• 60 59:06
    2:6
    (Salava)

Spartak Pelhřimov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:6
branky: 15. Petr Poduška, 39. Jiří David - 27. Petr Číhal, 39. Petr Číhal, 40. Filip Horák, 42. Filip Horák, 48. Tomáš Kucharič, 60. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 19 - Martin Beneš 19; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:3
60:00 Střely na branku v poslední třetině 2:7, celkově 21:25
60:00 Nejlepší hráči utkání: TJ Znojmo: Tomáš Kucharič Spartak Pelhřimov: Jan Beránek
60:00 Vyjádření domácího trenéra Petra Zajíčka: Dvě třetiny jsme drželi s favoritem utkání krok. Zápas se zlomil dvěma slepenými góly Znojma v poslední minutě druhé třetině. Ve třetí třetině byl soupeř jasně lepší. Děkujeme soupeři a divákům. Vyjádření trenéra hostí Jana Šťastníka: O třech bodech rozhodl zlepšený výkon ve druhé a třetí třetině. V úvodní byli domácí lepším celkem. Vítězství se nerodilo lehce. Děkujeme soupeři za férové utkání a hodně štěstí v play down.
59:10 Poslední minuta utkání. Znojmo na míčku kontroluje závěr utkání.
59:06 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #2 Jiří Salava (2:6)
55:59 Znojmo pozorně brání a vyráží do rychlých protiútoků. Pelhřimov nyní v mírném tlaku.
53:49 Po výběhu z rohu od domácího hráče Zrzavého si Beneš připisuje další zákrok.
53:12 Hosté opět v plném počtu. Kromě dvou střel Spartak nevymyslel vůbec nic.
52:12 Ani v poslední minutě přesilovky se nedaří. Na Beneše nic neprojde.
51:35 Kos vyzkoušel pozornost Beneše po zemi. Bez efektu.
50:45 Petr Čihal málem zkompletoval hattrick. Střela naštěstí tečována mimo. Pelhřimov se nemůže usadit na polovině Znojma.
50:39 Znojmo ušetřilo čas na polovině Spartaku.
50:12 Dvě nebezpečně třely Podušky a Kučery. Beneš obě chytá.
48:12 Po faulu na Beránka bude mít Pelhřimov 5ti minutovou přesilovku.
47:30 Po ztrátě míčku na polovině hřiště řeší Kucharič situaci 2:1 přesnou střelou.
47:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič bez asistence (2:5)
46:58 Fučík individuálně, střela zblokovaná.
43:40 Znojmo je lepším týmem, Pelhřimovu chybí více přesnosti a klidu.
41:25 Chybu v předbrankovém prostoru trestá Filip Horák. Třetí přesnou asistenci si připisuje Tomáš Kucharič.
41:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Filip Horák, asistoval #92 Tomáš Kucharič (2:4)
41:10 Fučík zkoušel zpoza branky, Beneš u tyče pozorný.
40:00 Střely ve 2. třetině 12:14
39:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
39:34 Individuální akce Kuchariče, který následně přihrával na volného Horáka. Znojmo se dnes poprvé ujímá vedení.
38:51 Dvě podobné akce. Přihrávka na střed hřiště a přesná střela. Stav je opět vyrovnaný.
38:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #82 Karel Virgl (2:2)
38:32 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #78 Jiří David, asistoval #27 Václav Fučík (2:1)
37:07 Tečovaná střela Švrkaly. O několik okamžiků později stejný hráč odkopává z vlastního brankoviště jistou branku.
36:59 Rada ukázal svůj důraz. Fučík ale bude v pořádku pokračovat v utkání
36:20 Číhal hledal před brankou Slámu, ten byl o krok rychlejší.
34:45 Z otočky nebezpečně střílí kapitán hostů Jakub Martínek. Naštěstí pro Pelhřimov těsně vedle.
33:56 Chyba v rozehrávce domácích, Znojmo má standardní situaci, ale nic z ní nevytěžilo.
32:59 Fučík po standardní situaci střílí mezi tyče. Beneš pozorný.
32:17 Přízemní střela prošla až před branku domácích, Venkrbec faulován.
31:29 Nyní v krátkém sledu tři zablované střely Znojma.
29:24 Sláma ze střední vzdálenosti, Venkrbec opět s přehledem. Vzápětí střela Rady, výsledek stejný.
27:43 Zrzavý proběhl celé hřiště, naservíroval na Jana Knězů. Jeho střelu po zemi ovšem Beneš kryje. Zbytek branky byl úplně prázdný.
26:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #92 Tomáš Kucharič (1:1)
26:07 Také hosté využívají přesilovku a srovnávají skóre.
24:40 Znojmo stále ve vysokém napadání. Pelhřimovu se nedaří rozehrát, ale míček končí až na polovině Znojma.
22:50 Znojmo v akci 3 na 2, Venkrbec si připisuje další výborný zákrok.
22:34 S tečovanou střelou Beránka si Beneš poradil.
21:45 Po souhře Poduška - Charouzek střílí druhý jmenovaný, ale houšť těl před brankou Znojma míček na Beneše nepustila.
21:05 Fučík minul pravý horní roh branky o několik málo centimetrů.
20:30 Pavel Palát ve velké šanci, Venkrbec chytá.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Znojmo,
20:00 Střely v v 1. třetině 7:4.
19:59 Třetina končí bekhendovou střelou Kosa vysoko nad.
19:50 Venkrbec a celé družstvo Pelhřimova stejně jako v Opavě drží v úvodní třetině čisté konto,
18:20 Standardní situace Znojma končí střelou mimo.
16:30 Znojmo více na balónku, ale bez výraznějších šancí.
14:32 Nejprve faul Virgla na Kosa, za který je prvně jmenovaný usazen na trestnou lavici. Z následného volného úderu otevírá skóre utkání Poduška.
14:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #21 Petr Poduška, asistoval #3 Martin Kos (1:0)
13:55 Faul na Fučíka hodný vyloučení, kdyby ho k zemi neposlal spoluhráč Knězů.
13:20 Hra je v dobrém tempu, ale bez vážnějších šancí.
10:30 Znojmo stále hodně napadá, ale hráči Pelhřimova jsou při rozehře bezchybní.
09:10 První velká chyba domácích při přebírání hráčů, Znojmo netrestá. Na druhé straně nebezpečně mířil Kos.
08:10 Střelu Petra Číhala s přehledem Venkrbec chytá.
07:00 Pelhřimov zatím poměrně dobře brání a favorit ze Znojma se k vážnější šanci zatím nedostal.
06:40 Znojmo se snaží o aktivní napadání již od branky domácích.
04:50 Beránek před hostujícím brankářem Martinem Benešem. Beneš má první výborný zákrok.
04:01 Akce domácích skončila na napřesné přihrávce.
02:30 První zákrok si připsal domácí brankář Venkrbec po individuální akci Filipa Horáka