9:5
    Jan KOTEN
    (Švrkala)

1. FBK Rožnov p/R - Spartak Pelhřimov 9:5
branky: 10. Jan Doležel, 12. Josef Viktořík, 15. Marek Polášek, 22. Josef Rýpar, 40. Pavel Barabáš, 42. Josef Rýpar, 47. Petr Velech, 52. Josef Viktořík, 55. Lukáš Hrubý - 20. Jan Knězů, 52. Petr Poduška, 55. Martin Kos, 57. Jan Knězů, 58. Jan Koten; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Roman Ciompa 15 - Zbyněk Venkrbec 22; po třetinách: 3:1, 2:0, 4:4
60:03 Komentář trenéra domácích Zbyňka Macury: 'Utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou, v polovině druhé třetiny jsem musel kluky upozornit, aby nepřestali hrát týmově. Závěr utkání nám umožnil i jiný způsob bránění, který budeme ještě směrem k vyřazovacím bojům pilovat. Soupeři a jeho věrným bubeníkům přeji šťastný návrat domů.'
60:02 Komentář vedoucího hostů Petra Zajíčka: 'Gratulujeme soupeři k vítězství, škoda neproměněných šancí v první třetině a vzápětí inkasování laciných gólů.'
60:01 Střely na bránu ve třetí třetině - Rožnov 12:8 Pelhřimov (celkem 31:20)
60:00 Hráč utkání - Rožnov: 24 Jan Doležel; Pelhřimov: 17 Jan Knězů
59:59 Mohlo to být 10:5, kdyby míček neotálel a svižněji doplul do brány dříve, než zvuk závěrečné sirény.
59:20 Halou zní Vysoký jalovec...
57:59 Polášek sražen za bránou hostí.
57:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 9:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #15 Jan Koten, asistoval #9 Marek Švrkala (9:5)
57:20 Tentokrát Koten a Škrvala prostřelují Ciompu.
56:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 9:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #3 Martin Kos (9:4)
56:50 Knězů vypálil Ciompovi přesný levý horní růžek.
56:02 Pelhřimovská obrana si neví rady.
54:38 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 9:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #13 Tomáš Knebl (9:3)
54:38 Rožnov po 18ti sekundách odpovídá na pelhřimovský gól.
54:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #3 Martin Kos bez asistence (8:3)
54:20 Kos sebral rožnovské obraně míček a snižuje na 8:3.
53:14 Pelhřimov opět ohrožuje Ciompovu svatyni.
51:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #21 Petr Poduška, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (8:2)
51:55 Ciompu prostřeluje Poduška po přihrávce Zrzavého.
51:44 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 8:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #76 Josef Viktořík, asistoval #2 Lukáš Hrubý (8:1)
51:38 Pelhřimov pod neustálým tlakem Rožnova.
49:11 Bártkova střela těsně nad bránu.
48:12 Ciompa si vyšel sednout 5 metrů před velké brankoviště... snad aby líp viděl přesilovou hru v podání Rožnova.
47:03 Knebl přehozen nedovoleným způsobem přes mantinel - odložené vyloučení.
46:16 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 7:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #31 Josef Rýpar (7:1)
46:16 Ne! NE! NE!! Je to gól! Velechovi přihrával Rýpar!
46:03 Ciompa proti střele Podušky jen pohnul hlavou.
44:36 Knebl si neudržel dovolenou vzdálenost od rozehrávky a odsedí si 2 minuty.
43:59 Rýpar poslal před bránu hostů Hrubému skvělou přihrávku, ten ji poslal do výšin.
43:00 Nyní má hru v režii černožlutý sršní tým.
41:10 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 6:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #76 Josef Viktořík (6:1)
41:10 Doležel, Rýpar a Viktořík tuto bariéru prolomili a zvyšují na 6:1.
41:00 A Pelhřimov se stále drží na rožnovské polovině.
40:08 Úvodní buly třetí třetiny je pelhřimovské...
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině - Rožnov 9:8 Pelhřimov (průběžně 19:12)
39:08 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #12 Josef Čejpa (5:1)
39:08 Bártek nastřelil tyč! A pár sekund po něm střílí další gól Barabáš za asistence Čejpy.
36:50 Rýparovu střelu Venkrbec s přehledem vyrazil.
35:00 Dnešní utkání sleduje v hale naživo 80 diváků! Děkujeme!
34:38 Doležel si v brankovišti rozhýbal kličkováním Venkrbce a poté poslal míček mimo bránu.
33:00 Přízemní střela do Ciompovy odkryté brány se odrazila od nohy některého z hráčů mimo gólovou zónu.
31:46 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
31:11 Poduška minul svým přehozením Ciompu i jeho bránu.
30:02 Hra se přelévá ze strany na stranu...
27:31 Ciompa se pokoušel chytit míček, místo toho chytil Kosovu hlavu.
26:31 Viktoříkovo doklepnutí chytil Venkrbec úspěšně mezi nohy.
25:06 Kos se pokoušel napodobit Doleželovo sólo z 10. minuty.
24:02 Pelhřimovští bubeníci po úvodní tsunami utichli, zatímco rožnovští bubeníci neúnavně pokračují dále.
22:15 A Pelhřimov, jako na začátku 1. části, napadá.
21:25 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #17 Petr Krhut (4:1)
21:25 Rýpar si vytáhl kličku po přihrávce Krhuta a zvyšuje na 4:1.
20:13 Úvodní buly je nyní pelhřimovské...
20:00 Střely na bránu v první třetině - Rožnov 10:4 Pelhřimov
19:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:1
19:55 Kos a Knězů v situaci 2 na 1 nezaváhali a snižují na 2-brankový rozdíl.
19:19 Osamělého Fučíka na rožnovské polovině si nikdo z pelhřimovských hráčů nevšiml.
18:42 Barabáš ze svižné rozehrávky Viktoříka skvěle vypálil... ovšem mimo.
17:49 O 3 góly prohrávající Pelhřimov se snaží dostat na polovinu soupeře a začít pořádnou gólovou akci... marně.
15:46 Domácí si chtějí zřejmě Pelhřimovské doma vychutnat, hra se z 90% zdržuje na polovině hostí.
14:07 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #10 Marek Polášek, asistoval #2 Lukáš Hrubý (3:0)
14:07 Hra 4 na 4 je tedy úspěšnější pro Rožnov... prosazuje se Polášek.
12:23 Dvanáctá minuta a máme zde první potrestaný rozpor mezi hráči.
11:00 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #76 Josef Viktořík, asistoval #24 Jan Doležel (2:0)
11:00 Nyní Viktořík polehku zakončuje po přihrávce Doležela.
10:15 Dnes si oba týmy přinesly po dvou bubnech... duní celé Koryčanské Paseky.
09:19 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #24 Jan Doležel, asistoval #31 Josef Rýpar (1:0)
09:19 Doleželovo sólo skrz celé hřiště dostává Rožnov do vedení.
08:41 Na obou stranách vidíme zběsilé protiútoky, hraje se dnes ve velkém tempu.
07:01 Pelhřimov nyní dělá zmatky v rožnovské obraně svým napadáním.
06:00 Venkrbec si stále drží 100% úspěšnost... nesrazil mu ji ani Bártek, ani Rýpar.
04:47 Knězů v úniku nedokázal překonat ostříleného gólmana Ciompu.
04:13 Velechova hokejka zblokována při střele.
02:52 Rožnovská obrana se stále snaží obejít 2 napadající pelhřimovské hráče.
01:52 Knězů teď poslal balónek po zemi směrem k Ciompovi, ten se překvapit nenechal.
01:21 K Barabášovi se odrazila nepovedená přihrávka Kotena, minul.
00:56 Viktořík si oběhl bránu a vyslal ze středu poloviny hostů na Venkrbce první střelu.
00:29 Úvodní buly vyhrál Rožnov a zůstává na vlastní polovině.
00:00 Vážení čtenáři online zápisu, opět vás po delší odmlce vítáme na online přenosu z krajiny Valašské, z Rožnova pod Radhoštěm, kde za necelou čtvrthodinu začne utkání 13.kola 1. ligy mužů mezi domácím týmem 1.FbK Rožnov p/R a týmem hostí Spartak Pelhřimov. Začínáme v 19:30!