• 61 60:53
    8:7
    (Duchek)

T.B.C. Králův Dvůr - FBC Plzeň 8:7p
branky: 5. Tomáš Pokorný, 6. Michal Kubert, 21. Marek Sluka, 30. Jaroslav Pokorný, 50. Karel Horký, 52. Karel Horký, 56. Radek Križko, 61. Radek Križko - 11. Radek Calta, 42. Radek Calta, 42. Karel Eichler, 48. Radek Calta, 53. David Šůs, 55. Vilém Vopelák, 55. Petr Linc; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Čížek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Tomáš Novák 21 - Lukáš Palatínus 21; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:6, 1:0
65:00 Radek Calta se stal nejlepším hráčem FBC Plzeň a Radek Križko se stal nejlepším hráčem T.B.C. Králův Dvůr.
65:00 Komentář k zápasu trenéra domácích Milana Karšňáka: 'My už to jinak ani neumíme, než hrát pro diváky, když jich přijde tolik. Samozřejmě musíme být rádi za dva body a jsem rád, že jsme si je vybojovali.'
65:00 Počet střel celkem: 29:28
65:00 Počet střel v prodloužení: 1:0
65:00 Komentář k zápasu trenéra hostů Pavla Strejčka: 'Dvě třetiny jsme nehráli naší hru. Zlepšený výkon ve 3. třetině nás vrátil do zápasu, ale individuální chyby našich hráčů rozhodly o 2 bodech pro domácí tým. Gratulujeme soupeři k výhře.'
60:53 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #12 Petr Duchek (8:7)
60:53 Je rozhodnuto! Kapitán Križko rozhodl o vítězství Králova Dvora.
60:35 Prodloužení začalo tak, jak skončila 3. třetina. Na balónku jsou opět hosté.
60:00 Střely ve 3. třetině: 10:15
59:00 Šebor obejmul za brankou Houdka. Plzeň je v závěru utkání aktivnějším týmem.
57:03 Plzeň má rozehrávku z rohu po Halberštátově faulu na Lince.
55:53 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:7
55:53 Duchek vypíchl Plzni rozehrávku na Križka a ten střelou k tyči srovnává stav utkání.
54:39 GÓL FBC Plzeň! 6:7
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Karel Eichler (6:7)
54:39 Linc posílá Plzeň do jednobrankového vedení.
54:12 GÓL FBC Plzeň! 6:6
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #77 Vilém Vopelák bez asistence (6:6)
54:12 Vopelák střílí branku po Duchkově ztrátě balónku.
52:35 GÓL FBC Plzeň! 6:5
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #23 David Šůs, asistoval #99 Petr Kleiner (6:5)
52:35 Plzeň skóruje ve hře 4 na 4.
51:34 Trest za Nováka si odsedí Štěpnička.
51:34 Vopelák a Novák si museli pravděpodobně vyřídit staré účty.
51:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #27 Marek Vágner (6:4)
51:13 Horký znovu úřadoval ve velkém brankovišti a poslal míček do šibenice.
50:45 Duchek ohrozil Ščurka zpoza branky. Ten si s tím však poradil.
49:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:4
49:22 Králův Dvůr se znovu dostává do vedení. Horký z velkého brankoviště propálil vše, co mu stálo v cestě.
49:00 Šebor vyslal nebezpečnou skákavou střelu backhandem. Ščurko však zůstal klidným, jelikož loptička minula branku.
47:32 GÓL FBC Plzeň! 4:4
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #26 Filip Rybnikár (4:4)
47:32 Calta ihned odčinil předchozí faul a dovršil svůj hat-trick.
47:22 Calta osekal Pokorného T.. Králův Dvůr bude mít standardní situaci z nadějné pozice.
45:06 Merhout wrestlersky skolil hostujícího obránce. Na balónku jsou hosté.
41:59 GÓL FBC Plzeň! 4:3
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #28 Petr Linc (4:3)
41:59 Kovářík ztratil balónek na půlce a toho využil Linc, který poslal loženku Eichlerovi, ten si položil Nováka a backhandem ho přehodil. Plzeň vstoupila do 3. třetiny velmi aktivně.
41:18 GÓL FBC Plzeň! 4:2
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #16 Radek Calta bez asistence (4:2)
40:30 Ščurko si připsal první zákrok ve 3. třetině.
40:00 Střely ve 2. třetině: 5:7
39:50 Novák se činil a vychytal tutovku hostů.
37:21 Hosté si teď udělali ze Šebora vrážecí pytel. Rozehrávka z poloviny hřiště končí v zázemí. Na balónku jsou tedy hosté.
35:26 Hosté úspěšně ubránili další oslabení.
33:26 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil #12 Petr Duchek.
33:26 Duchek zkusil vykoupat gólmana, ale neúspěšně. Domácí si zahrají přesilovku.
33:26 Trestného střílení se zhostí nový přírůstek domácích Duchek.
33:26 Calta přidržel Vágnera a uvidíme nájezd.
32:20 Hráči Plzně teď rozebrali několika nahrávkami hráče domácích. Naštěstí za nima stojí, zatím spolehlivý, Novák.
30:40 Eichler se elegantně obtočil kolem Sluky a chtěl vystřelit.. ..to by mu však nesměl Sluka na poslední chvíli odpinknout.
29:10 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #89 Tomáš Pokorný (4:1)
29:10 Tomáš Pokorný ťuknul loptičku na bratra Jaroslava, který střelou k bližší tyči nedal Ščurkovi šanci.
28:46 Další přerušení hry po závaru v brankovišti domácích, kam se vešlo snad 8 hráčů.
28:04 Můžeme vidět florbal plný důrazu a tvrdých soubojů. Zdravotník už protřepává svůj ledový všelék.
26:40 Domácí se úspěšně ubránili.
25:35 Hostům se nedaří kombinovat na polovině domácích a zbytečně ztrácí drahocenné sekundy z přesilové hry.
24:40 Pokorný Tomáš dohrál souboj u mantinelu a byl vyloučen. Přesilovku si vyzkouší také hosté.
23:30 Závar před brankou domácích s přehledem vyřešil vysoký Novák, který se téměř dotkl halové střechy.
23:00 Vágner ztratil míček, hosté jsou na balónku.
20:52 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #42 Radek Križko (3:1)
20:52 Králův Dvůr využívá přesilové hry, když se z poloviny hřiště trefil Sluka.
20:31 Houdek zezadu sundal Hušáka a domácí si zahrají přesilovku.
20:00 Střely po 1. třetině: 13:6
17:36 Hosté špatně rozehráli, toho chtěl využít Pokorný J., ale hostující obránce stihl střelu tečovat mimo hrací plochu.
16:00 Hostující kapitán Kleiner spadnul na Nováka a domácím se to samozřejmě nelíbilo a vznikla menší slovní potyčka.
10:55 GÓL FBC Plzeň! 2:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #75 Jaromír Täuber (2:1)
10:55 Täuberovu střelu z půlky ještě Novák vyrazil, ale na Caltovu dorážku už nestačil.
09:52 Hráči teď aktivně osekávají domácí na jejich polovině hřiště.
08:00 Sluka ztratil míček a Hodan se vydal na Nováka, ten však zabránil vstřelení branky.
06:50 Horký vystřelil po vyběhnutí z rohu. Gólman však stál na správném místě.
05:02 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #21 Michal Kubert, asistoval #9 Pavel Hušák (2:0)
05:02 A domácí ihned navyšují brankový rozdíl. Kubert vystřelil z poloviny hřiště.
04:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #89 Tomáš Pokorný, asistoval #17 Jaroslav Pokorný (1:0)
04:50 Jaroslav Pokorný nahrál za bránou Tomáši Pokornému a ten zpoza branky nedal brankáři šanci.
04:19 Dvořák na půlce přistrčen hostujícím obráncem. Rozehrávku mají domácí.
03:05 Hostující Straka vystřelil pouze do obranného valu domácích.
02:00 Začátek zápasu je opatrnější a týmy se nikam neženou.
00:25 Do zápasu vstoupili aktivněji domácí a ihned zaměstnali hostujícího gólmana.
00:00 Oba týmy slavnostně nastupují na hrací plochu.