58
  • 58 57:45
    Kladno

FBC Kladno - Florbal Ústí 1:4
branky: 20. Tomáš Leipner - 13. Jiří Mareš, 21. Viktor Kopecký, 32. Tomáš Brom, 43. Tomáš Brom; rozhodčí: Miroslav Kulhánek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 20 - Tomáš Hlava 30; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:1
60:00 Mé hodnocení je takové, že domácí hráli pořádný florbal až posledních deset minut celého utkání a to prostě nestačí, kdyby hráli jako těch posledních deset minut, Ústí by prohrálo nejméně 12:4. To je ode mne dnes vše. Naviděnou..
60:00 Hodnocení trenéra hostí Syryčanského: Dnes jsme hráli účelně, soupeře jsme nechali držet balón a trestali jsme jejich chyby, pak Hlavys zavřel bránu a měli jsme i hromadu štěstí, ale bez štěstí by tady dneska nevyhrál ani výběr vesmíru.
60:00 Hodnocení trenéra domácích Jana Buka: První třetinu jsme byli lepší, ale nedokázali jsme se dostat do vedení. Druhou třetinu ovlivnil brzo inkasovaný gól a zbytečné vyloučení, po kterém jsme se dostali do tempa až po stažení hry na 2 formace ve 3.třetině jsme nedali potřebné góĺy.
60:00 stře ve 3.třetině: Kladno - 16, Ústí - 11
59:00 Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
58:09 SLIVKA TREFUJE DALŠÍ TYČ!
58:00 Střela Přívary, Hlava chytá.
57:45 Timeout FBC Kladno
56:53 Po dlouhé době také v šanci Ústí, tentokrát je zastavil dnes hodně potřebný Cmíral, který i když inkasoval 4 góly, tak je pořád jedním z nejdůležitějších hráčů na hřišti.
56:10 Konečně se vidí ten toužený atraktivní florbal ze strany kladenských a už je i s koncovkou, ovšem golman Hlava plní svoji povinnost více než výborně.
55:01 Nushart trefil opět tyč!!
53:22 Lepším týmem na hřišti je aktuálně a hodně překvapivě Kladno, vytváří si úžasné šance, ale stále schází ta potřebná koncovka.
52:32 Dnešní utkání sleduje úžasných 97 diváků a mezi nimi je táta trenéra domácích Honzy Buka, který se snaží rozproudit krev v kladenských divácích.
51:06 Lacko netrefil doslova prázdnou bránu.
49:39 Ačkoli už Kladno začlo hrát lepší florbal, tak jim pořád nevychází to nejdůležitější, koncovka..
49:01 Hezká střela Nusharta přímo do ruky Hlavy.
47:39 Výborný Cmíral teď krásným zákrokem vychytal krásnou ránu Stummera.
46:25 Slivka byl SÁM před bránou a dokonce měl i čas na to, aby zamířil, ale udělal přesný opak, bezhlavě vystřelil do golmana Hlavy.
44:15 Nushart trefil tyč.
42:48 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Tomáš Brom, asistoval #17 Viktor Kopecký (1:4)
42:48 Brom střelou od mantinelu využívá přesilovku.
41:27 Cmíral = FRANKIE BOUCHAČ. Kladenský golman dal Stummerovi bodyček a bude vyloučen na 2 minuty za hrubost. Jeho trest odesdí Nolč.
40:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhrává Kladno.
40:00 Tak jsme ten atraktivní florbal maličko viděli, ale pouze ze strany Ústí. Troufnu si říct, že jestli Kladno bude hrát jako do teďka, tak se ze zisku tří bodů budou radovat hosté.
40:00 střely v 2.třetině: Kladno - 8, Ústí - 7
39:58 Slivka ještě zkusil vystřelit, ale trefil blokujícího hráče.
39:00 Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
38:53 Leipner zkusil Freestyle, ale balonek mu stejně jako v minulém domácím utkání z čepele uletěl jinam, než by si 'Lipi' přál.
38:52 Kladno má zajímavou standartku na velkém brankovišti.
38:26 Gruberova střela šla krásně do Šibenice, ale ústecký Hlava vytáhl úžasný zákrok.
35:43 Kladno se teď jenom brání a pouze vyhazuje balonek. Ústí má od třetí vstřelené branky velký tlak.
32:38 Řeháček vystřelil z půlky, jeho střelou před brankou ještě tečoval Leipner, Hlava tu teč vyrazil a k dorážce se ještě dostal Pertlík, který přestřelil úplně prázdnou branku.
31:08 GÓL Florbal Ústí! 1:3
31:08 Kopecký nahrál od mantinelu před branku na Broma, který opět nehlídaný zakončil balonek za Cmírala.
30:13 Grosse se ocitl před Cmíiralem, ale vůbec netrefil branku.
28:32 Atraktivní florbal pořád nepřichází, furt je to stejně nudné jako v 1.třetině.
26:01 Střelu Linharta Hlava vyrazil před sebe, tam byl Leipner, ale ze vzduchu nedokázal ideálně trefit balonek.
24:50 Kladno v plném počtu.
23:50 Ústí má sice pořád balonek, ale za celou přesilovku ani jednou nevystřelilo.
20:45 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #22 Jiří Mareš (1:2)
20:45 Hráči Ústí teď předvedli nádhernou kombinaci na tři doteky. Brom nahrál přes šířku hřiště Marešovi, který hned z první poslal na druhou stranu Kopeckému, který vrací Ústí do vedení.
20:18 Cmíral se hned na začátku třetiny vytáhl skvělým zákrokem proti střele Kopeckého.
20:01 První buly 2.třetiny vyhrává Ústí.
20:00 Dámy a pánové, na to že by tento zápas měl být šlágrem kola a zápas o upevnění pozic pro play-off, tak je to spíš, místo předpokládané 'řežby', pěkná nuda. Doufejme, že ve 2.třetině uvidíme atraktivnější florbal, než doposud.
20:00 střely v 1.třetině: Kladno - 7, Ústí - 6
19:42 GÓL FBC Kladno! 1:1
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #74 Tomáš Leipner, asistoval #8 Jaroslav Řeháček (1:1)
19:42 Řeháček nahrál po mantinelu Leipnerovi, který krásnou střelou do víka vyrovnává stav utkání.
19:00 Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
17:12 Prošek sám před brankou trefil připraveného Hlavu.
14:44 Kladno se snaží založit útok, ale vůbec se jím to nedaří.
12:15 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #22 Jiří Mareš, asistoval #4 Radek Kužel (0:1)
12:15 Kužel zpoza brány poslal nahrávku na úplně volného Mareše, který osamocený před brankou otevírá skóre utkání.
11:17 Nolč na půlce tvrdě atakoval ústeckého Broma.
08:57 Lacko vypíchnul balonek hráčům Ústí, jeho střela ovšem nešla vůbec na bránu.
07:48 Slivka se ocitl sám před brankou, ale nepochopitelně míjí.
06:43 Šimůnek faulován v rohu.
04:08 Řeháček se vytočil z volného úderu, jeho střela ovšem vůbec Hlavu neohrozila.
03:22 Richter se dostal ke střele, ta šla mimo branku.
01:38 Kladno je od začátku utkání na balonku a nikam se nežene.
00:01 První buly utkání vyhrávají domácí.