10:3
    Dalibor MICHÁLEK
    ()

TJ Znojmo LAUFEN CZ - BLACK ANGELS 10:3
branky: 6. Pavel Palát, 8. Pavel Palát, 9. Pavel Palát, 10. Tomáš Kucharič, 26. Karel Virgl, 32. Filip Horák, 33. Petr Číhal, 37. Petr Číhal, 38. Martin Pánek, 42. Tomáš Kucharič - 47. Daniel Ludvík, 50. Lukáš Nekola, 60. Dalibor Michálek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Martin Beneš 11, Jakub Veselý 4 - Ondřej Matiášek 13, Vojtěch Doležal 10; po třetinách: 4:0, 5:0, 1:3
60:00 Trenér hostů Pavlík: 'P.A.Š.K.Á.L. Děkuji hráčům za skvělou třetí třetinu, soupeři přeji hodně štěstí v play-off.' Trenér domácích Šťastník: 'Jednoznačné vítězství a zároveň dobrý trénink přesilovky, kde máme ještě rezervy. Myslel jsem si, že soupeř vzhledem k důležitosti utkání bude klást větší odpor. Děkujeme divákům a přejeme soupeři hodně štěstí v play-down.'
60:00 Znojmo zaslouženě vítězí, střely ve třetí třetině 11:7, celkem 33:18. Děkuji za pozornost a pěkný zbytek víkendu.
59:16 GÓL BLACK ANGELS! 10:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Dalibor Michálek bez asistence (10:3)
58:01 Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.
56:35 Hosté hrají v plném počtu.
55:14 Kucharičovi nesedla střela.
54:35 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
52:42 V útoku hosté.
51:22 Virgl mířil mimo.
49:39 GÓL BLACK ANGELS! 10:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Lukáš Nekola bez asistence (10:2)
49:39 Chyba v obraně potrestána a je to 2:10 z pohledu hostů!
48:08 Číhal trefuje tyč!
46:36 GÓL BLACK ANGELS! 10:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #11 Daniel Ludvík bez asistence (10:1)
46:36 Hosté se přece jen dočkali a snižují na 1:10!
46:02 Hosté jsou kompletní.
45:59 Virgl trefuje tyč!
44:02 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #79 Martin Pánek.
43:04 Herman minul hostující svatyni!
41:14 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #8 Pavel Palát (10:0)
41:14 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Vojtěch Doležal družstva BLACK ANGELS
41:14 A je to 10:0! Střelcem se stal Tomáš Kucharič!
40:57 Číhal trefuje tyč!
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Jakub Veselý družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
40:00 Střely ve druhé třetině 12:6.
39:01 Běží poslední minuta druhé třetiny.
37:14 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 9:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #8 Pavel Palát (9:0)
37:14 Pánek nadvakrát překonal Matiáška - 9:0!
36:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 8:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #11 Martin Peš (8:0)
36:45 Koncert pokračuje - 8:0!
36:36 Útočný faul hostů.
35:02 Beneš opět Znojmo podržel!
34:08 Domácí jsou kompletní.
32:20 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:0
32:20 Peš našel v oslabení Číhala a ten nádherně vymetl růžek hostující branky - 7:0!
31:21 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Filip Horák, asistoval #19 Tomáš Herman (6:0)
31:21 Další branka v síti Black Angels! Mladý talent Horák zvyšuje na 6:0!
29:24 Hosté jsou kompletní.
28:36 Hosté vyhazují.
27:24 Hosté vstřelili branku, ta nemůže být bohužel uznána, protože hráli v šesti.
26:59 Nyní v akci Benešova levá ruka, která vyrazila míček!
25:13 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #82 Karel Virgl, asistoval #92 Tomáš Kucharič (5:0)
25:13 Pátá branka v síti hostů! Povedená a rychlá střela Virgla končí za zády hostujícího brankáře - 5:0!
24:05 Znojmo svírá hosty před jejich brankou.
22:00 Hosté hrají v plném počtu a Pánek měl skvělou příležitost skórovat, ale Matiášek se vyznamenal!
21:33 Číhalova pumelice zblokována!
20:51 Dobrý zákrok Matiáška.
20:00 Střely v první třetině 10:5.
19:01 Běží poslední minuta první třetiny.
18:43 Beneš reflexivně zasahuje!
17:35 Hanák se pokusil o brilantní zakončení, které bohužel brankou neskončilo.
16:25 Hra je vcelku klidná, nyní v útoku hosté.
13:19 Nyní dobrý zákrok Matiáška proti Pánkovi!
12:47 Beneš opět kryje.
12:02 Beneš předvedl další dobrý zákrok.
10:52 Znojmo rozehrává z rohu.
09:19 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #11 Martin Peš (4:0)
09:19 A máme tu další branku! Kucharič trefuje přesně mezi nohy - 4:0!
08:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #45 Jan Hanák (3:0)
08:38 Palát kompletuje hattrick a je to 3:0!
07:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #79 Martin Pánek (2:0)
07:33 A už je to 2:0! Pánek podruhé asistuje a Palát podruhé skóruje!
05:31 Beneš vytáhl nádherný zákrok!
05:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
05:00 Domácí přesilovka je využita, Palát dává na 1:0!
04:35 Black Angels dobře napadá a vyhazuje.
03:23 Bude se vylučovat.
02:37 Na dnešní utkání do Znojma si našel cestu i český reprezentační brankář - Tomáš Kafka!
01:23 Číhalovu střelu kryje Matiášek.
00:43 Útočný faul Znojma.
00:00 Dobrý sobotní večer ze znojemské florbalové haly. Znojmo, které se nachází na 4. místě tabulky, přivítá 9. tým tabulky - Black Angels. Přeji příjemnou zábavu u sledování online přenosu.