7:6
    David BENEŠ
    (Fliega)

Florbal Torpedo Havířov - Sokol Erupting Dragons H. Brod 7:6p
branky: 11. Pavel Bezděčík, 45. Michal Kajpuš, 46. Vojtěch Peřka, 47. Lukáš Pěgřimek, 52. Michal Kajpuš, 56. Pavel Bezděčík, 63. David Beneš - 3. Radek Krajcigr, 10. Jan Sláma, 30. Radek Krajcigr, 48. Radek Krajcigr, 53. Jan Beránek, 58. Radek Krajcigr; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 26 - Petr Brestovský 30; po třetinách: 1:2, 0:1, 5:3, 1:0
65:00 Trenér domácích Kantor Roman po zápase: Zápas byl velmi vyrovnaný. Ten jeden bod jsme si určitě zasloužili a jsme rádi že jsme zvládli i prodloužení. Každopádně děkujeme soupeři.
65:00 Trenér hostů Beránek Jan po zápase: Velmi vyrovnané utkání, u kterého jsme bohůžel nezvládli třetí třetinu. Děkujeme soupeři za krásný zápas.
65:00 Celkový počet střel na branku Havířov 37 Havlíčkův brod 32
65:00 Počet střel na branku v prodloužení Havířov 3 Havlíčkův Brod 1
62:49 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 7:6
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #55 David Beneš, asistoval #3 Adam Fliega (7:6)
62:22 Piško musel vyběhnout proti unikajícímu Krajcigrovi.
61:30 Vlach z ostrého úhlu trefuje tyč.
60:00 Počet střel na branku ve 3. třetině Havířov 14 Havlíčkův Brod 13
59:57 Krajciger utíkal sám na branku, backhandovou kličkou si položil brankáře, ale v posledním okamžiku mu míček sklouznul z čepele a skončil za brankou.
59:16 Timeout Sokol Erupting Dragons H. Brod
58:41 Havířov kombinuje na polovině soupeře.
57:09 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 6:6
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #57 Radek Krajcigr bez asistence (6:6)
57:09 Tak přece jen se hosté dočkali vyrovnání. Krajcigr našel balónek před brankou a prostřelil ležícího piška.
57:00 Havlíčkův brod mohl opět vyrovnat, ale Šesták netrefil odkrytou branku.
55:24 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 6:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #12 Pavel Bezděčík, asistoval #20 Hynek Plášek (6:5)
55:24 Bezděčík vrací vedení na stranu Havířova.
54:47 Krajciger se dostal za jednoho obránce, a když už si položil brankáře byl o balónek obrán.
52:59 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 5:5
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #69 David Šesták (5:5)
52:59 Chyba domácích a hosté vyrovnávají.
51:31 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #23 Michal Kajpuš, asistoval #11 Jakub Kantor (5:4)
51:31 Kajpuš zatahuje míček za tělo a tentokrát se domácí trefují k levé tyči.
51:13 Kajpuš běžel sám na branku. Míček se mu svezl po čepeli a skončil za brankou.
50:32 Šesták mohl vrátit vedení hostům, ake před brankou nedokázal trefit míček.
49:40 Peřkova rána letěla kousek od pravé tyčky.
49:01 Domácí aktivně napadají rozehrávku hostů.
47:32 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 4:4
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #57 Radek Krajcigr, asistoval #91 Tomáš Vlček (4:4)
47:32 Krajcigr trefuje horní roh a skóre je opět vyrovnané.
46:17 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #40 Lukáš Pěgřimek, asistoval #12 Pavel Bezděčík (4:3)
46:17 Domácí dokončili obrat opět střelou k pravé tyči Brastovského.
45:37 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #8 Vojtěch Peřka, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:3)
45:37 Neuběhla ani minuta od snížení a peřka zatáhl míček za tělo a vyslal přesnou střelu k pravé tyči.
44:49 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:3
44:49 Rychle rozehraný volný úder a Havířov střílí kontaktní branku.
43:18 Kajpuš dostal přihrávku za obránce. Brastovský ho však vychytal.
41:51 Šesták trefuje horní tyčku!
40:27 Krajciger střílí zápěstí do Piškovy helmy
40:00 Počet střel na branku ve 2. třetině Havířov 10 Havlíčkův Brod 10
39:29 Kožušníkovu střelu srazil Kuchyňka mimo hrací plochu.
38:27 Beránek teď po tvrdé srážce zůstáva ležet na zemi.
37:43 Zelenka přestřeluje branku z dorážky.
36:24 Čížek promáchl před brankou.
34:54 Další Pláškova střela od mantinelu, která skončila za brankou.
34:24 Šesták trefuje pouze Piška.
33:23 Kožušník se protáhl mezi obráncema, ale následně byl o balón obrán.
32:23 Tentokrát střílel druhý z bratrů Beránků, konkrétně Michal, ale ani jeho střela neskončila gólem.
31:36 Beránkovu střelu srazil Beneš.
30:53 Bajgar nabil Pláškovy, který trefil pravou tyčku branky.
29:42 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 1:3
29:41 Krajcigr se dostal před obránce a dostal přesnou přihrávku od Vlčka. Zvyšuje náskok hostů na 3:1
29:04 Brastovský skvěle zakročil proti střele Bezděčíka.
27:47 Vlčkovu střelu srazili obránci do rohu hřiště.
26:51 Kantor trefuje brankáře do masky a Čížek promáchl dorážku.
25:40 Další velká šance domácích skončila za mantinely.
24:45 Volný úder skončil útočným faulem.
23:14 Vlachovu tvrdou střelu Brastovský pouze vyrazil.
22:15 Piško si pohlídal Beránkovo nahození.
21:17 Beránkova střela byla sražena mimo hrací plochu.
20:40 Bezděčík trefuje boční konstrukci branky.
20:00 Počet střel na branku v 1. třetině Havířov 10 Havlíčkův Brod 8
19:44 Dva na jednoho běželi hosté, ale obránce Vlach situaci zvládl.
19:17 Čížkovi byla čistě odebrán balón těsně před střelou.
17:58 Vlček běžel sám na branku, ale byl čistě obrán o míček.
17:01 Vlachovi ujel balónek a po té fauloval.
16:18 Signál domácích končí ve zdi hostů.
14:35 Proti další Zelenkově střele musel Piško zasahovat helmou.
13:41 Duda na Čížka, který stál na středu hřiště nikým nehlídaný, ale netrefil balónek.
12:01 Černého střelu z dálky vyrazil Brastovský helmou.
11:27 Zelenkova střela z úhlu končí ve výstroji Piška.
10:18 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #12 Pavel Bezděčík, asistoval #15 Tomáš Bajgar (1:2)
10:18 Bajgar poslal přesnou přihrávku na Bezděčíka, který střílel do odkryté branky.
09:51 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 0:2
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #13 Jan Sláma, asistoval #25 Michal Beránek (0:2)
09:51 Sláma šel sám na branku, ale balónek si do valstní branky srazil Vlach.
09:04 Krajcigr byl blízko druhého gólu. Jeho backhandový blafák chytil brankář Havířova.
08:09 Havířov se opět usadil na polovině soupeře.
07:00 Mattivi zůstal ležet na zemi a z hřiště mu pomáhají spoluhráči.
05:59 Hosté pomalu zakládají další útok.
04:16 Bajgar krosem vybízel Fliegu ke střele, ten však netrefil branku.
03:53 Střele Bezděčíka chyběla přesnost.
02:38 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 0:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #57 Radek Krajcigr, asistoval #88 Jan Beránek (0:1)
02:38 Krajcigr proběhl téměř přes celé hřiště a zakončoval přesně pod ruku Piška.
02:10 Kuchyňka jako první prověřil gólmana domácích.
01:54 Domácí sevřeli Havlíčkův Brod na jejich polovině.
00:55 První útok domácích končí faulem. Volný úder však Brastovský pokryl.
00:00 Line up domácích: Brankář 94 Piško Jan, 8 Peřka Vojtěch,16 Vlach Tomáš, 24 Černý Matěj, 83 Mattivi David, 10 Kožušník Pavel.
00:00 Line up Hostů: Brankář 23 Brastovský Petr, 59 Kuchyňa David, 88 Beránek Jan, 57 Krajcigr Radek, 91 Vlček Tomáš, 69 Šesták David.