4:7
    Petr STEJSKAL
    (Vašíček)

BLACK ANGELS - FBC Start98 4:7
branky: 14. Ondřej Vaculík, 20. Lukáš Mátl, 20. Daniel Kalaš, 49. Petr Pojar - 11. Martin Zeidler, 13. Ondřej Vavro, 15. Martin Zeidler, 16. Michal Pražák, 54. Petr Haspeklo, 59. Tomáš Hynek, 60. Petr Stejskal; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Jan Vašák 4, Jan Hejný 19 - Karel Kotoun 20; po třetinách: 3:4, 0:0, 1:3
60:00 Komentář domácího trenéra Vojtěcha Pavlíka: Velmi vyrovnané utkání, které rozhodla ve třetí třetině naše nedisciplinovanost.
60:00 Komentář trenéra hostů Davida Derky: Jsem velice rád za dnešní vítězství, které znamenalo postup do play-off. Díky
59:21 GÓL FBC Start98! 4:7
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #81 Petr Stejskal, asistoval #10 Jiří Vašíček (4:7)
59:20 Powerplay domácích je bezzubá.
58:56 Ukázkový blok hráče hostů číslo 63.
58:24 Hejný na hřišti, s hokejkou. Hrajeme v šesti.
58:11 Timeout BLACK ANGELS
58:11 GÓL FBC Start98! 4:6
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #71 Tomáš Hynek, asistoval #18 Jaromír Votruba (4:6)
58:11 Nemám slov. Využitá přesilovka hostů.
57:15 Pravidlo o vzdálenosti dnes také nehraje žádnou roli.
56:17 Mucha vylétl, nikdo neví proč, ale sudí o tom nehodlá diskutovat.
55:36 Domácí s kuličkou na ,,zounkách,,.
54:39 Michálek si z nepříznivého stavu nic nedělá a svou žonglérskou hůlkou zahrál situaci do patu.
53:45 GÓL FBC Start98! 4:5
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #42 Petr Haspeklo, asistoval #87 Ondřej Vavro (4:5)
53:45 A je dočarováno, Haspeklo to upeklo a zbavil místního iluzionistu jeho kouzla.
52:47 Nejspíše je vystříleno. Pušky všech hráčů na ploše jakoby byly bez prachu.
52:11 ,,Otočí se, otočí se´´ čakovický navrátilec Kiprov tuší zamýšlenou taktiku ze strany bývalých spoluhráčů.
50:45 V lov divé zvěře se nám proměnila scéna odehrávaná před našimi zraky, kdy hostující lovci marně nahánějí Michálka, následně Cvrčka.
50:07 Máme tu další představení zaklínače Hejného. V situaci 3/1 a následné prázdné branky si Jan cosi špitl a míček zasvištil těsně vedle.
49:14 ,, Drží ho, drží ho!´´ všichni jsme to viděli...až na rozhodčí.
48:15 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Petr Pojar, asistoval #87 Dan Moravec (4:4)
48:15 Gejzír radosti vypustili snad všichni domácí příznivci zde v hale. Vynucená přestávka na úklid hrací plochy.
47:46 Hejný má dostatek času, v průběhu osmé minuty si dokonce přelešťuje svou helmu.
47:21 Nekola si svým aktivním počínáním vynutil faul. Vlasák později pouze do zdi.
46:41 Domácí Mucha čopovaným backhandem rozrotoval balonek, který jen tak tak, že neprotrhl zeď místního stadiónu.
45:34 Po druhé ve třetí třetině vytasil sudí svou píšťalu aby rozehnal zuřivou bitku. Povedlo se.
44:53 Času teď máme opravdu nazbyt, ku příkladu časoměřič Ježek si tu rovná zlomený malík.
43:55 Atmosféra v hale nám uvadá. Pouze mladoboleslavský Mátl přináší kapku vzrušení...nebo spíše dvě.
43:07 Prozatím se nic významného neděje a tak má domácí trenér čas na nepříliš hlučnou komunikaci se svými svěřenci.
42:13 Jan Hejný v brance domácích nedává najevo své mládí a na venek působí jako zkušený matador.
40:16 Pokud jste vydrželi do třetí periody na rozšifrování pražského dramatu zde v Čakovicích, potěším Vás zahájením posledního (doufejme) dějství.
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: 7:17.
39:47 Hejný opět s ledovým klidem.
39:34 Zeidler zažívá letecký den.
38:03 Hosté rozehrávají z rohu hřiště, ale míček vracejí zpět do své rozehrávky.
37:20 Hraje se nahoru dolu.
36:31 Moravec krosčekoval na hranici malého brankoviště soupeře. Start ale nevyužil.
36:03 Nekola zkoušel teplotu hostujícího golmana, ten však odmítl.
34:43 Hejný do leva, Hejný do prava. Ne, opravdu tam není žádná skulinka.
33:15 Sudí nejspíše trápí svědomí po vyloučení Kalaše a tak se nám tu před očima odehrávájí pěkná jatka.
31:40 Hra se nám uklidňuje a přichází tak čas na drobné občerstvení pořadatelské služby.
30:28 Obětavost a nasazení domácích dnes překonává hrdinské činy samotných antických hrdinů.
30:00 Neuvěřitelné se stalo skutečností. 5 minut v oslabení bez inkasovaného gólu.
29:20 Kalaš už netrpělivě vyhlíží návrat na plac.
27:49 Hejný rybičku, rybičku! Další skok v podání golmana domácích, který je dnes vybroušeným diamantem Black Angels.
26:34 Jedna střela za druhou, ale Hejný čaruje.
25:25 Hosté si hrají okolo obranného prstence.
24:40 Hra se nám přelévá ze strany na stranu, ale hráči obou týmu bez střeleckých příležitostí.
22:55 Bleci stále v kombinaci, nicméňě bez brankové příležitosti.
22:02 Brutální faul Votruby na Vaculíka.
21:14 Moravec chyboval, Pražák však nepotrestal.
20:41 Vaculík ztratil míček, ale hosté z brejku nezahrozili.
20:00 Střely po 1. třetině 8:8
19:57 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #91 Daniel Kalaš, asistoval #18 Jan Cvrček (3:4)
19:57 A teď jsou naši borci politi živou vodou. Druhým gólem do kabiny zlepšuje náladu v hale Kalaš.
19:46 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #60 Lukáš Mátl, asistoval #70 Ondřej Hněvkovský (2:4)
19:46 Máslo trefuje a jsme ve hře!
19:10 Hejný zaklel branku a Hynek trefuje tyč.
18:47 Brejk domácích skončil pouze u vstupních vrat do haly.
16:45 Tempo se zvyšuje, teplota roste. Šance na obou stranách.
16:15 Domácí se snaží oklepat z odskočení soupeře o tři branky.
15:01 GÓL FBC Start98! 1:4
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #3 Michal Pražák, asistoval #10 Jiří Vašíček (1:4)
15:01 Střídání brankáře. Nový brankář #85 Jan Hejný družstva BLACK ANGELS
15:01 Zcela rozprášená obrana domácích vyhnala Vašáka z branky.
14:30 GÓL FBC Start98! 1:3
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #29 Martin Zeidler, asistoval #48 Vojtěch Šišma (1:3)
14:20 Nekola se probíjel k brance jak vypuštěný z klece.
13:34 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Ondřej Vaculík, asistoval #18 Jan Cvrček (1:2)
13:34 A je to branka!!! Vaculík přesně.
12:42 GÓL FBC Start98! 0:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #87 Ondřej Vavro bez asistence (0:2)
12:42 Jak je to jednoduché, Michálek na párku a Vavro střílí gól.
11:40 Hosté stále aktivnější, nicméně bez dalších větších šancí.
10:50 Vlasák po krásné otočce netrefil.
10:21 GÓL FBC Start98! 0:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #29 Martin Zeidler, asistoval #87 Ondřej Vavro (0:1)
09:00 Vašák nához od půlky s poklidem chytá.
08:10 Vaculík měl na lopatě největší šanci, ale netrefil.
06:30 Domácí stále bez míčku a tak je největším vzrušením na hřišti vyhrocený souboj Vlasák x Kiprov.
05:48 Standartka domácích. Hněvkovský však pálil nepřesně.
04:50 První pětiminutovka se odehrála v poklidném tempu, bez větších šancí.
04:31 Kalaš faulován a domácí rozehrávají.
03:20 Domácí borci drží pevný blok na své půli a čekají na chybu hostů.
02:45 Hosté stále u míčku, nic však nevymysleli. Naopak z brejku zahrozil Vlasák.
01:30 Hosté začali v poklidném tempu s míčkem na hokejkách.