• 60 59:22
    3:2
    (Staněk)

FbC 98 Chomutov - FBC Štíři Č. Budějovice 3:2
branky: 7. David Dudek, 11. Ondřej Bejček, 30. Marek Chocholoušek - 40. Jindřich Hrdý, 60. Jindřich Hrdý; rozhodčí: Josef Monzer - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 232; zásahy brankářů: Karel Šantora 30 - David Koš 44; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:1
59:59 Vyjádření trenérů k utkání: Chomutov - V první řadě děkujeme fanouškům za výbornou atmosféru, kterou vytvořili a věřím, že v play-off to bude ještě lepší. Velká pochvala gólmanovi, který zachytal výborně. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na play-off! České Budějovice - Jedeme domů soupeři děkujem. Těšíme se na play-off!
59:59 Střely na branku(TŘETÍ TŘETINA): CHOMUTOV - 11 ČESKÉ BUDĚJOVICE - 10
59:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #4 Václav Staněk (3:2)
59:00 Poslední minuta základní hrací doby!
58:00 Hosté hrají power-play!
57:00 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:00 Poslední 3 minuty základní hrací doby a domácí brání dvoubrankové vedení.
56:47 Tyčka domácí branky nyní prozvonila celou halu
55:58 Šantora výborným zákrokem zastavil balonek v cestě do branky
54:04 Chomutovská hala tleská chomutovským hráčům!!
52:29 Nyní brankář hostů nevěděl, kde má balonek, ale spoluhráči mu pomohli a nyní rozehrávají.
52:13 Chomutov si vytvořil pár dobrých příležitostí, ale hra je teď spíše vyrovnaná!
50:00 Přesunuli jsme se do poslední desetiminutovky a stav zůstává stále stejný 3:1.
46:56 A nyní sporný moment, kdy hostující hráči se radovali, ale rozhodčí po krátké domluvě branku neuznali a stav zůstává 3:1.
46:30 A znovu jsou to Budějovice, které začínají útok na své polovině.
44:26 Budějovice vyvíjí na Šantoru velký tlak, ale juniorská opora v bráně si s tím dokáže poradit.
42:37 Hra se přelévá ze strany na stranu a je vidět vysoké nasazení z obou stran!
39:59 Střely na branku(DRUHÁ TŘETINA): CHOMUTOV - 13 ČESKÉ BUDĚJOVICE - 9
39:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #71 David Farka (3:1)
39:25 Hosté se dočkali snížení na rozdíl dvou branek 35 vteřin před koncem třetiny.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny
38:44 Hosté hrají v plném počtu.
38:01 Hosté se nyní brání ve čtyřech
37:56 Štěrba těsně minul branku hostů.
37:00 Hosté jsou ve třech, ale zatím se brání tlaku domácích.
36:22 První přesilovka domácích v dnešním utkání a mají dostatek skvělých příležitostí.
35:44 Nyní se Budějovice dostávají do velkých příležitostí, ale Šantora si s nimi dokáže poradit
34:39 Domácí hrají v plném počtu
31:05 Chomutov stále aktivní i přesto, že jsme se přesunuli do druhé poloviny utkání.
29:23 GÓL FbC 98 Chomutov! 3:0
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #97 Marek Chocholoušek, asistoval #21 Tomáš Fiala (3:0)
29:23 Chocholoušek zavěsil pod břevno a zvyšuje na 3:0!
28:13 Domácí hrají v plném počtu
24:49 Domácí hrají v plném počtu.
22:01 Budějovice se nedokáží dostat ze svého obraného pásma a Chomutov stále tlačí.
19:59 Střely na branku(první třetina): CHOMUTOV - 23 ČESKÉ BUDĚJOVICE - 13
19:00 Poslední minuta první třetiny
18:20 Šantora podržel svůj tým v oslabení
16:36 Velký tlak vytváří chomutovské pětice na hostujícího brankáře.
15:45 Hra je hodně rozkouskovaná, rozhodčí stále stopuje hru za různé fauly.
13:43 Chomutov je aktivnější mužstvo na hřišti, vytváří si více příležitostí a drží si dvoubrankový náskok.
10:06 GÓL FbC 98 Chomutov! 2:0
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #7 Ondřej Bejček, asistoval #15 Tomáš Novotný (2:0)
10:06 Střela Novotného skončila na hrudi brankáře, ale Bejček si s dorážkou poradil a je to 2:0!
08:28 Domácí čekají na nějakou chybu soupeře a s poklidem rozehrávají na své polovině.
07:28 Na hřišti je vidět hodně vyhrocených soubojů, někdy až zbytečně.
06:14 GÓL FbC 98 Chomutov! 1:0
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #28 David Dudek, asistoval #39 Jiří Turek (1:0)
05:23 Další výborný zákrok Šantory, ale teď nevím jestli náhodou nejsme na fotbale!
04:06 Šantora předvedl výborný zákrok při úniku hostujícího útočníka.
03:30 Chomutov i Budějovice si vytvořili několik příležitostí, ale stav je stále 0:0
00:00 Zdravíme Vás se sportovní haly v Chomutově, kde se v posledním 22. kole základní části utkají domácí FbC 98 Chomutov s hosty z Českých Budějovic. Č. Budějovice se nachází na pátém místě tabulky a ještě mají šanci posunout se do první čtyřky. Naopak domácí mají již před utkáním zajištěné vítězství v základní části a také proto zařadili do sestavy velké množství juniorů. Zápas začíná za zhruba 45 minut.