27
  • 27 26:32
    výběr PHaSČ U17

výběr PHaSČ U17 - výběr HKaPA U17 1:2
branky: 20. Tomáš Havlena - 19. Jan Savický, 19. Patrik Petr; rozhodčí: Michal Král - Michal Reczai; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Eckhardt ? - Jakub Víšek ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:0
30:00 Nejlepší hráči: výběr PHaSČ U17: Eckhard Jan, výběr HKaPA U17: Patrik Petr
30:00 Střely celkem: výběr PHaSČ U17: 11 , výběr HKaPA U17: 14
30:00 Komentář trenéra výběr HKaPA U17(Zozulák):Vyrovnané utkání rozhodly dvě Naše branky v 2.třetině a nesmírná bojovnost ve zbytku utkání, děkuji soupeři za kvalitní hru.
30:00 Komentář trenéra výběru PHaSČ U17(Kološ): Poměrně kvalitní utkání na dorosteneckou úroveň, soupeřovi hráči ukázali lepší kvalitu v situaci jeden na jednoho, gratulujeme soupeři k finále a hodně štěstí.
30:00 Střely po třetí třetině výběr PHaSČ U17: 4 , výběr HKaPA U17: 4
30:00 Ukončení 3. části
29:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
26:32 Timeout výběr PHaSČ U17
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely po druhé třetině: výběr PHaSČ U17: 4 , výběr HKaPA U17: 8
20:00 Ukončení 2. části
19:53 GÓL výběr PHaSČ U17! 1:2
Branku družstva výběr PHaSČ U17 vstřelil #6 Tomáš Havlena, asistoval #5 Jakub Kopecký (1:2)
19:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
18:37 GÓL výběr HKaPA U17! 0:2
Branku družstva výběr HKaPA U17 vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #17 Jiří Jedlička (0:2)
18:09 GÓL výběr HKaPA U17! 0:1
Branku družstva výběr HKaPA U17 vstřelil #12 Jan Savický, asistoval #8 Milan Koubek (0:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely po první třetiny: výběr PHaSČ U17: 3 , výběr HKaPA U17: 2
10:00 Ukončení 1. části
09:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.