11:5
    Ondřej KALÁT
    ()

T.B.C. Králův Dvůr - TJ Sokol Mukařov - Tago Mago 11:5
branky: 1. Karel Horký, 4. Tomáš Pokorný, 5. Karel Horký, 6. Michal Kubert, 28. Michal Kubert, 31. Karel Horký, 33. Jaroslav Pokorný, 34. Jan Petrmichl, 36. Karel Horký, 57. Pavel Dvořák, 60. Roman Merhout - 7. Šimon Otto, 27. David Šiman, 36. Tomáš Sláma, 52. Lukáš Brus, 60. Ondřej Kalát; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Tomáš Novák 16 - Jan Bobisud 1, Josef Bína 18; po třetinách: 4:1, 5:2, 2:2
60:00 Komentář k zápasu od trenéra T.B.C. Králův Dvůr Milana Karšňáka: 'Myslím si, že od začátku zápasu jsme byli lepší a kontrolovali jsme hru, díky koncentrovanému výkonu.'
60:00 Komentář k zápasu od trenéra TJ Sokol Mukařov - Tago Mago Tomáše Velechovského: 'Přijeli jsme sem stejně jako domácí jeli do Chomutova s cílem neodkrýt karty do play-off. Díky soupeři za zápas a hodně štěstí do play-off.'
60:00 Vlčákovo ohlédnutí za zápasem: 'První dvě třetiny byly rychlé a gólové. Ta poslední se pouze dohrávala. Králův Dvůr si dnešní výhru plně zasloužil a už se jistě nemůžou dočkat další fáze soutěže. To je ode mě pro dnešek vše. Tak další domácí zápas, napřečtenou.'
60:00 Počet střel celkem: 29:21
60:00 Počet střel ve třetí třetině: 6:8
59:48 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 11:5
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #47 Ondřej Kalát z trestného střílení (11:5)
59:48 Tentokrát hosté proměnili trestné střílení po faulu Kováříka.
59:15 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 11:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #4 Roman Merhout bez asistence (11:4)
59:15 Merhout do prázdné dává jedenáctý fík.
56:18 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 10:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Pavel Dvořák, asistoval #4 Roman Merhout (10:4)
56:18 Merhout nahrál před bránu na Dvořáka, ten se nemýlil.
54:34 Po hře 4 na 4 zůstal stav nezměněn.
52:34 Trestné střílení družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago neproměnil #11 Tomáš Sláma.
52:34 Nejdříve bylo odložené vyloučení domácího gólmana za bránění ve hře, poté Velechovský zmuchlal Hušáka v rohu. Na trestné střílení se vrhl Sláma, ale rychlou kličku do forhendu mu Novák vychytal.
51:20 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #15 Lukáš Brus, asistoval #31 David Podhráský (9:4)
51:20 A hosté také využívají početní výhody.
50:57 Přesilovku si zkusí také hosté.
48:49 Šebor vyslal jedovatou střelu z půlky. Bína musel zasahovat.
48:07 Třetí třetina se nese v klidnějším tempu, než dvě předešlé.
45:44 Šiman vystřelil po krosové nahrávce, ale Novák se rychle přesunul a míček ho trefil do helmy.
43:51 Svatoš nastřelil Novákovu levou tyč.
40:55 Do třetiny vstoupili aktivněji znovu hosté.
40:00 Střely ve druhé třetině: 11:7
40:00 Vlčákovo ohlédnutí za druhou třetinou: 'Začátek druhé třetiny měl silnější Mukařov, ale po pěti minutách se domácí oklepali a začali sázet jeden gól za druhým. První králodvorská lajna hraje jak z jiné dimenze. Zejména Petrmichl a Horký se činí. Hra je rychlá a pohledná pro divákovo oko. Třetí třetina začne přibližně ve 21:30.'
35:28 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 9:3
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #77 Šimon Otto (9:3)
35:28 Dnes se tu roztrhl pytel s gólíky. Mukařov snižuje na rozdíl šesti branek.
35:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 9:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #4 Roman Merhout (9:2)
35:13 A další branka této lajny. Petrmichl nahrál za brankou do rohu Merhoutovi, ten z první našel Horkého před brankou, který se nemýlil.
33:07 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #99 Jan Petrmichl, asistoval #50 Karel Horký (8:2)
33:07 A další branka. Dneska je velmi produktivní útočná dvojice Petrmichl - Horký.
32:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #34 Pavel Dvořák (7:2)
32:50 V závaru před brankou se nejlépe vyznal Pokorný J. a upravuje skóre.
32:45 Po týmové akci našel Pokorný T. zpoza branky Dvořáka, jeho střelecký pokus však zneškodnil pozorný Bína.
30:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #99 Jan Petrmichl (6:2)
30:57 Tentokrát ho už našel a domácí využívají přesilovou hru.
30:52 Petrmichl hledal obloučkem před bránou Horkého, ten však skákavý míček netrefil.
30:26 A dočkáme se i přesilové hry. Drahorád si seknul do Križkovi florbalky.
28:21 Kapitán Drahorád špatně trefil balónek, a tím nahrál Pokornému J., který však nic nevymyslel.
27:10 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #21 Michal Kubert, asistoval #99 Jan Petrmichl (5:2)
27:10 A Králův Dvůr odpovídá, respektive odpovídá Kubert jeho klasickým tahem z poloviny hřiště.
26:07 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #3 David Šiman, asistoval #47 Ondřej Kalát (4:2)
26:07 Šebor narval zeď ze standardní situace a Mukařov se vydal do přečíslení 2 na 1. Šiman to Novákovi šoupnul pod kládu.
24:40 Králův Dvůr vstoupil do druhé třetiny hodně vlažně a Mukařov je vytrvale okupuje a dobývá Novákovu svatyni.
23:10 Halberštát dnes asi počtvrté namazal soupeři přímo na čepel.
22:25 Sláma si teď pohrál hned se třemi domácími hráči a dostal se do zakončení. Novák však svůj tým podržel.
20:25 První střela druhé třetiny v podání hostujících hráčů.
20:00 Vlčákovo ohlédnutí za první třetinou: 'No, viděli jsme asi nejlepší třetinu, co se zde tuto sezónu hrála. Týmy bojují a góly padají. Podle mých osobních měřítek je držení míčku 51 % pro hostující Tago Mago, takže hra je vyrovnaná a otevřená pro oba týmy. Na domácí straně lze vidět hned tři hráče, kteří jsou vidět více, než jejich spoluhráči - jedná se o Sluku, Horkého a Petrmichla. Na té hostující je to celkem jednoznačné - stoprocentní Bína. Druhá třetina začne přibližně ve 20:45.'
20:00 Střely po první třetině: 12:6
19:32 ...kterou ale nedokázali využít.
19:30 Velechovský teď čaroval na polovině soupeře a vybojoval standardní situaci...
18:54 Posledních několik minut jsou na balónku spíše hosté a obstřelují Novákovu svatyni.
17:50 Hušák znovu hledal prudkou střelou Pokorného T. jako při druhém gólu domácích. Tentokráte neúspěšně.
17:19 Na druhé straně se zase ukázal Novák se zákrokem po střele Svatoše.
15:50 Sluka se znovu blýskl přesným dlouhým passem na Merhouta. Ten vystřelil, ale Bína předvedl perfektní zákrok a vytlačil balónek mimo tři tyče.
14:56 Sluka našel dlouhou přihrávkou Merhouta, ten jen na dlouhou cvrknul míček na Horkého. Horký sice vystřelil, ale Bína stihl loptičku tečovat mimo branku.
14:00 Vejrych a Svatoš teď přimáčkli Pokorného J. na mantinel. Pískán je faul a na balónku budou domácí.
13:00 Sláma s Brusem se postavili ke standardce a druhý jmenovaný vystřelil nepřesně.
11:33 Noha se prohnal okolo Šebora jako blesk. Šebor ho musel zastavit za pomoci faulu.
10:10 Kalát si vyměnil s Hlavičkou několik balónků a první jmenovaný vystřelil. Pozorný Novák však jeho střelu zneškodnil.
09:02 Noha byl vyslán jedním ze spoluhráčů do úniku a nastřelil Novákovu tyčku.
08:01 Drahorád rozehrál standardní situaci z dobré vzdálenosti. Vybral si Horu, ale ten prudkou střelou minul branku.
06:01 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #77 Šimon Otto, asistoval #10 Tadeáš Velechovský (4:1)
06:01 Prosazují se také hosté Velechovský po krosové nahrávce vystřelil z první. Tuto střelu Novák vyrazil, ale na dorážku od Otta už nestačil.
05:37 Timeout TJ Sokol Mukařov - Tago Mago
05:37 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:0
05:37 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Josef Bína družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago
05:37 Jeden gól za druhým. Petrmichl našel Kuberta na půlce, ten si míček a točivou střelou nedal Bobisudovi šanci.
04:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:0
04:21 A další branka. A znovu Horký. Petrmichl vybojoval za brankou míček a hned ho poslal před bránu, kde znovu operoval velikán Horký.
03:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #89 Tomáš Pokorný, asistoval #9 Pavel Hušák (2:0)
03:40 Máme tu další branku. T.B.C. začalo ve vysokém tempu. Hušák z půlky vyslal jedovatou prudkou střelu, kterou před brankou tečoval Pokorný T..
03:16 Halberštát chtěl vystřelit tahem, ale míček mu ujel. Na druhý pokus už vystřelil, ale pouze do hostující clony.
01:45 Velechovský hledal před brankou Slámu, ale Pokorný J. se dobře vrátil a zabránil zbytečným komplikacím.
00:29 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #15 Marek Sluka (1:0)
00:29 Hned jedna z prvních akcí zápasu končí gólem. Sluka prudkou nahrávkou našel před brankou úplně volného Horkého a ten backhandem překonal Bobisuda.
00:00 Zdravíčko z králodvorské arény. Dnes zde změří své síly domácí T.B.C. Králův Dvůr a hostující TJ Sokol Mukařov.