• 60 59:09
    7:14
    (Kračunov)

Athletics Praha - FBC Plzeň 7:14
branky: 6. Bohuslav Novák, 13. Nathan Kračunov, 16. Nathan Kračunov, 49. Jan Vacek, 53. Tomáš Novotný, 57. Jan Vacek, 60. Bohuslav Novák - 10. Radek Calta, 12. Karel Eichler, 13. Matěj Houdek, 16. Karel Eichler, 19. Petr Linc, 21. Petr Linc, 27. Radek Calta, 29. Karel Eichler, 35. Karel Eichler, 35. Daniel Nicklas, 36. Daniel Nicklas, 39. Vladimír Hodan, 47. Matěj Houdek, 51. Matěj Houdek; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Jakub Urban 22, Pavel Dundr 7 - Lukáš Palatínus 22, Ondřej Trhlík 11; po třetinách: 3:5, 0:7, 4:2
60:00 'Prohrát druhou třetinu 0:7 umíme pouze my. Snad nám zápas něco dal. Zkušenosti se v play-down budou hodit. Musíme dát tvrdě pracovat. Gratulujeme soupeři k vítězství. Děkujeme divákům za podporu.' Roman Janeba (trenér Athletics Praha) 'Utkání jsme od začátku kontrolovali, bohužel jsme ho zabalili po druhé třetině.' Libor Strejček (trenér FBC Plzeň)
60:00 Střely: 9:15 Střely celkem: 34:43
59:59 Domácí vyhráli poslední třetinu zápasu.
59:50 Ještě budeme vylučovat.
59:09 GÓL Athletics Praha! 7:14
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #19 Bohuslav Novák, asistoval #17 Nathan Kračunov (7:14)
59:00 Poslední minuta utkání.
56:25 GÓL Athletics Praha! 6:14
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #13 Jan Vacek, asistoval #59 Ondřej Hamerník (6:14)
56:25 Athletics zavelelo k obratu.
52:50 GÓL Athletics Praha! 5:14
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #16 Tomáš Novotný, asistoval #55 Jakub Haken (5:14)
51:30 Čakovická podlaha překvapila Straku.
50:44 GÓL FBC Plzeň! 4:14
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #69 Matěj Houdek, asistoval #68 Martin Straka (4:14)
50:44 O pár chvil později opět o deset.
50:42 Další z individuálních chyb domácích. Dneska to byla slušná přehlídka.
49:20 Kračunov trefil ruku ležícího gólmana.
48:40 GÓL Athletics Praha! 4:13
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #13 Jan Vacek bez asistence (4:13)
48:30 Další z řady přesilovek domácích. Uvidíme nějaký gól?
46:30 GÓL FBC Plzeň! 3:13
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #69 Matěj Houdek bez asistence (3:13)
46:24 Výpadek ve druhé třetině už domácí trochu opustil, ale že by trefili bránu na to si budeme muset ještě počkat.
45:25 Domácím se pletou už i cizí a vlastní hráči.
43:00 Hraje se nahoru dolů.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Ondřej Trhlík družstva FBC Plzeň
40:00 Na začátku třetí třetiny proběhlo střídání brankářů na obou stranách.
40:00 Střely na branku: 14:12
39:00 Diváci už pomalu odcházejí a jdou raději na pivo.
38:39 GÓL FBC Plzeň! 3:12
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #20 Vladimír Hodan, asistoval #10 Daniel Nicklas (3:12)
38:00 Ščurka v bráně neuvěřitelně. Dvakrát dokázal vytěsnit jasný gól.
36:00 Timeout, jehož znění slyšela celá hala moc nepomohl.
35:58 GÓL FBC Plzeň! 3:11
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #77 Vilém Vopelák (3:11)
34:58 Timeout Athletics Praha
34:58 GÓL FBC Plzeň! 3:10
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #20 Vladimír Hodan (3:10)
34:32 GÓL FBC Plzeň! 3:9
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler bez asistence (3:9)
34:32 Voborský doplnil z trestné Eichmana, ten má ale dneska střeleckou tak mu míček vůbec nepůjčil a sám zvyšuje na 3:9.
33:47 Střely domácích nemíří do brány, ale všemožně okolo.
32:23 Voborský nedokázal zadržet hokejku včas a napálil helmu ležícího Dundra.
31:48 Hra má dobré tempo, to ale více vyhovuje klukům z Plzně.
29:40 Hráč hostů fotbalově uklízí do bezpečí.
28:03 GÓL FBC Plzeň! 3:8
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #23 David Šůs (3:8)
28:03 Eichler kompletuje hattrick.
26:04 GÓL FBC Plzeň! 3:7
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #99 Petr Kleiner (3:7)
26:04 Střídání brankáře. Nový brankář #47 Pavel Dundr družstva Athletics Praha
25:29 Bude se opět vylučovat.
24:57 Zápas je plný emocí, jak na hřišti, tak na tribuně.
24:30 Navrátil po konci přesilovky pouze boční síťka.
20:57 GÓL FBC Plzeň! 3:6
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Karel Eichler (3:6)
20:00 Střely na branku: 11:16
19:30 Dnešní asistent trenéra indisponovaný Tomáš Pytl rozdává fény na lavičce.
18:44 GÓL FBC Plzeň! 3:5
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #28 Petr Linc bez asistence (3:5)
18:44 Důraz před vlastní bránou. Další gól z asi třetí dorážky...
16:00 Kračunov během jednoho střídání podruhé na zemi v místě, na které z poslední návštěvy určitě nemá pěkné vzpomínky.
15:54 GÓL FBC Plzeň! 3:4
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler bez asistence (3:4)
15:54 Parádička Eichlera, kterého na vteřinku domácí přestali bránit. Ten udělal kličku na Urbana a nedal mu nejmenší šanci.
15:41 GÓL Athletics Praha! 3:3
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #17 Nathan Kračunov, asistoval #13 Jan Vacek (3:3)
13:34 Houdek vyslal Bolecha na tribunu, v Čakovicích je to až nebezpečně blízko.
12:19 GÓL Athletics Praha! 2:3
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #17 Nathan Kračunov bez asistence (2:3)
12:13 Kračunov si nejdříve nabil o protihráče zakleknuté ve zdi, pak mu asi přišlo že na bránu to bude lepší, tak to vyzkoušel znovu...
12:01 GÓL FBC Plzeň! 1:3
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #69 Matěj Houdek, asistoval #23 David Šůs (1:3)
11:22 GÓL FBC Plzeň! 1:2
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler bez asistence (1:2)
11:22 První střelu schytal Hamerník, druhou Urban, ale na třetí dorážku už byli všichni krátcí.
11:00 Krásný skok Urbana proti střele Šůse.
09:56 GÓL FBC Plzeň! 1:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #68 Martin Straka (1:1)
09:00 Domácí zatím brání svoje oslabení klidně, Plzeň téměř nepouští ke střelbě.
07:22 Trestné střílení družstva FBC Plzeň neproměnil #19 Karel Eichler.
07:22 Kuba Novotný nestihl sprint a musel zastavit protihráče nedovoleně. Na nájezd se postavil Karel Eichler a proti němu z lavičky naskočil Pavel Dundr. Eichler se pokusil procpat míček pod padajícím Dundrem, ale ten si stihl lehnout včas.
05:45 Kleiner bekendem nad.
05:15 GÓL Athletics Praha! 1:0
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #19 Bohuslav Novák, asistoval #14 Michal Doležal (1:0)
05:00 Vacek faulovaný na klasicky místě u mantinelu. Rozehrávka pro domácí.
04:51 Urban v domácí bráně s klidem vytěsňuje nohou.
01:20 Kleiner hned v první akci vyzkoušel bekend, ale není se čemu divit, hráči všichni ve variaci na bílou se asi nepletou jen divákům.
00:00 Vítáme diváky u počítačových monitorů a doufáme, že jich je více než si jich našlo cestu do čakovické haly.