(Haris)
  • 60 59:24
    Orka

FBC Plzeň - ASK TEMPISH Orka Čelákovice 6:5
branky: 7. Petr Kleiner, 21. Filip Rybnikár, 35. Petr Kleiner, 36. Matěj Houdek, 40. Karel Eichler, 60. Radek Calta - 4. Michal Schwan, 18. Pavel Řehák, 23. Dominik Haris, 28. Jakub Doutnáč, 60. Martin Mikšovský; rozhodčí: Martin Kněžík - Jan Knap; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Lukáš Palatínus 23 - Petr Freiman 26; po třetinách: 1:2, 4:2, 1:1
59:59 Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen za domácí Calta Radek s číslem 16 a za tým hostí Schwam Milan s číslem 11.. Gratulujem oboum borcům..
59:59 Komentář trenéra domácích: Pro nás velice cenné vítězství , pro zajištění lepší pozice v play off. Klíčový moment utkání ubránit 5 minutové oslabení 5 na 3 jsme zvládli.. Děkujeme divákum za návštěvu.. Tolik o zápase trenér domácích Libor Strejček.
59:59 Komentář hostí: Škoda chyb ve druhé třetině.. Ve třetí části u nás stálo štěstí a vzávěru zápasu jsme mohli sáhnout i po bodech a gratulujeme soupeři k postupu do Play off..
59:59 Domácí celek dotáhl zápas do vítězné konce i po velice náročné koncovce způsobený vyloučením 3 hráčů.. K vítězství FBC Plzeň gratuluji a myslím si že vítězství bylo zasloužené..
59:58 GÓL FBC Plzeň! 6:5
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #64 Lukáš Kotrbatý (6:5)
59:24 Timeout ASK TEMPISH Orka Čelákovice
59:24 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 5:5
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #6 Dominik Haris (5:5)
59:20 Domácí se ve třech pere a udžení náskoku..
55:50 Tým FBC Plzeň bude hrát ve 4.. A tak pro ně bude velmi vysilující a těžké udržet dvougólový náskok
54:58 Po krásné kombinaci si domácí tým navyšuje náskok a tímto gólem je skóre 6:4 pro Plzenské FBC
54:30 Domácí celek má dnes opravdu smůlu protože po tvrdé střele hráče 64 Lukáše Kotrbatého zazvonila dnes už 3 tyčka..
52:55 Tým Orka se začal radovat s gólu ale rozhodčí vydal verdikt že hráč vstřelující gól byl v brankovišti domácího golmana.. Tým hostí se musí snažit dál..
52:15 Ze strany domácích jsme mohli vidět další vydařenou akci..
49:28 Tým Plzně si zatím vytvořil mnoho kvalitních akcí, bohužel s nepřesnou koncovkou..
48:55 Tým Orka byl opět neúspěšný..
48:45 Tým hostí rozehraje standartní situaci v útočném pásmu domácích..
48:42 Tým Orka zatím nepředvedl ve třetí třetině žádnou zajímavou akci..
47:36 Domácí celek vstřelil branku ale po verdiktu rozhodčích, byl gól neuznán..
46:30 Ve třetí třetině zatím hra probíhá vyrovnaně na obou stranách a na hráčích obou týmů je vidět chuť k vítězství..
45:25 V dnešním utkání přihlíží 82 diváků.. Tým FBC Plzeň děkuje všem co se přišli podívat a podpořit domácí celek..
43:35 Tým Plzně pokračuje v tlaku na bránu ale zatím neúspěšně..
42:00 Hráč s týmu Orka se snažil také prověřit golmana s půlky ale neúspěšně.. Netrefil ani bránu
41:33 Hráč domácích prověřil soupeřova gólmana z poloviny hřiště.. ten úspěšně zasáhl
41:00 Tým domácích FBC Plzeň nastupují do závěrečné třetiny s jednogólovým náskokem tak uvidíme jestli se jim podaří dotáhnout zápas do zdárného konce
39:38 GÓL FBC Plzeň! 5:4
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #28 Petr Linc (5:4)
39:38 Plzeň po krásné kombinaci vstřelila branku téměř do prázdné branky a nejspíš bude odcházet do kabiny s jednogólovým náskokem
39:00 zbývá nám minuta do konce zápasu a stav utkání máme vyrovnaný 4:4 a můžeme se těšit na závěrečnou třetinu
36:17 Pro domácí bohužel neúspěšně
36:12 Tým domácích rozehraje standartní situaci před brankou hostí
35:07 GÓL FBC Plzeň! 4:4
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #69 Matěj Houdek, asistoval #23 David Šůs (4:4)
34:14 GÓL FBC Plzeň! 3:4
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #19 Karel Eichler (3:4)
34:00 Po rychlém přechodu do útočné poloviny jsme mohli vidět zajímavou šanci domácího celku.. Bohužel s nepřesnou koncovkou..
32:18 Tým Orka Čelákovice úspěšně ubránil přesilovku soupeřů
31:25 Hráči Plzně si vytvářejí zajímavé šance před brankou hostí
30:18 Zápas nám nabírá na obrátkách a přichází vyloučení s týmu Orka, hráče Kubíka Michala
29:00 Tým Orka po rozehrávce z rohu vyzkoušel domácího gólmana ale gólman úspěšně vychytal
28:34 Pro domácí tým se zápas zatím nevyvíjí vůbec dobře ale máme před sebou ještě polovinu zápasu tak se nechme překvapit
27:47 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #7 Pavel Řehák (2:4)
27:44 Plzeňští odolávají tlaku soupeře
27:11 Tým hostí stále hledá skulinu v Plzeňské obraně ale zatím marně
26:00 Tým domácích zahraje standartní hru
24:15 Domácí vytvářejí tlak před brankou hostí a vytváří si tak zajímavé šance
23:00 Tým hostí nebezpečně ohrozil branku domácího celku
22:19 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #6 Dominik Haris, asistoval #87 Petr Freiman (2:3)
22:19 Domácí stále pokračují v tlaku na branku soupeřů a ti zrychlé protiakce navyšují skóre na 2:3
21:00 Po nevydařené první části domácích se domácí mužstvo připravuje před bránou hostí na založení útoku a po přesné střele hráče Filipa Rybnikára domácí srovnávají skóre na 2:2
20:56 GÓL FBC Plzeň! 2:2
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #16 Radek Calta (2:2)
17:23 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 1:2
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #7 Pavel Řehák, asistoval #11 Michal Schwan (1:2)
06:14 GÓL FBC Plzeň! 1:1
03:45 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #11 Michal Schwan, asistoval #6 Dominik Haris (0:1)