07:30 Nyní trošku hra stagnuje a šance nejsou, uvidíme, kdo se probere dříve, lepší náběh na to má opět MS kraj
04:00 MS kraj tlačí, první branka OL kraje byla jako blesk z nebe, od té doby je více hra na čepelích žáků domácího kraje
03:00 Utkání začalo jako na horské dráze. Branka, vyloučení, branka. MS kraj se rychle oklepal a dal dokonce branku v oslabení, takže jedeme zase od nuly, teda od jedničky
02:11 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:1
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #8 Rostislav Gattnar, asistoval #13 Vojtěch Krhovják (1:1)
00:12 GÓL Olomoucký kraj U15! 1:0
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil #17 Šimon Borik bez asistence (1:0)
00:00 Utkání nám právě začalo