5:5
    Daniel ŠKOULA
    (Hrůza)

výběr KVaPL U17 - výběr PHaSČ U17 5:5
branky: 3. Michal Štejr, 21. Jakub Václav, 22. Jan Žák, 25. Václav Zábran, 28. Jakub Václav - 9. Filip Zakonov, 9. Marek Osvald, 15. Jakub Kopecký, 24. Tomáš Havlena, 29. Daniel Škoula; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Petr Procházka 8 - Max Andreas Minev 4, Jan Eckhardt 0; po třetinách: 1:2, 0:1, 4:2
30:00 Komentář trenéra PHaSČ U17 (Hrůza): Nezvládnuté utkání, vlastními chybami jsme dostali soupeře do hry. Děkuji soupeři za utkání.
30:00 Komentář trenéra KVaPL U17 (Závora Miroslav): Nešťastný vlastní gól poznamenal začátek zápasu. Potom se tým postupně zvedal. Ve druhé části přišlo pěti minutové vyloučení, které nás stálo hodně sil a odskočení soupeře. Třetí třetinu jsme byli bojovnější tým, ale vítězství jsem neudrželi z důvodů individuálních chyb.
30:00 Ukončení 3. části
28:48 GÓL výběr PHaSČ U17! 5:5
Branku družstva výběr PHaSČ U17 vstřelil #11 Daniel Škoula, asistoval #2 Vojtěch Hrůza (5:5)
27:58 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Eckhardt družstva výběr PHaSČ U17
27:38 GÓL výběr KVaPL U17! 5:4
Branku družstva výběr KVaPL U17 vstřelil #6 Jakub Václav, asistoval #16 Matěj Ševčík (5:4)
24:50 GÓL výběr KVaPL U17! 4:4
Branku družstva výběr KVaPL U17 vstřelil #4 Václav Zábran, asistoval #16 Matěj Ševčík (4:4)
23:02 GÓL výběr PHaSČ U17! 3:4
Branku družstva výběr PHaSČ U17 vstřelil #6 Tomáš Havlena, asistoval #3 Vojtěch Teslík (3:4)
21:17 GÓL výběr KVaPL U17! 3:3
Branku družstva výběr KVaPL U17 vstřelil #3 Jan Žák, asistoval #7 Matěj Hencl (3:3)
20:32 GÓL výběr KVaPL U17! 2:3
Branku družstva výběr KVaPL U17 vstřelil #6 Jakub Václav, asistoval #9 Tomáš Cink (2:3)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
14:05 GÓL výběr PHaSČ U17! 1:3
Branku družstva výběr PHaSČ U17 vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #16 Dominik Emlar (1:3)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
08:46 GÓL výběr PHaSČ U17! 1:2
Vlastní branku družstva výběr KVaPL U17 vstřelil #5 Marek Osvald (1:2)
08:45 GÓL výběr PHaSČ U17! 1:1
Branku družstva výběr PHaSČ U17 vstřelil #8 Filip Zakonov, asistoval #3 Vojtěch Teslík (1:1)
02:47 GÓL výběr KVaPL U17! 1:0
Branku družstva výběr KVaPL U17 vstřelil #8 Michal Štejr, asistoval #16 Matěj Ševčík (1:0)