4:10
    Jakub NOVÁK
    (Černý)

Athletics Praha - FB Hurrican Karlovy Vary 4:10
branky: 18. Petr Kadlec, 22. Radim Bobek, 53. Jan Vacek, 56. Martin Bolech - 6. Anže Burnik, 17. Štěpán Mosler, 20. Anže Burnik, 22. Matouš Bečka, 27. Petr Gasparik, 35. Štěpán Mosler, 37. Michal Němeček, 53. Jan Smolka, 54. Matouš Bečka, 60. Jakub Novák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Jakub Urban 23, Pavel Dundr 9 - Daniel Körber 30; po třetinách: 1:3, 1:4, 2:3
59:59 Komentář trenéra domácích: ' Pokud ve většině soubojů 1 na 1 prohrajeme, nemůžeme se divit, že dostaneme 80% gólů z protiútoku. Bohužel se jedná o herní činnosti jednotlivce, které už dvacetiletým hráčům nevštípíme.'
59:59 Střely na bránu ve třetí části: 12:17, celkově 33:42. Děkujeme za zajímavé utkání plné branek a těšíme se na další.
59:59 Komentář trenéra hostů: ' Dneska jsme potvrdili vzestupnou formu, z posledních třech zápasů máme 8 bodů a jsme ve hře o play off. Chlapům děkuji, že zápas dohráli až do konce. Soupeři přeji hodně štěstí v dalších zápasech.'
59:56 Standardní situace před brankou domácích byla dobře provedena, ale Dundr zázračně chytá.
59:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jakub Novák, asistoval #33 Jakub Černý (4:10)
59:15 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #32 Jan Mazanec.
59:15 Mazanec se postavil na trestné střílení a hodlá ho proměnit. Střelou z dálky trefil zadní mantinel. Bere to však s humorem a odbíhá na střídačku. Hosté budou hrát přesilovku.
59:06 Balonek se nyní prohnal malým brankovištěm domácích. Hosté si ho ovšem nevážili a nechali ho projet.
58:42 Timeout Athletics Praha
55:54 Během čtyř minut byli nyní diváci svědkem přestřelky, která skončila obrazně řečeno 1:1, reálně na počet branek 2:2. Nicméně se sčítají i předešlé góly a hosté nadále vedou 4:9. Ke konci třetiny má hra spád a je na co se dívat. Příště asi budeme vybírat tučné vstupné.
55:28 GÓL Athletics Praha! 4:9
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #67 Martin Bolech bez asistence (4:9)
53:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #27 Matouš Bečka bez asistence (3:9)
53:08 Střídání brankáře. Nový brankář #47 Pavel Dundr družstva Athletics Praha
53:08 Střídání brankářů domácích. Nastupuje Pavel Dundr.
52:58 GÓL Athletics Praha! 3:8
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #13 Jan Vacek, asistoval #60 Petr Kadlec (3:8)
52:57 Athletics snižuje po pohledné kombinaci s Kadlecem na 3:8.
52:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Jan Smolka, asistoval #13 Jakub Novák (2:8)
52:29 Po nepřesné rozehrávce mezi Hakenem a Bolechem se uvolňuje Smolka a backhandem vsiťuje.
51:00 Burnik se řítil sám na Urbana a zkusil zasunout po zemi z backhandové strany čepele, Urban však chytá a vysílá své spoluhráče do protiútoku. Domácí i diváci doufali ve vyplnění přísloví: nedáš - dostaneš. Gól byl na spadnutí, ale Kračunov promáchl.
50:18 Hosté nyní zblokovali všechny střely, které na ně za toto střídání šly. Gratulujeme a přejeme brzké vyléčení ran po střelách.
49:40 Domácí se dostávají do zápasu po odumřelém konci druhé třetiny a Hurikáni nyní musí tvrdě odolávat bílo-modrému útoku.
48:38 Pytl shazuje na Kračunova a ten 'vybil' gólmana Körbera. Hraje se ale florbal, proto by bylo lepší mířit mimo brankářovo tělo.
46:50 První útok hostů nyní doslova nedal jasný gól. Brána byla po hezké kombinaci z 99,9% odkrytá. Asi jim sedm gólů stačí.
44:48 Novotný nyní sporně vyloučen, nikdo netušil, co se stalo, ale rozhodčí si byli svým rozhodnutím jistí, proto Novotný odchází na trestnou lavici za sekání.
43:05 Hosté naštěstí pro domácí nyní překombinovali a tým domácích tak mohl v čele s Kračunovem vyrazit do protiútoku. Všech 46 diváků, dva rozhodčí a hráči na střídačce slyšeli cinknutí o pravou tyč branky Hurikána Körbera.
40:30 Domácí nyní v začátku třetí třetiny zatlačili a ukazují tak, že se rozhodně nevzdávají.
39:59 Poměr střel: DOMÁCÍ 10:17 HOSTÉ. Druhá třetina potvrdila Karlovy Vary jako papírově silnějšího soupeře. Po druhé třetině se už nedá říct, že by hra byla vyrovnaná. Domácí se snaží a bojují, mají šance a jsou nebezpeční, ale netrefují vyložené šance (nebo alespoň bránu), hráči hostů zatím i přes výborný výkon domácího brankáře dokáží skórovat a zajistit si tak herní klid a dobrou náladu na střídačce.
38:41 Většinu osobních soubojů vyhrávají hosté, konec třetiny je jednoznačně v jejich rukou. Je na nich vidět pohoda při rozehrávce a zdravé sebevědomí. Domácí působí poněkud zakřiknutě, proto kapitán pozvedává náladu a hecuje svůj tým.
36:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Michal Němeček, asistoval #32 Jan Mazanec (2:7)
36:03 Z osobního souboje na hranici velkého brankoviště lépe vyšel Němeček a střílí sedmý gól hostů.
34:33 Co k tomu říct? Domácí si nechali Moslera střílet a nemůžou se divit vstřelenému gólu. Kdyby se počítaly zblokované střely, Athletics by krutě prohráli.
34:32 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #33 Jakub Černý (2:6)
33:42 Oba gólmani nyní předvedli úspěšné a rozvážné zákroky.
32:36 Do hry se dostává třetí útok v čele s Kračunovem. Ten, aby na tuto skutečnost upozornil, nechtěně zaskluzoval před domácí brankou. :-)
29:56 Bečka nyní zbytečně zahrál na zemi, a proto ho rozhodcovská dvojice posílá na trestnou lavici.
29:27 Hosté nyní zamkli domácí obranu a po crossové nahrávce Kalina přestřeluje vysoce nad. A možná ještě dál.
26:55 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #20 Petr Gasparik, asistoval #99 Anže Burnik (2:5)
26:54 Hosté se hrnou do dalšího rychlého přečíslení a Petr Gasparik to bere na sebe a zkouší pozornost Urbana. Urban je sice pozorný, přesto mu balonek proletěl nad ramenem a dále do brány.
25:14 Martin Bolech po návratu z trestné lavice zkouší tvrdou ránou gólmana.
22:04 Martin Bolech nedovoleně zastavuje za bránou soupeře a dostává dvouminutový trest.
21:44 GÓL Athletics Praha! 2:4
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #6 Radim Bobek bez asistence (2:4)
21:16 Hosté jsou při chuti a zdá se, že do druhé třetiny nastoupili s jasným úkolem. Vyhrát. Tuto tezi potvrzuje čtvrtý vstřelený gól hostů.
21:14 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #27 Matouš Bečka, asistoval #17 Daniel Macek (1:4)
19:59 První třetina ukázala vyrovnanou aktivní hru s poměrně vyváženým počtem střel (domácí 10, hosté 12), ovšem hosté dokázali střely omezit do brankového prostoru, zatímco domácí sestřelovali ve vyložených šancích pouze žebřiny a ochrannou síť za kratší stranou hřiště.
19:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #99 Anže Burnik, asistoval #16 Štěpán Mosler (1:3)
19:28 Hosté využili přečíslení a dostávají se po střele Burnika do dvougólového odstupu od soupeře.
17:24 GÓL Athletics Praha! 1:2
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #60 Petr Kadlec, asistoval #13 Jan Vacek (1:2)
17:20 Domácí se dostávají do gólové situace a do sítě nekompromisně zavěšuje Petr Kadlec, za asistence kapitána mužstva, Honzy Vacka.
16:15 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #20 Petr Gasparik (0:2)
16:15 Zázrakem domácí gólman Urban vytlačuje střelu ze strany hřiště, kam se nikým nechráněn vyřítil Michal Němeček, vzápětí Mosler dokonal Němečkovu práci a zvyšuje na 0:2.
15:14 Hamerník na poslední chvíli zastavuje nebezpečně nabíhajícícho hráče Karlových Varů. Ten kluk se zdá být všude.
10:37 Hráči hostů nyní kombinují před brankou domácích a minimálně dvě akce zaváněly gólem. Athletics se nedrží zpátky, ovšem z breaků dokázali vystřelit pouze do házenkářských branek, postavených za florbalovým hřištěm.
05:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
04:40 Střelu Martina Kulleho ze středu hřiště v suchém triku chytá Körber. Hra je spravedlivá, to znamená, že držení míčku je takzvaně 50 na 50. Vzápětí se Burnik prosazuje po nahrávce do breaku od Moslera a dává první gól utkání.
02:47 Prázdnou bránu po přihrávce Vacka odmítl Pytl.
00:49 Po vzájemném oťukávání byla první nebezpečná dorážka od Macka, naštěstí pro domácí však neúspěšná.
00:01 Line-up domácích: Jakub Urban (G), Martin Bolech, Jakub Haken, Martin Kulle, Tomáš Němeček, Tomáš Novotný. Line-up hostů: Körber Daniel (G), Kalina Matyáš, Černý Jakub, Gasparik Petr, Mosler Štěpán, Burnik Anže.
00:00 Dobrý večer, vítáme vás na 13.kole Národní florbalové ligy, na zápase Athletics Praha v pozici hostů proti FB Hurrican Karlovy Vary.