10:6
    Lukáš FIALA
    (Pačmag)

FbC 98 Chomutov - TJ Sokol Mukařov - Tago Mago 10:6
branky: 16. David Dudek, 17. Tomáš Novotný, 18. Jan Krajník, 29. Ondřej Kopp, 41. Daniel Fokt, 47. Petr Pastor, 52. Tomáš Fiala, 54. Lukáš Fiala, 56. Tomáš Fiala, 58. Lukáš Fiala - 5. Jakub Noha, 13. Stanislav Zbyněk, 19. Ondřej Kalát, 31. Ondřej Kalát, 36. Adam Vejrych, 51. Dominik Hron; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 225; zásahy brankářů: Zdeněk Burda 31 - Josef Bína 26; po třetinách: 3:3, 1:2, 6:1
59:59 Ohlasy trenérů po zápase: CHOMUTOV - Především díky soupeři za kvalitní zápas a znovu za nadprůměrnou návštěvu divákům, kteří dorazili na zápas. Mělo to tempo, hodně šancí, gólů a taky hodně chyb. Jsme rádi za vítězství. MUKAŘOV - V nadprůměrném utkání jsme bohužel v klíčových chvílích udělali individuální chyby. Zápas nám ukázal na čem máme pracovat a za 50 minut utkání můžu své hráče pochválit.
59:59 Střely za třetí třetinu: CHOMUTOV - 8 MUKAŘOV - 7
59:59 Tak Chomutov to zvládl a připisuje si další 3 body do tabulky po vítězství nad čtvrtým týmem tabulky!
59:29 Skvělý zákrok Burdy ještě před koncem utkání!
58:28 Tyčka domácí branky, Mukařov ještě pohrozil, ale na nic víc se dnes již nezmůže.
58:00 Poslední dvě minuty dnešního utkání.
57:56 GÓL FbC 98 Chomutov! 10:6
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #41 Lukáš Fiala, asistoval #22 Marek Pačmag (10:6)
57:56 A je rozhodnuto! Samostatná akce Lukáše Fialy před brankou branku nepřinesla, ale jeho následná dorážka se mu vyvedla a je z toho nakonec branka na 10:6!
55:56 GÓL FbC 98 Chomutov! 9:6
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #21 Tomáš Fiala, asistoval #99 Daniel Fokt (9:6)
55:56 Výhoda rychle rozehraných standartních situací je nepřipravenost druhého mužstva a to nyní prokázali Daniel Fokt a Tomáš Fiala, kteří zvyšují na 9:6 poté co si Bína ani nemohl sáhnout na míček!
55:00 Pět minut do konce utkání a domácí budou bránit dvoubrankový náskok.
53:50 GÓL FbC 98 Chomutov! 8:6
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #41 Lukáš Fiala, asistoval #21 Tomáš Fiala (8:6)
53:50 Bratrská souhra Fialů zajišťuje další branku domácích a je to 8:6!
53:10 Rychle rozehraná standartní situace, dobrá střela Novotného a výborný zákrok hostujícího Bíny!
51:46 GÓL FbC 98 Chomutov! 7:6
51:46 Tomáš Fiala ví, kdy se má trefit a je to právě v tuto chvíli, kdy dostává Chomutov do vedení 7:6 osm minut před koncem základní hrací doby.
50:52 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #20 Dominik Hron, asistoval #22 Aleš Hlavička (6:6)
50:52 Vyrovnávací branka pro Mukařov na 6:6
50:31 Fiala a poté Novotný nyní prověřili Bínu, který je ale pevný!
48:49 Teď stálo štěstí při domácích, protože Vejrych ve stoprocentní šanci sám před brankou, ale minul!
46:32 GÓL FbC 98 Chomutov! 6:5
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #50 Petr Pastor, asistoval #84 Ondřej Šarša (6:5)
46:32 Další skvělá branka domácích a ti vedou 6:5!
45:00 Utkání je velice vyrovnané i přesto, že se hraje třetí třetina a všichni hráči se snaží na hřišti nechat všechno.
40:28 GÓL FbC 98 Chomutov! 5:5
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #99 Daniel Fokt, asistoval #21 Tomáš Fiala (5:5)
40:28 Skvělá střela Fokta od mantinelu, která zapadla do sítě a hned na začátku třetí třetiny je to 5:5!
39:59 Střely za druhou třetinu: CHOMUTOV - 17 MUKAŘOV - 14
39:00 Poslední minuta druhé třetiny
37:23 Skvělá přihrávka Fialy na Novotného, který trefil, ale pouze do brankáře.
35:49 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #75 Adam Vejrych, asistoval #21 Karel Svatoš (4:5)
35:49 Mukařov se podruhé v utkání dostává do vedení poté co Vejrych využil početní výhodu na hřišti.
35:35 V oslabení zahrozil před brankou hostů Fiala, ale brankáře nepřekonal.
31:04 A další obrovský závar před domácí brankou, ale domácí se ubránili.
30:05 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #47 Ondřej Kalát, asistoval #11 Tomáš Sláma (4:4)
30:05 Další branka pro hosty a je to 4:4!
28:27 Taková střela se povede jednou možná dvakrát za sezónu, ale v pravou chvíli se to povedlo Koppovi, který trefil přesně o břevno a jeho střela zapadla do sítě. Perfektní branka, za kterou si vysloužil obrovský potlesk!
28:26 GÓL FbC 98 Chomutov! 4:3
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #20 Jan Krajník (4:3)
27:31 Pastor poté co ho Dudek vyslal, ale tvrdou střelou trefil pouze brankáře a Bína si připisuje jeden zákrok za druhým!
25:49 Střela Dudka, spíše střílená přihrávka před branku na Jäschkeho, ale ten trefil pouze brankáře a branka z toho také není!
25:14 Dobrá střela Pastora a následná dorážka Dudka, ale ten těsně minul!
24:56 Skvělá střela Šaršy, ale brankář hostů znovu kryje.
24:26 Povedená střela Pastora od mantinelu, ale Bína podržel svůj tým.
23:03 Krajník prověřil brankáře hostů a v následném brejku také Kopp.
19:59 Střely za první třetinu: CHOMUTOV - 11 MUKAŘOV - 16
19:59 Mukařov to zvládl ještě do konce třetiny a první třetina končí 3:3!
18:53 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #47 Ondřej Kalát, asistoval #10 Tadeáš Velechovský (3:3)
17:50 GÓL FbC 98 Chomutov! 3:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #20 Jan Krajník, asistoval #47 Michal Chytrý (3:2)
17:50 Dámy a pánové během 3 minut Chomutov otáčí na 3:2! Po skvělé střele Krajníka míček propadl za záda Bíny!
17:01 Hra se nyní opět vyrovnala a další šanci měl na holi Šarša, ale přestřelil!
16:37 GÓL FbC 98 Chomutov! 2:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #15 Tomáš Novotný, asistoval #21 Tomáš Fiala (2:2)
15:09 GÓL FbC 98 Chomutov! 1:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #28 David Dudek, asistoval #50 Petr Pastor (1:2)
15:09 Skvělá akce před brankou hostů, poté co Pastor našel volného Dudka před brankou, tak druhý jmenovaný zakončil a snížil na 1:2!
12:25 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #16 Stanislav Zbyněk, asistoval #31 David Podhráský (0:2)
12:25 Tyčka a po následné dorážce branka pro Mukařov a je to 0:2!
12:20 Tyčka domácí branky!
11:01 Šarša a poté okamžitě Pastor nyní prověřili hostujícího Bínu, ale brankář hostů také podržel svůj tým!
09:36 A Burda má na kontě další zákrok, poté co na něj byla vyslána prudká střela.
09:02 Další branková příležitost hostů, střela letěla těsně nad branku.
08:08 Povedená střela Novotného, která letěla těsně mimo
07:44 Burda nyní podržel svůj tým v brejku po ztrátě Chytrého!
04:50 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #59 Jakub Noha, asistoval #21 Karel Svatoš (0:1)
04:50 Máme tu první branku dnešního utkání, kterou střílí hosté. Stav utkání je tedy 0:1!
03:49 Hra je na začátku utkání velice vyrovnaná, ještě aby ne, když proti sobě hrají týmy na prvním a čtvrtém místě. Oba týmy si vytvořili několik šancí.
02:58 Tyč hostující branky zazněla po prudké střele Fokta.
00:01 Úvodní buly a dnešní utkání je zahájeno.