9:6
    Petr DUCHEK
    (Kovářík)

FbC 98 Chomutov - T.B.C. Králův Dvůr 9:6
branky: 9. Tomáš Novotný, 12. Daniel Fokt, 28. Tomáš Novotný, 31. Marek Chocholoušek, 39. Pavel Tichý, 39. Vít Andrle, 46. Tomáš Novotný, 52. Jiří Turek, 53. Petr Pastor - 28. Petr Duchek, 35. Pavel Dvořák, 44. Petr Duchek, 52. Roman Merhout, 53. Radek Križko, 55. Petr Duchek; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 300; zásahy brankářů: Zdeněk Burda 36 - Tomáš Novák 26, Kryštof Sunkovský 13; po třetinách: 2:0, 4:2, 3:4
59:59 Komentář trenérů: Hosté(Králův Dvůr): Slibovali jsme bitvu, bohužel jsme byli všude pozdě a prospali jsme dvě třetiny, alespoň ve třetí třetině jsme hráli pro diváky a děkuji všem divákům kteří dojeli na zápas a blahopřeji soupeři, který byl tentokrát lepší. Domácí(FbC 98 Chomutov): Pro nás nejdůležitější body sezóny, tímto jsme potvrdili lídra tabulky na následující dvě poslední kola. Děkuji svým svěřencům za zodpovědný přístup ke hře a plnění úkolů, které jsme si zadali před utkáním a soupeři
59:59 Střely za třetí třetinu: CHOMUTOV - 16 KRALŮV DVŮR - 21
59:00 Poslední minuta třetí třetiny a Chomutov by si to měl už pohlídat!
58:00 Poslední 2 minuty třetí třetiny
57:55 Břevno a tyčka nyní zachránili domácího brankáře.
55:00 Posledních 5 minut základní hrací doby bude ještě hodně zajímavých.
54:04 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 9:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Petr Duchek, asistoval #52 Patrik Kovářík (9:6)
54:04 A je tu další snížení stavu ze strany hostů, necelých šest minut před koncem snižují na rozdíl tří branek.
52:35 GÓL FbC 98 Chomutov! 9:5
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #50 Petr Pastor, asistoval #21 Tomáš Fiala (9:5)
52:35 Ale vzápětí střílená přihrávka Fialy a dorážka Pastora před brankou a je to 9:5 tedy čtyřbrankový náskok domácích.
52:30 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #15 Marek Sluka (8:5)
52:30 Snížení na rozdíl tří branek se hosté dočkali 8 minut před koncem.
51:12 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #4 Roman Merhout, asistoval #34 Pavel Dvořák (8:4)
51:12 Za malou chvíli je tu rychlá odpověď a tedy snížení stavu na 8:4.
51:02 GÓL FbC 98 Chomutov! 8:3
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #39 Jiří Turek, asistoval #84 Ondřej Šarša (8:3)
51:02 Standartní situace na půlce a střela Turka, která se štěstím zapadla do sítě.
50:25 Přitvrdilo se v osobních soubojích a pořadatelé mají plné ruce práce s rovnáním mantinelů.
48:46 A opět výborný Burda vychytal únik hostů.
48:00 Chomutov je zavřený na své obrané polovině a brání se obrovskému tlaku hostů.
45:24 GÓL FbC 98 Chomutov! 7:3
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #15 Tomáš Novotný bez asistence (7:3)
45:24 Novotný se trefuje přímo pod břevno a zvyšuje na 7:3, výborná střela.
43:17 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Petr Duchek, asistoval #42 Radek Križko (6:3)
43:17 Střela Duchka zapadla za záda Burdy a hosté snižují na 6:3!
42:33 Střela Fokta letěla těsně mimo branku, povedená střela.
41:00 Oba týmy zase plní energie a začátek třetiny je vždy poznat!
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Kryštof Sunkovský družstva T.B.C. Králův Dvůr
39:59 Střely za druhou třetinu: CHOMUTOV - 20 KRÁLŮV DVŮR - 9
38:49 GÓL FbC 98 Chomutov! 6:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #64 Vít Andrle, asistoval #48 Aleš Trávníček (6:2)
38:49 A střela Andrleho skončila za zády Nováka a je to již 6:2, dva rychlé góly během půlminutky!
38:21 GÓL FbC 98 Chomutov! 5:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #8 Pavel Tichý, asistoval #21 Tomáš Fiala (5:2)
38:21 Tichý stál přesně tam kde měl a dorazil střílenou přihrávku od Fialy!
38:00 Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
36:28 Králův Dvůr je nyní aktivnější na hřišti a tlačí se za další brankou.
34:38 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Pavel Dvořák, asistoval #99 Jan Petrmichl (4:2)
34:04 Králův Dvůr se snaží snížit stav a tlačí se do branky, ale pozorný Burda je nepropustný!
30:46 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
30:46 GÓL FbC 98 Chomutov! 4:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #97 Marek Chocholoušek bez asistence (4:1)
30:46 Samostatný únik Chocholouška a ten si brankáře vychutnal a je to 4:1!
29:45 Nyní je Chomutov zase o něco klidnější, po vstřeleném trestném střílení mají dvoubrankový náskok.
27:38 GÓL FbC 98 Chomutov! 3:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #15 Tomáš Novotný z trestného střílení (3:1)
27:38 Jak jednoduše lze proměnit nájezd, vzal si balónek a v polovině cesty vystřelil a je to 3:1!
27:14 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Petr Duchek, asistoval #24 Martin Halberštát (2:1)
27:14 Nyní už Burda nemohl nic dělat. 2:1
26:45 Králův Dvůr se tlačí do zakončení, ale ne a ne to tam spadnout, výborný Burda v brance domácích.
24:57 Oba týmy se snaží vsítit další branku, ale brankáři jsou dnes skoro neprůstřelní!
22:45 Oba týmy vletěli do druhé třetiny jako do té první, nechybí rychlost, kvalita a hlavně gólové šance!
19:59 Střely za první třetinu: CHOMUTOV - 12 KRÁLŮV DVŮR - 12
19:21 Burda vychytal Križka při jeho samostatném úniku!
18:00 Chomutov drží dvoubrankové vedení 2:0 a do konce první třetiny zbývají 2 minuty!
15:10 Chomutov stále na míčku a začíná na své polovině.
13:53 Chomutov je aktivnějším mužstvem na hřišti a Novák má plné ruce práce, aby nepustil za svá záda další branku.
13:23 Burda podržel již dnes poněkolikáté svůj tým!
11:10 GÓL FbC 98 Chomutov! 2:0
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #99 Daniel Fokt bez asistence (2:0)
11:10 Důraz se nyní vyplatil domácím, když na brankovišti dorazil míček do branky Fokt a zvyšuje na 2:0!
11:01 Prvních 10 minut utkání přineslo jednu branku a Chomutov nyní v probíhající 12 minutě vede 1:0
08:28 GÓL FbC 98 Chomutov! 1:0
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #15 Tomáš Novotný bez asistence (1:0)
08:28 Dobrá střela Novotného, která se štěstím zapadla do sítě hostů! 1:0
07:58 Na hřišti nyní skoro kompletní pětice juniorů chomutovského týmu.
06:54 Dobrá střela Pastora letěla těsně nad branku.
04:34 Nyní tvrdý zákrok a hráč hostů skončil na stolku pořadatelů.
03:55 Burda nyní dvakrát podržel svůj tým a vysloužil si potlesk od publika!
03:18 Oba týmy si vytvořili brankové příležitosti!
02:20 Zápas začal ve vysokém tempu a oba týmy vystřídali všechny své lajny na hřišti.
00:00 Vítáme Vás ze sportovní haly v Chomutově kde se představí domácí Chomutov a hostující Králův Dvůr při zápase o první příčku tabulky ve 20.kole Národní ligy!