60
  • 60 59:19
    Gorily

FbC Sokol Rokycany - FBŠ Kerio Plzeň 7:8
branky: 7. Matěj Kodl, 13. Radek Orosz, 26. Petr Anýž, 27. Jakub Král, 39. Karel Zelenka, 44. Jan Vaněk, 45. Michal Kinzl - 3. Ondřej Valíček, 5. David Strolený, 6. Vít Procházka, 12. Vojtěch Šváb, 26. Marek Šedivý, 33. Martin Šampalík, 39. Jiří Trnka, 41. Jan Kašpar; rozhodčí: Filip Rybnikár - Michal Tichý; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 16, Jan Barna 7 - Jiří Paleček 27; po třetinách: 2:4, 3:3, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Udělali jsme příliš mnoho chyb v obraně a to se v divizi trestá. V závěru nám nepřálo štěstí při honbě za vyrovnáním. Gratulujeme soupeři k získaným třem bodům.
60:00 Komentář trenéra hostů: Byl to vyrovnaný zápas, který byl pro nás úspěšný díky skvěle hrající obraně a proměňování většiny šancí.
59:59 Vteřina do konce, vše je rozhodnuto, Michal Kinzl je ještě trestán na dvě minuty ale na vývoj zápasu už to mít vliv nebude.
59:44 Anýž trefuje tyč.
59:19 Timeout FBŠ Kerio Plzeň
59:12 Domácí tlak nepolevuje a tlačí hosty stále více a více.
58:43 K vidění je najednou velice rozkouskovaná hra.
58:02 Timeout FbC Sokol Rokycany
58:02 Jan Barna sedí na střídačce, sokolové sázejí vše na jednu kartu.
58:00 Domácí mají na vyrovnání poslední dvě minuty.
57:00 I s Kinzlovou rozehrávkou z nouze měli hráči hostů co dělat.
55:47 Boháčovo nahození od půlky se také díky Kodlově teči málem dostalo až za záda golmana hostů, chyběly opět centimetry.
54:08 Bojovnost bílých stoupá, tempo hry graduje, je vidět ohromná touha po vyrovnání.
50:19 A nyní si měl rokycanský kapitán Jakub Král co vyříkávat s plzeňským útočníkem Vandákem. Přednáška se týkala sportovního chování a zakončování po hvizdu rozhodčího.
49:24 Jakub boháč na půlce předběhl všechny protihráče a vybojoval míč, následná střela ale pohnula pouze mantinelem.
47:36 Bohužel, rokycanská přesilovka nebyla ani přes vypracovaný tlak úspěšná.
47:00 Jakub Král střílí z poloviny hřiště mimo.
46:06 A sokolové se konečně dočkali první přesilovky. Uvidíme, zda-li něco vykouzlí.
44:35 Tak přece jen se Michal Kinzl dočkal! Doklepnutí míčku do prázdné branky po Vaňkově střele už nemohl nevyužít.
44:34 GÓL FbC Sokol Rokycany! 7:8
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #7 Michal Kinzl bez asistence (7:8)
43:11 GÓL FbC Sokol Rokycany! 6:8
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #14 Jan Vaněk, asistoval #17 Martin Soukup (6:8)
43:11 Zato Jan Vaněk pár chvil poté nekompromisně zakončuje a opět vykřesává pro Rokycany jiskřičku naděje.
42:53 Michalu Kinzlovi se tento víkend střelecky nedaří. Další střela která šla jen těsně mimo.
42:11 Za bránou hostů hoří emoce, své si k tomu měli co říct rokycanský Petr Anýž a plzeňský Procházka.
40:45 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 5:8
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #88 Jan Kašpar, asistoval #29 Jakub Klír (5:8)
40:45 Únik po mantinelu zakončený přesně trefeným rohem branky Jana Barny nám předvedl Jan Kašpar.
40:13 Třetina sotva začala a Matěj Kodl už málem dotlačil míček do brány! Bohužel jen málem a tak má Kerio rozehrávku z rohu.
39:59 Střely na branku ve druhé třetině: 10:14
38:44 Na odpověď domácích se opět nečekalo dlouho. Karel Zelenka Prudkou střelou od mantinelu našel místo mezi oranžovým mužíkem a tyčí, které dokázal následně skvěle trefit.
38:43 GÓL FbC Sokol Rokycany! 5:7
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #16 Karel Zelenka, asistoval #17 Martin Soukup (5:7)
38:31 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 4:7
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #10 Jiří Trnka, asistoval #88 Jan Kašpar (4:7)
38:31 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Jan Barna družstva FbC Sokol Rokycany
38:01 Martin Šampalík netrefil míček skákaící na brankové čáře, jeho snahu však o pár vteřin později dokončil jeho spoluhráč, Kerio opět odskakuje na tři góly. V rokycanské bráně dochází k výměně brankářů, Lukáše Nohovce nahrazuje Jan Barna.
37:35 Druhá třetina se chýlí ke konci, a Marek Lavorentti svádí v rohu hřiště tvrdé souboje o míček
36:22 Jan Vaněk bohužel netrefil před prázdnou bránou skákavý míček.
35:05 Muži v bílých dresech opět drží míček na svých holích a snaží se o kombinaci, oranžoví ale mají dobře zamčenou svou polovinu hřiště a nikam je nepouštějí.
32:10 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #9 Martin Šampalík, asistoval #55 Filip Štěpánek (4:6)
31:37 Situace ohledně držení míčku se obrátila a domácí se chvíli snažili dostat se na útočnou polovinu. Chyba v rozehrávce ale jejich snažení ukončil a Šampalík dnes pošesté rozvlnil síť Rokycan.
30:09 Gorily uzamkly rokycanské Sokoly na jejich polovině hřiště.
28:01 Omlouváme se za kratší výpadek on-line přenosu, na vině jsou problémy s internetem. Mezitím se hra v Rokycanech rozjela na plné obrátky a na obou mužstvech je vidět větší bojovnost a nasazení. Na prstech obou ruku nespočítáme počet nebezpečných střel, které byly vyslány za posledních 5 minut.
26:48 GÓL FbC Sokol Rokycany! 4:5
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #40 Jakub Král, asistoval #19 Vojtěch Vlach (4:5)
25:23 GÓL FbC Sokol Rokycany! 3:5
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #11 Petr Anýž, asistoval #19 Vojtěch Vlach (3:5)
25:08 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #6 Marek Šedivý, asistoval #79 Vojtěch Šváb (2:5)
22:45 Muži v oranžových dresech mají rozehrávku ze středu hřiště, po famózně rozehrané akci však trefuje pouze boční síť. Na opačné straně hřiště trefuje z následného útoku Matěj Kodl břevno.
21:35 Rokycany mají standartní situaci na rohu plzeňského brankoviště, avšak střelu dokázal golman Paleček vychytat.
20:20 Druhou třetinu opět zahajují aktivněji rokycanští, ale po ztrátě míčku se musel zelený mužík v rokycanské bráně hodně otáčet aby vychytal střelu z prostoru velkého brankoviště.
19:59 První část je minulostí, střely na bránu: 10:10.
18:50 Jan Kašpar střílí mimo tři rokycanské tyče, ovšem o pár kroků dál se tvrdě střetá s Janem Vaňkem, který se naštěstí sám zvedá a míří na střídačku.
18:06 Jakub Boháč přímo zboural protihráče na půlce u mantinelu, a tak bude Kerio rozehrávat.
16:01 Velmi pohledná akce Vlacha, Anýže a Kodla bohužel gólovou radost nepřinesla, a tak se stav utkání stále nemění.
12:26 GÓL FbC Sokol Rokycany! 2:4
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #18 Radek Orosz, asistoval #17 Martin Soukup (2:4)
12:26 Souhra Sakiho (Radka Orosze) a Sukyho (Martina Soukupa) přinesla další gól. Orosz tečoval Soukupovu střelu ze středu hracího pole.
11:38 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #79 Vojtěch Šváb, asistoval #9 Martin Šampalík (1:4)
11:38 Nedáš, dostaneš. Jan Vaněk nedokázal v oslabení využít svůj únik a o pár vteřin déle zavěsil pod víko rokycanské brány Vojtěch Šváb.
09:31 Děs v očích plzeňáků nyní způsobil Michal Kinzl svými dvěma střelami, které jen těsně minuly bránu.
09:00 Utkání se na chvíli přerušuje kvůli prasklému mantinelu.
06:25 Ještě neuplynula ani polovina první třetiny a v Rokycanech se strhla hotová gólová smršť. Mates Kodl zpoza brány obdržel nahrávku od Marka Lavorenttiho a octnul se tak sám před golmanem Palečkem. Následné zakončení pro něj byla rutinní záležiost.
06:14 GÓL FbC Sokol Rokycany! 1:3
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #93 Marek Lavorenti (1:3)
05:51 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #91 Vít Procházka, asistoval #6 Marek Šedivý (0:3)
05:51 A další gól v krátkém sledu. Lukáši Nohovci nešťastně propadl za záda míček, který vystřelil z půlky kanonýr Procházka.
05:07 Vojtěch Vlach vyslal prudkou střelu ze standartní situace, nic z toho ovšem nebylo, pouze rozehrávka goril.
04:50 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #46 David Strolený, asistoval #28 Tomáš Vykoupil (0:2)
04:28 Nyní se situace obrací a míček mají na hokejkách spíše hosté, kteří zamkli sokoly na jejich polovině hřiště.
02:21 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #16 Ondřej Valíček, asistoval #79 Vojtěch Šváb (0:1)
02:21 I přestože Rokycany mají ze hry více, nedokázaly uhlídat sbíhajícího beka Keria a hosté tak jdou do vedení.
01:36 A až do tohoto okamžiku si ponechal míček díky kombinaci na své půlce ve svém držení.
00:01 Úvodní vhazování vyhrál tým Rokycan.