4:7
    Leoš VALENTA
    ()

T.B.C. Králův Dvůr - TJ Sokol Jaroměř 4:7
branky: 4. Radek Križko, 8. Jan Petrmichl, 17. Radek Križko, 54. Michal Kubert - 12. Jiří Novotný, 24. Petr Hašek, 35. Pavel Petráček, 35. Jan Hrobský, 48. Jiří Novotný, 60. Jiří Novotný, 60. Leoš Valenta; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Kryštof Sunkovský 16 - Karel Hašek 23; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:3
60:00 Komentář domácího trenéra Milana Karšňáka : Gratuluji soupeři k obrovsky bojovnému výkonu, který pro ně znamenal dnes tři body. My jsme dnes doplatili na neproměňování šancí, které jsme si vytvořili.
60:00 Komentář hostujícího Kamila Munzara : Naprosto nečekané ale zasloužené vítězství, kdy každý hráč si splnil své úkoly na hřišti na 100%.
60:00 Počet střel ve třetí třetině 8:4. Počet střel celkově 27:21.
59:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Leoš Valenta bez asistence (4:7)
59:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Jiří Novotný bez asistence (4:6)
58:33 Križko dostal při výběhu do střelby jasnou kotvu, kterou rozhodčí neocenili ani volným úderem. Domácí Vágner to neunesl a praštil hokejkou do mantinelu, za což si odsedí dvě minuty. Nemám to ve zvyku, ale musím říci, že tohle zápas asi dost ovlivnilo.
57:46 Opět další tlak. Přihrávku vzduchem od Sluky sice Križko sice zakončil z první, ale brnaku netrefil.
56:18 Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:50 Nedá se to označit jinak než jako drtivý tlak domácích. Hosté vybojované balony nahazují dopředu na nikoho jen proto, aby mohli vystřídat.
53:39 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #21 Michal Kubert, asistoval #93 Patrik Svoboda (4:5)
53:39 A je zaděláno na drama. Útočnou rozehrávku přiťukl Svoboda okolo letícímu rychlíku Kubertovi, který tahem prostřelil všechno před sebou.
52:20 Hosté prakticky poprvé po dlouhé době za půlkou a hned to bylo nebezpečné. Vyznamenat se musel Sunkovský.
50:26 Domácí zamíchali sestavou a už tři minuty tlačí soupeře v útoku, ale řešení situací zatím není nijak brilantní. Přesto Križko trefil břevno.
47:17 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
47:17 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Jiří Novotný, asistoval #77 Jan Hrobský (3:5)
47:17 Novotný dá se říct v nouzi zkusil vystřelit na branku a míček některý z obránců protečoval do branky.
46:55 Domácí si v přesilovce vypracovali několik zajímavých šancí, ale stav se stále nemění.
43:45 Hosté zatím zastavují útočné snahy domácích jen za cenu malých faulů.
42:00 Je po přesilovce, kterou domácí dobře ubránili a hosté naopak nesehráli moc dobře.
40:00 Počet střel ve druhé třetině 10:8. Domácí zatím doplácí na profesorskou hru a mizernou úspěšnost střelby. Hosté naopak využili prakticky všechny nabídnuté příležitosti a že zvlášť rozdílový gol byl taková předčasný dárek k vánocům. uvidíme co nám nabídne třetí třetina. Domácím dělá problémy také ostřejší hra hostí, kterou rozhodčí v rámci metru tolerují. Sami totiž tak tvrdě hrát neumí.
37:42 Domácí si zatím vytvořili tlak a rychlými přihrávkami přehazují míček ze strany na stranu v útočném deštníku, ale střely se moc nevedou.
34:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Jan Hrobský bez asistence (3:4)
34:42 Hosté obracejí vývoj zápasu. V krátké časové době druhá velká hrubka, když Merhout namazal Hrobskému, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku. Hosté zatím v této třetině vytěžili více než maximum.
34:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #12 Pavel Petráček, asistoval #21 Vít Miler (3:3)
34:02 Po další chybě v obraně domácích se do střely vytočil Petráček a zamířil přesně.
31:50 ,,Co do něj strkáš ty knedlíku,, zaznělo nyní z hlediště po ostřejším zákroků hostů. Jaké má asi dotyčný divák oblíbené jídlo?
30:10 Hrubka v obraně domácích kterou nepotrestal z levé strany Jiřička. Orazítkoval pouze horní tyčku.
28:20 Sledujeme mezihru plnou nepřesností z obou stran.
26:50 A domácí opět tlačí a bombardují hostující branku jako Japonci Pearl Harbor, ale s podstatně menším úspěchem.
24:40 Hosté se dostali na dostřel jedné branky a hra se výrazně přiostřila. Možná tu dnes uvidíme více sportů než jen florbal - třeba i bojových.
23:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek z trestného střílení (3:2)
23:25 Po faulu Halberštáta se k trestnému střílení postavil Hašek a rozhodl se pro bekhandový blafák, který mu vyšel podle představ.
22:25 Domácí Merhout a hostující Kubina spolu po zápase asi na pivo nezajdou. Přesto že se mezi nimi jiskří, tak správná jiskra očividně nepřeskočila.
21:30 Domácí opět v tlaku a hosté opět v brejku. Tentokrát zakončovali z pravé strany, ale střela mířila do golmana.
20:00 V první třetině byli lepší domácí a to je také vidět i na skore zápasu. Hosté se s míčkem tak často nepotkávají, ale hrozí z rychlých brejků, které jim dovoluje útočné ladění domácích beků. Na střely je to 9 : 9, hosté mohli mít o něco víc, pokud by zakončili jeden z brejků na konci třetiny, to se ale nestalo.
19:20 Hosté v samostatném úniku, ale zakončení mířilo jen do těla golmana Sunkovského.
18:35 Halberštát doslova protančil přes tři protihráče a chtěl střílet na branku, ale branku netrefil.
16:26 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #24 Martin Halberštát (3:1)
16:26 Križko si napravuje chuť hned o chvíli později. Opět ze středu hřiště, ale tentokrát golfem, aby diváci věděli, že zakončit by zvládnul pravděpodobně i druhou stranou hokejky.
15:30 Domácí teď dostali k dispozici standardní situaci a jak se tak první lajna chystala na rozehru, mohli jsme sledovat Križka, který se očividně chtěl vytasit s nějakou kulišárnou, jenže spoluhráči ji nereflektovali a tak se zklamaným výrazem přenechal rozehrávku bratrům Pokorným.
14:38 Domácí opět v tlaku, který zakončil Kubert rychlou svižnou střelou tahem a musím řict, že len sa trela, ale o břevno pryč.
13:10 Škola se prodral po pravém křídle do útoku, ale zakončením ohrozil jen rohový mantinel.
11:29 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Jiří Novotný, asistoval #2 Jakub Kubina (2:1)
11:29 Novotný z pravé strany střílel na zadní tyčku a trefil tak přesně, že viset tam dvacetikoruna, tak už je dole.
09:20 Sluka jako útočné bombadér prolétl hřištěm a vypustil na hostujícího golmana jednu ze svých náloží. Ten předvedl parádní reflexní zákrok.
07:53 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #99 Jan Petrmichl, asistoval #21 Michal Kubert (2:0)
07:53 Domácí se dostávají do vedení o dvě branky. Z pravé strany se prosazuje Petrmichl střelou do odkryté části branky. Vzhledem k tomu, kolik hráčů zaparkovalo před brankou, nemohl hostující golman křižný pas ani zahlédnout.
05:30 Zatím se přerušovalo pouze při golu, z čehož plyne, že zápas utíká jako splašený kůň kupředu. Stejně tak i akce obou týmů jsou přímočaré a delší držení balonku jsme viděli jen jednou na straně domácích.
03:29 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #15 Marek Sluka (1:0)
03:29 Hráči domácích pravděpodobně na předzápasovém treninku studovali geometrii, protože Sluka narýsoval přesnou přihrávku na Križka, který prodloužil přímku přímo do branky. Celá akce byla vedena naprosto volným středem hřiště.
01:00 První střelu zápasu si připisují hosté z pravé strany a jak by řekl můj komentátorský vzor Míra Bosák ,,letěla rychlostí 3 kilometry za 2 dny,,.
00:00 Dobrý večer Vážení diváci. Vítejte u dnešního online přenosu zápasu mezi týmy T.B.C. Králův Dvůr a TJ Sokol Jaroměř.