• 57 56:29
    13:3
    (Fiala)

FbC 98 Chomutov - ASK TEMPISH Orka Čelákovice 13:3
branky: 4. Tomáš Novotný, 12. Daniel Fokt, 24. Martin Morava, 32. David Dudek, 34. Petr Pastor, 35. Jakub Štěrba, 38. Daniel Fokt, 39. Tomáš Fiala, 49. Jan Krajník, 51. Martin Morava, 51. Daniel Jäschke, 55. Jan Krajník, 57. Daniel Jäschke - 18. Marek Budil, 37. Michal Schwan, 48. Vojtěch Strnad; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 127; zásahy brankářů: Zdeněk Burda 21 - Petr Freiman 17, Lukáš Pezl 10; po třetinách: 2:1, 6:1, 5:1
59:59 Vyjádření trenérů k zápasu: DOMÁCÍ: Jsem rád, že jsme po dlouhé době prolomili střeleckou smůlu a dali jsme v dnešním utkání více branek. Děkuji soupeři, divákům, rozhodčím, ale taky klukům za skvělý předvedený výkon. HOSTÉ: Gratulace soupeři k vítězství.
59:59 Střely třetí třetiny:CHOMUTOV - 15 ČELÁKOVICE - 6
59:00 Poslední minuta třetí třeniny
56:29 GÓL FbC 98 Chomutov! 13:3
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #21 Tomáš Fiala (13:3)
56:29 Skvěle rozebraná čtveřice hostí a další branka tentokrát na 13:4!
54:10 GÓL FbC 98 Chomutov! 12:3
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #20 Jan Krajník, asistoval #11 Jakub Štěrba (12:3)
54:10 Využitá přesilový hra a je to již 12:3 pro domácí!
50:48 GÓL FbC 98 Chomutov! 11:3
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #50 Petr Pastor (11:3)
50:48 Další 2 branky přídávají Morava a Jäschke a stav je 11:2!
50:06 GÓL FbC 98 Chomutov! 10:3
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #99 Daniel Fokt (10:3)
48:04 GÓL FbC 98 Chomutov! 9:3
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #20 Jan Krajník, asistoval #48 Aleš Trávníček (9:3)
48:04 Další branku Chomutova přidává Krajník, poté co si vychutnal brankáře.
47:35 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 8:3
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #14 Vojtěch Strnad, asistoval #20 Petr Klauda (8:3)
47:35 Hra je velice tvrdá viděli jsme i krvavé zranění, proto se omlouváme za menší zdržení online přenosu.
44:05 Hraje se sice třetí třetina, ale hra se stále přesouvá ze strany na stranu! Hráči jsou všichni fyzicky dobře připraveni.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Lukáš Pezl družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice
39:59 Střely druhé třetiny: CHOMUTOV - 10 ČELÁKOVICE - 11
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:42 GÓL FbC 98 Chomutov! 8:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #21 Tomáš Fiala, asistoval #20 Jan Krajník (8:2)
38:42 Výborná standartní situace domácích, která byla rychle rozehraná a po střele Fialy je to již 8:2!
38:01 Dobrá střela Šaršy, jen tak tak, že brankář hostů střelu vykryl.
37:04 GÓL FbC 98 Chomutov! 7:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #99 Daniel Fokt, asistoval #91 Martin Morava (7:2)
36:17 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 6:2
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #11 Michal Schwan, asistoval #21 Jakub Jareš (6:2)
34:28 GÓL FbC 98 Chomutov! 6:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #11 Jakub Štěrba, asistoval #21 Tomáš Fiala (6:1)
34:28 A navrátilec do chomutovského dresu se nyní prosazuje, není to nikdo jiný než JAKUB ŠTĚRBA!
33:55 GÓL FbC 98 Chomutov! 5:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #50 Petr Pastor, asistoval #84 Ondřej Šarša (5:1)
33:55 Další navýšení skóre ze strany domácích a stav je již 5:1!
33:00 Zbytečně vyhrocené situace se dějí na hřišti.
31:02 Dudek-Pastor-Dudek, takhle probíhala předešlá gólová situace Chomutova při protiútoku 2 na 1 a je to 4:1!
31:01 GÓL FbC 98 Chomutov! 4:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #28 David Dudek, asistoval #50 Petr Pastor (4:1)
30:13 Zdravotník právě na ploše u hostující brankáře, poté co zůstal ležet po jednom ze soubojů ve svém brankovišti.
29:44 Domácí jsou v plném počtu a znovu zakládají další akci.
26:12 Šarša zabojoval, ale jeho střela byla zblokovaná.
24:49 Navrátilec Štěrba nyní vyslal dělovku na branku hostí.
23:03 GÓL FbC 98 Chomutov! 3:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #15 Tomáš Novotný (3:1)
23:03 Skvělé zakončení Moravy a je to 3:1!
19:59 Střely první třetiny: CHOMUTOV - 15 ČELÁKOVICE - 7
19:57 Výborný zákrok Burdy na konci třetiny.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
17:13 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #12 Marek Budil, asistoval #14 Vojtěch Strnad (2:1)
16:30 Chomutov si stále vytváří příležitosti, ale nedokáže je přetavit v další branku.
13:00 Nyní je střelecká převaha na straně Chomutova, který je od 7.minuty aktivnějším mužstvem.
11:11 GÓL FbC 98 Chomutov! 2:0
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #99 Daniel Fokt, asistoval #15 Tomáš Novotný (2:0)
11:11 Tohle nemohlo dopadnout jinak, je tu druhý gól Chomutova, poté co po několika dorážkách nakonec míček dotlačil do branky Daniel Fokt.
09:34 Brankář hostů si nyní málem poslal sám míček do branky poté co mu projel mezi nohama, ale spoluhráči ho zachránili.
07:02 Chomutov zkouší různé akce na Čelákovice a brankář stále drží hostující tým.
05:53 Oba týmy si vytvořili dostatek šancí a na střely je to přibližně vyrovnané.
03:15 GÓL FbC 98 Chomutov! 1:0
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #15 Tomáš Novotný, asistoval #22 Marek Pačmag (1:0)
03:15 Chomutov se dostává do vedení po dobré střele Tomáše Novotného.
00:00 Dobrý večer ze sportovní haly v Chomutově. Dnes zde nastoupí ke svému 15.kolu domácí FbC 98 Chomutov a hostující tým Orka Čelákovice. Zápas začíná za 20 minut a na obou stranách právě probíhají rozcvičky.