• 60 59:19
    7:5
    ()

1. FbK Jablonec n.N. A - TJ Sokol Mukařov - Tago Mago 7:5
branky: 1. Lukáš Veselý, 6. Lukáš Veselý, 21. Pavel Sekyra, 35. Lukáš Jarolímek, 48. Jan Mikula, 53. Pavel Sekyra, 60. Pavel Sekyra - 6. Adam Vejrych, 7. Lukáš Kášek, 21. Vojtěch Čivrný, 23. Stanislav Zbyněk, 23. Jakub Noha; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Čížek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 18 - Tomáš Obrtlík 17; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:0
60:00 Komentář trenéra domácích Javůrka: Ve druhé třetině jsme měli štěstí, že jsme nedostali více branek. Díky zvýšené aktivitě ve třetí třetině a skvělému výkonu brankáře Švece jsme šťastně dokráčeli k důležitému vítězství. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář trenéra hostů Nohy: Vyrovnané utkání, škoda neproměněných šancí ve druhé třetině. Gratulujeme soupeři.
59:59 Utkání skončilo vítězstvím domácích
59:19 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 7:5
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #23 Pavel Sekyra bez asistence (7:5)
58:45 Hosté nyní hrají v 6 hráčích v poli
58:02 Timeout TJ Sokol Mukařov - Tago Mago
53:23 Domácí se dostali do vedení a fanynky jásají
52:55 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 6:5
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #23 Pavel Sekyra, asistoval #9 Lukáš Veselý (6:5)
48:54 Utkání je nyní vyrovnané a domácí se stále snaží vstřelit gól, který by je poslal do vedení
48:06 Hráč 7 z týmu domácích vstřelil důležitý gól k tyčce branky
47:54 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 5:5
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #7 Jan Mikula, asistoval #9 Lukáš Veselý (5:5)
46:55 Domácím se nepodařilo vstřelit gól v přesilové hře
44:34 První sestava domácích nepustí hosty k balónu, stále se snaží o vyrovnávací gól
41:46 Trenér domácích netrpělivě postává na střídačce a snaží se vymyslet jak rychle vstřelit vyrovnávací gól
40:28 Na začátku třetiny jsou hosté pod velkým tlakem domácích
40:00 Diváci se opět scházejí v hledišti a netrpělivě čekají na začátek 3. třetiny
40:00 Střely po 2. třetině: JABLONEC 9, MUKAROV 7
39:19 Utkání se dostává do velkého tempa. Diváci v celé CORNY aréně nezůstávají chladnými
38:45 Další tvrdý střet po kterém rozehrávají hráči domácích
37:13 Další hráč hostů na zemi za domácí brankou, zřejmě to tam je pohodlné
36:04 Nádherná střela domácích
35:09 Hosté se dostali do šance 2 na 1. Naštěstí se jim nepodařilo zakončit
34:14 Hráč 75 z týmu hostů leží za brankou domácích, je znát náročnost tohoto utkání
34:07 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 4:5
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #11 Lukáš Jarolímek, asistoval #3 Petr Schlindenbuch (4:5)
31:13 domácí se dostali do pěkné akce ale bohužel ji nezakončili gólem
24:34 Dva rychlé góly dostali hosty do vedení
23:23 Stav zápasu je vyrovnaný po vlastním góle domácích
22:58 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #59 Jakub Noha, asistoval #20 Dominik Hron (3:5)
22:12 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #16 Stanislav Zbyněk, asistoval #17 Michal Smutný (3:4)
20:51 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 3:3
Vlastní branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #47 Vojtěch Čivrný (3:3)
20:31 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 3:2
20:31 Domácí se dostali do vedení krásným gólem
20:00 Hráči se připravují na zahájení druhé třetiny
20:00 Střely na branku po první třetině : JABLONEC 5, MUKAŘOV 11
19:34 Tvrdý střet před koncem utkání se neobešel bez sprostých slov
18:05 Nyní mohli spatřit diváci nejhezčí akci v tomto zápase ze strany domácích, škoda těm kteří toto nemohli spatřit
14:24 v rohu domácích se ocitli dva hráči na zemi po tvrdém střetu s nebojácným obráncem
12:20 nyní se ocitl hráč hostů osamocen před gólmanem domácích ale nezvládl zakončit
09:05 hosté se snaží zatlačit domácí na jejich polovinu ale stále se jim to nedaří
07:54 Domácí šli do krásné akce, kterou přerušili hosté faulem
06:45 Skóre je nyní vyrovnané a vypadá to na pěknou přestřelkou ze stran obou týmů
06:11 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #44 Lukáš Kášek, asistoval #21 Karel Svatoš (2:2)
05:51 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 2:1
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #9 Lukáš Veselý, asistoval #23 Pavel Sekyra (2:1)
05:02 GÓL TJ Sokol Mukařov - Tago Mago! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov - Tago Mago vstřelil #75 Adam Vejrych, asistoval #59 Jakub Noha (1:1)
01:30 Po rychlém góle domácích se snaží hosté o obrat ale obránci domácích jejich akce s přehledem likvidují
00:43 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 1:0
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #9 Lukáš Veselý bez asistence (1:0)