13:4
    Tomáš VACULÍK
    (Noha)

TJ Sokol Mukařov - Tago Mago - TJ Turnov 13:4
branky: 6. Karel Svatoš, 8. Tadeáš Velechovský, 12. Šimon Otto, 20. Stanislav Zbyněk, 23. Ondřej Kalát, 35. Karel Svatoš, 47. Tomáš Sláma, 47. Adam Havránek, 51. Stanislav Zbyněk, 52. Aleš Hlavička, 53. Ondřej Kalát, 54. Jakub Majer, 60. Tomáš Vaculík - 3. Tomáš Vitásek, 23. Štěpán Matěcha, 56. Martin Hejduk, 58. Tomáš Matys; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 3:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Josef Bína 35 - Luděk Horáček 8, Petr Suchomel 10; po třetinách: 4:1, 2:1, 7:2
60:00 Komentář trenéra hostů Kováře: Soupeři byli rychlejší a lepší na míčku. Prohrávali jsme příliš osobních soubojů. Nepředvedli jsme prakticky nic a po zpackané první třetině už bylo těžké v zápase cokoliv udělat. Gratulujeme soupeři k vítězství a pořadatelům děkujeme za dobře odpořádané utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáš Velechovského: Do pětapadesáté minuty zodpovědná obrana a klid na hokejkách. Dařila se nám koncovka. Tyto věci si přeneseme do play-off a na ostatních zapracujeme. Děkuji hráčům i soupeři.
59:59 Máme tu konec utkání. Poměr střel ve třetí třetině byl 9:17 ve prospěch hostí. Nakonec byli vybráni i hráči utkání, kterými se stali za TJ Trutnov Štěpán Matěcha a za domácí Stanislav Zbyněk. Děkujeme, že jste nás sledovali a těšíme se někdy příště na čtenou.
59:54 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 13:4
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #9 Tomáš Vaculík, asistoval #59 Jakub Noha (13:4)
59:40 Mukařova se v závěrečném náporu odhodlal ke hře bez golmana, což se vyplácí, protože hráči domácích 6 vteřin před koncem utkání vstřelují branku.
59:23 Timeout TJ Sokol Mukařov - Tago Mago
59:23 Na konci utkání si Mukařov ještě zahraje přesilovku.
59:10 Turnov po pohledné akci snižuje na 12:4. Atmosféra v týmu Traverzy Mukařov zřejmě již dosahuje vítězných obrysů. Konec utkání se blíží.
57:42 GÓL TJ Turnov! 12:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #12 Tomáš Matys, asistoval #11 Marek Pala (12:4)
57:40 Aktualitka ze zákulisí: pořadatelé již vybrali jména pravděpodobných mužů utkání. Jména zatím prozradit nemůžeme.
55:45 Tělovýchovná jednota Turnov se ani za stavu 12:2 nevzdává a vstřeluje branku. Do konce utkání zbývá necelých pět minut a i podle dění na hřišti lze soudit, že je prakticky rozhodnuto.
55:32 GÓL TJ Turnov! 12:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #27 Martin Hejduk, asistoval #20 Jan Seidl (12:3)
53:07 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 12:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #19 Jakub Majer bez asistence (12:2)
53:07 Teď se nám tady s různými situacemi roztrhl pytel. Nejprve vyloučení na obou stranách a během toho tři góly do sítě hostí, což znamená, že Traverza Mukařov už vede o celých 10 gólů!
52:21 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 11:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #47 Ondřej Kalát, asistoval #15 Lukáš Brus (11:2)
51:46 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 10:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #22 Aleš Hlavička, asistoval #21 Karel Svatoš (10:2)
51:34 Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #9 Antonín Palatínus.
51:34 Golman domácích Josef Bína likviduje i druhý trestný nájezd.
50:59 'Ještě jeden, ještě jeden,' zní nyní halou po deváté vstřelené brance Mukařova, o kterou se postaral Stanislav Zbyněk. Nyní se ovšem opět bude vylučovat na straně Traverzy Mukařov a pojede se i trestné střílení.
50:55 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 9:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #16 Stanislav Zbyněk, asistoval #47 Ondřej Kalát (9:2)
49:30 Před polovinou třetí třetiny není v hale slyšet vlastního slova. Ještěže má Děkanka pevnou konstrukci, jinak bychom raději odešli zbytek online přenosu dopsat do bezpečí středového kruhu přilehlého fotbalového hřiště.
46:55 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #98 Adam Havránek, asistoval #10 Tadeáš Velechovský (8:2)
46:42 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #47 Ondřej Kalát (7:2)
46:42 Tomáš Sláma měl sice na zádech přilepeného soupeře, ale i přesto se mu krásným únikem z pravé strany hřiště podařilo vstřelit branku. O 13 minut později přidává Traverza navíc další gól a propast mezi týmy se rozšiřuje na 6 rozdílových branek.
45:40 Mukařov uzamkl Turnov v jeho obranném pásmu. Se střelbou se teď ale nikomu příliš nedaří.
43:30 Obrany obou týmů vstoupily do poslední části utkání vlažně. Podle počtu šancí bychom je s klidem mohli přirovnat k florbalovému balonku. I ten má mnoho děr, jak známo.
40:01 Jistě jste se už nemohli dočkat dalšího pokračování našeho online zpravodajství, ale nezoufejte, po krátké přestávce jsme opět tu a provedeme vás zbývající částí zápasu. Třetí třetina právě začala.
39:59 Poměr střel v druhé třetině se obrátil ve prospěch domácích (10:8). Třetí třetinu zahájí hosté v přesilovce, která - pokud nevstřelí branku -, bude trvat ještě přibližně minutu.
39:13 A... Neproměnil.
39:12 Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #17 Štěpán Matěcha.
39:12 Hosté pojedou nájezd.
38:32 Pomalu se blíží konec druhé části utkání a hráči domácího celku většinu času drží balonek na svých čepelích. Obrana hostů nicméně dalšímu přídělu branek úspěšně brání.
34:26 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #21 Karel Svatoš, asistoval #22 Aleš Hlavička (6:2)
34:26 Karel Svatoš a Aleš Hlavička si zopakovali spolupráci z počátku utkání, kdy společně zařídili první branku Traverzy. Nyní zvyšují náskok na 6:2.
33:25 Uvědomění vyprchalo minimálně v případě hostujícího Vojtěcha Palatinuse, který se za nedovolené vrážení do protihráče podíval na trestnou lavici. Traverza Mukařov nicméně šanci v početní výhodě nevyužívá.
31:00 Nedaleko haly na Děkance nalezneme mimo jiné areál Pankrácké věznice. Soudě podle nízkého počtu vyloučení ve druhé třetině si to uvědomují i hráči na ploše.
28:30 Nebezpečná standardka před brankou Mukařova, avšak střela nakonec končí daleko mimo branku.
27:00 Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou. Diváci jsou ve varu. Kéž by šla atmosféra v hale popsat slovy...
22:19 GÓL TJ Turnov! 5:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #2 Jan Havlín (5:2)
22:19 Gólový účet utkání se rychle rozšiřuje. Rychlou odpověď na gól Mukařova vyslal ze své čepele hostující Štěpán Matěcha a snižuje na 5:2.
22:15 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #47 Ondřej Kalát, asistoval #16 Stanislav Zbyněk (5:1)
22:15 Parádní akce! Stanislav Zbyněk sebral v útočném pásmu balonek hostujícím obráncům a zpětnou přihrávkou na střed hřiště našel Ondřeje Kaláta, který se nemýlil a vymetl pavučiny v horním rohu branky hostí.
20:02 Hosté přišli na palubovku v druhé třetině s jednou výraznou změnou v sestavě. Prohodili se totiž muži v maskách a svatyni severočechů nyní bude hájit Petr Suchomel, který si hned na začátku připisuje několik úspěšných zásahů.
20:01 Máme zde druhou třetinu napínavého zápasu. Oba týmy dnes hrají o zajištění účasti ve vyřazovacích bojích. Do konce NFL totiž zbývají už jen tři kola včetně toho dnešního. Před začátkem utkání byli turnovští v tabulce ligy na čtvrté pozici, tedy o jednu příčku výše, nežli mukařovští.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Petr Suchomel družstva TJ Turnov
19:59 A tak nám končí první třetina zápasu. Domácí vedou 4:1, ačkoliv v počtu střel zaostávají v poměru 12:14.
19:03 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #16 Stanislav Zbyněk, asistoval #11 Tomáš Sláma (4:1)
19:03 Traverza nakonec početní výhodu využívá a zvyšuje svůj náskok na 4:1.
18:20 Přesilová hra Mukařova zatím nepřinesla mnoho šancí. Až nyní, zhruba po minutě přesilovky, se míček prokulálel brankovým územím těsně vedle tyčky. Stav zůstává stejný.
15:28 Traverza přežila oslabení a už se opět stěhuje před branku turnovských.
14:00 Podruhé v utkání si na trestnou lavici jde sednout hráč Mukařova. V prvním velkém nátlaku neproměnil jasnou tutovku před ležícím bránkářem Bínou hostující Tomáš Vitásek.
11:53 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #77 Šimon Otto, asistoval #10 Tadeáš Velechovský (3:1)
11:15 Zatímco na lavičce domácích můžeme vidět 17 červených dresů připravených naskočit do utkání, lavička hostů čítá deset mužů v zelených tričkách. Podepíše se to na celkovém výsledku hry? Uvidíme. Mukařov zahajuje svou první přesilovku.
07:22 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #10 Tadeáš Velechovský, asistoval #19 Jakub Majer (2:1)
07:22 Domácí otáčí stav utkání a po sedmi minutách první třetiny vedou díky brance Tadeáše Velechovského 2:1. Aréna bouří. V hledišti je slyšet trumpety a bubny.
05:28 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 1:1
05:28 A máme tu vyrovnání! Domácí dotahují po svižné střele Karla Svatoše z 'mezikruží'. Traverza v posledních minutách dostávala Turnov do tlaku a její houževnatá hra přinesla první sladké plody.
02:51 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #41 Tomáš Vitásek, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (0:1)
02:51 Utkání se rozjelo ve velkém tempu. Tělovýchovná jednota získala hned v úvodu utkání výhodu v podobě přesilové hry. Tu po půlminutě proměnil v první gól hostí hráč číslo 41 Tomáš Vitásek.
00:01 Pěknou neděli, vážení diváci. Právě začalo dlouho očekávané utkání mezi domácí Traverzou Mukařov a hosty z Turnova. Sledujte naše online zpravodajství a zprostředkovaně nasajte atmosféru dnešního sportovního výkonu.