3:2
    Jakub PROCHÁZKA
    ()

FbC 98 Chomutov - 1. FbK Jablonec n.N. A 3:2
branky: 16. Ondřej Šarša, 20. Ondřej Kopp, 23. Daniel Jäschke - 16. Zbyněk Hujer, 60. Jakub Procházka; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 147; zásahy brankářů: Zdeněk Burda 19 - Jaroslav Švec 21; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:1
59:59 Ohlasy trenérů: DOMÁCÍí(Chomutov): Soupeř přijel s účelnou obrannou hrou a podle toho se odvíjel celý zápas. Utkání pravděpodobně nebylo moc atraktivní, ale pro nás je to moc důležitá výhra. HOSTÉ(Jablonec): Škoda těsné prohry, dneska se tady dalo bodovat, ale na to, že nám první lajna leží v posteli to nebylo až tak špatné. Gratuluji soupeří k výhře a přeji hodně štěstí v tažení za první ligou.
59:59 Střely třetí třetiny: CHOMUTOV - 12 JABLONEC - 10
59:59 Chomutov již jednobrankový náskok udržel a vítězí v dramatickém utkání 3:2!!
59:59 Tohle bylo drama až dokonce dámy a pánové, protože Jakub Procházka snížil 28 vteřin před koncem na 3:2!
59:32 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 3:2
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #77 Jakub Procházka bez asistence (3:2)
58:00 Poslední 2 minuty utkání.
57:25 Fokt v dnešním utkání dohrál po svém zranění a naskočil za něj na posledních 8 minut do elitní formace Marek Chcholoušek.
56:19 Jablonec nyní aktivnějším mužstvem na hřišti. Burda znovu zasáhl a podržel tak svůj tým!
55:00 Burda podržel svůj tým!
54:16 Morava trefuje břevno! Po přihrávce od Chocholouška, který ho našel na středu.
53:27 Dobrá střela, kterou teď vyslal bek David Dudek.
52:03 Fokt nyní odkulhal ze hřiště po zákroku jednoho z hráčů Jablonce.
51:49 Timeout 1. FbK Jablonec n.N. A
51:45 Zbývá necelých deset minut do konce základní hrací části a Jablonec vysouvá svoje napadání.
49:55 Jablonec již také párkrát zahrozil v této třetině, ale vždycky se hráči vyženou sami z útočné poloviny faulem.
45:52 Chomutov se stále tlačí do zakončení, ale ne a ne to tam spadnout!
44:33 Vyložené příležitosti Chomutova, ale nekončí brankou. Je to škoda, protože šance tu jsou.
41:38 Třetina začala v rychlém tempu oba týmy si vytvořili příležitost.
39:59 Střely za druhou třetinu: CHOMUTOV - 8 JABLONEC - 5
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:24 Jablonec ve 100% šanci, ale Hujer nedal to co nejde nedat!
34:21 Pastor znovu prověřil Švece v brance
32:50 Střela z hokejky Tomáše Novotného letěla těsně mimo branku.
32:21 Dnes již poněkolikáté zbytečný faul od jabloneckých, nyní zákrok na Pastora, který se chtěl ihned pomstít brankou, ale Švec jeho střelu pokryl.
30:00 Polovina utkání je za námi a Chomutov vede o 2 branky 3:1!
28:36 Jsme skoro v polovině druhé třetiny a na šance je to velmi chudé, spíše převládá zbytečné dohrávání soubojů po odpískání od jabloneckých hráčů.
27:17 Burda předvedl jistý zákrok!
25:27 Skvělá střela Pastora, který prověřil Švece.
22:50 GÓL FbC 98 Chomutov! 3:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #84 Ondřej Šarša (3:1)
22:50 Skvěle rozehraná akce v přesilové hře - Jäschke se trefil - a Chomutov vede 3:1!
19:59 Střely po první třetině: CHOMUTOV - 6 JABLONEC - 6
19:51 GÓL FbC 98 Chomutov! 2:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #47 Michal Chytrý (2:1)
19:51 Chomutov se v závěru třetiny dostává do vedení po skvělém samostatném zakončení Koppa.
18:00 Probíhají poslední 2 minuty první třetiny.
15:37 GÓL FbC 98 Chomutov! 1:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #50 Petr Pastor (1:1)
15:37 Vzápětí Chomutov vyrovnává a stav je 1:1!
15:22 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 0:1
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #66 Zbyněk Hujer bez asistence (0:1)
15:22 A najednou se Jablonec dostává do vedení přesto, že Chomutov má více příležitostí.
13:46 Břevno hostující branky zaznělo po dobře rozehrané standartní situaci domácích!
11:39 Výborná příležitost Bejčka, který těsně minul a v další příležitosti se znovu tlačil do zakončení.
10:03 Od chvíle co jsou domácí v plném počtu nepustili zase hosty k žádné šanci.
08:00 Hosté drží v přesilové hře domácí zavřené na jejich obranné polovině.
05:23 Povedená střela, kterou nyní vyslal obránce Marek Pačmag.
05:00 Stále se jablonečtí nemohou dostat na útočnou polovinu.
02:40 Zápas zatím v režii Chomutova, který si vytváří příležitosti.
00:38 Chomutovská první lajna se okamžitě po vyhraném buly usadila v pásmu hostů.
00:00 Dobrý podvečer z chomutovské haly. Hlásíme se Vám přímo z dění 13.kola mezi týmy Chomutova a Jablonce. Oba týmy se nyní před tímto zápasem drží v horní polovině tabulky, konkrétně Chomutov na prvním o bod před Královým Dvorem, který se dnes utká s Jaroměří a Jablonec na místě šestém, ale zápas k dobru vzhledem k Mukařovu. V předchozím utkání, kdy se obě mužstva utkali Chomutov dokázal zvítězit těsně 8:7 z venkovní půdy a přivezl si domů 3 body.
00:00 Do začátku utkání zbývá necelá půlhodinka a na obou stranách probíhá rozcvička uvidíme jak tento zápas dopadne.
00:00 Do začátku utkání zbývá něco okolo deseti minut a oba týmy už se připravují na nástup.