56
  • 56 55:34
    Vinohrady

ELITE PRAHA - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:5
branky: 11. Michaela Vejdělková, 13. Veronika Drobná, 16. Kateřina Vránová, 18. Petra Nosková, 23. Ivana Hrušková, 25. Nikola Domonkosová, 25. Dana Zajíčková, 47. Petra Nosková, 53. Ivana Hrušková, 53. Michaela Vejdělková - 22. Eliška Čermáková, 26. Aneta Nigrinová, 28. Barbora Šádková, 43. Aneta Nigrinová, 53. Karolína Černovská; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Sabina-Ludvika Mičolová 12 - Iveta Štěpánová 23; po třetinách: 4:0, 3:3, 3:2
60:00 Přejeme Vám příjemný zbytek večera.
60:00 Komentář trenéra hostí TJ Sokol Kálovské Vinohrady - Magdalena Kotíková: Škoda našich nevyužitých šancí, mohlo to být větší drama před blížící se sérií. Na play-down už se těšíme. Komentář trenéra domácích ELITE PRAHA - Stanislav Richter: Dnešní zápas byla menší generálka na nadcházející play-down. Do hry jsme pustili spoustu nováčků, pro které to byla první příležitost zahrát si v extralize. Zápas se prakticky rozhodl hned v úvodní třetině, kde jsme si vytvořili dostatečný náskok, který js
60:00 Celkový počet střel v zápase: ELITE PRAHA: 33 TJ Sokol Královské Vinohrady: 17
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: ELITE PRAHA: 10 TJ Sokol Královské Vinohrady: 4
60:00 Nejlepšími hráčkami 22. kola se stávají za: TJ Sokol Královské Vinohrady: Kristýna Jiříčková ELITE PRAHA: Petra Nosková
58:38 Šádková promáchla před úplně prázdnou bránou.
56:35 Vinohrady hrají v šesti, bude se vylučovt.
55:34 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
53:42 S góly se nám tu teď najednou roztrhl pytel. ELITE se za každou cenu snaží zabránit dramatizaci koncovky.
52:46 GÓL ELITE PRAHA! 10:5
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #19 Michaela Vejdělková, asistoval #17 Petra Nosková (10:5)
52:30 GÓL ELITE PRAHA! 9:5
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #11 Ivana Hrušková, asistoval #36 Kateřina Štěpánová (9:5)
52:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #83 Karolína Černovská, asistoval #17 Petra Hanáková (8:5)
50:35 Po nahrávce Hyršlové Šádková ve velké šanci. Mičolová reflexivně vyrazila.
49:09 Drobek se ocitl v šanci, kterou ji sebrala Máčilová.
46:57 GÓL ELITE PRAHA! 8:4
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #17 Petra Nosková, asistoval #37 Lucie Novotná (8:4)
46:35 Petříková to zkouší, trefila jen před sebou stojící Vejdělkovou.
44:07 Vinohrady se ženou za vyrovnáním. A to se promítá i na obrazu hry.
42:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #37 Kristýna Jiříčková (7:4)
42:30 Jiříčková z rohu našla před brankou zcela volnou Tvrzníkovou, která si s přihrávkou vzduchem poradila.
41:58 Třetí třetina navázala na tempo z konce druhé, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
40:00 V druhé části zápasu měly Vinohrady více ze hry a dotahovaly na ELITE, kterému se podařilo z rychlých protiútoků vždy znovu odskočit. ELITE zatím těží ze svého náskoku vytvořeném v první třetině.
40:00 Střely na branku v druhé třetině:ELITE PRAHA: 13 - TJ Sokol Královské Vinohrady: 6
39:55 Zkorigovat skóre se ještě těsně před přestávkou pokusily Vinohrady, ale Mičolová byla proti.
35:56 Vejdělková motá hlavy soupeřkám a šetří Elite drahocený čas.
35:15 Jelínková zblokovala střelu od obránce Vinohrad.
34:19 Chvátalová vyslala 'jedovatou střelu smě branka'
32:53 Černovská se dostala až k zakončení, ale o vagón míjí bránu.
32:14 Vránová před brankou míjí míček.
29:24 Máčilová si počkala na vysoký míček z hole Vranové.
27:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #69 Barbora Šádková, asistoval #37 Kristýna Jiříčková (7:3)
27:57 Vinhrady využívají svou přesilovku a opět snižují skóre.
27:16 Míša Vejdělková vystihla vinohradskou rozehrávku. Vinohradům čas z přesilovky utíká a utíkat bude, haje se za jejich brankou.
25:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
25:22 Vinohrady využily break dva na jednoho, kdy přihrávku vzduche dobře trefila Tvrzníková.
24:20 GÓL ELITE PRAHA! 7:1
Vlastní branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #55 Dana Zajíčková (7:1)
24:12 GÓL ELITE PRAHA! 6:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #92 Nikola Domonkosová bez asistence (6:1)
24:12 Napoprvé se Domonkosová ještě neprosadila, míček se k ni odrazil po výborném zákroku Máčilové a svůj druhý pokus už nepromrhala.
23:15 Míše Vejdělkové ujela z čepele jasná gólová příležitost.
22:57 GÓL ELITE PRAHA! 5:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #11 Ivana Hrušková, asistoval #6 Barbara Jelínková (5:1)
22:57 Střelou z otočky se na velkém brankovišti prosazuje Ivča Lamková
22:01 Bartošová nevyužila nabídnuté šance a nepotrestala laxní přístup domácích
21:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Eliška Čermáková, asistoval #83 Karolína Černovská (4:1)
21:00 Další dvě rány trefily brankářce Máčilové obě ramena.
20:53 Střela Jelínkové byla zblokována.
20:00 Hra byla vyrovnaná po celou třetinu, jediný rozdíl byl že Elite využilo téměř všech příležitostí, které jim Vinohrady poskytly.
20:00 Střely na branku: hosté: 7 - domácí: 10
19:50 Petřeková ještě v posledních sekundách prověřila Mičolovou střelou od mantinelu.
18:45 Elite na konci třetiny zamklo svého soupeře před jeho brankou, další vstřelený gól z toho lae nevytěžilo.
17:59 Valášková mohla snížit skóre, ale Mičolová míče vypinkla.
17:52 GÓL ELITE PRAHA! 4:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #17 Petra Nosková bez asistence (4:0)
17:52 Petra Nosková si njdříve vybojovala míček u mantinelu a a pak se v samostatném úniku nemýlila.
15:35 Pořaddtli mizí další míček za premiérový gól. 1. zápas - 1. gól
15:34 GÓL ELITE PRAHA! 3:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #6 Barbara Jelínková (3:0)
15:34 Svůj premiérový gól v extralize střílí Kačka Vránová, která se nejlépe zorientovala před brankou a dokázala míček uklidit za záda Máčilové
14:55 Další útočný pokus Vinohrad zblokovala Vranová
13:54 Vinohrady se dostaly do nadějné šance, ale Pepřeková trefuje pouze tyčku a dorážkou míjí branku.
12:54 GÓL ELITE PRAHA! 2:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #21 Veronika Drobná, asistoval #17 Petra Nosková (2:0)
10:13 GÓL ELITE PRAHA! 1:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #19 Michaela Vejdělková bez asistence (1:0)
10:13 ELITE se dostává do vední po střele Vejdělkové
09:34 Po rozehrávce z rohu střílela z nebezpečné pozice Jiřičková, Mičolová střelu chytá, následný závar byl ukončen faulem dorážející útočnice
09:15 Vinohrady zatlačily ELITE na jejich polovinu, do vážnější šance se ale zatím nedostaly
08:18 Simajchlová vyvezla míček z obrany a poslala na branku Máčilové pěknou střelu, ta ji ale levou nohou vyráží do rohu
06:41 Střela Chvátalové proletěla těsně vedle pravé tyče vinohradské branky
04:41 Mičolová si připisuje další úspěšný zákrok proti Šádkové
03:35 Vranová nahazovala míček na branku, ten ale zastavily obránkyně SKV
02:59 Mičolová musela poprvé zasahovat proti pokusu Bartošové
02:30 Teš bylo na hřišti vidět mnoho nepřesností z obou stran, a tak jsme žádnou šanci neviděli
01:07 Nosková hledala před brankou Drobnou, a po její teči končí míček na tyči branky SKV
00:20 Vinohrady mají balonek a zahajují první útok
00:00 oba týmy jsou připraveny, dnešní zápas může za chvíli začít