7:5
    Tomáš HUSLIČKA
    ()

Florbal Ústí - S.K. P.E.M.A. Opava 7:5
branky: 6. Jindřich Grosse, 15. Jiří Horák, 19. Jiří Horák, 28. Viktor Kopecký, 37. David Stummer, 54. Viktor Kopecký, 60. Tomáš Huslička - 10. Vojtěch Kocur, 17. Karel Boželník, 20. Jakub Kocur, 43. Marek Dzierža, 56. Jakub Kocur; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Milan Stránský 19 - Ondřej Kyselý 21; po třetinách: 3:3, 2:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích p. Syryčanského: Důležité 3 body v ragbyovém utkání. Přejeme soupeři hezkou cestu a děkujeme divákům.
60:00 Komentář trenéra hostí p. Válka: Utkání nebylo rozhodnuto do poslední minuty. Bojovali jsme, nechali jsme na hřišti všechno a to je asi všechno. Děkuji usměvavé pisatelce za úsměvy.
60:00 Střely ve 3. třetině: Ústí - Opava 10:7
59:44 GÓL Florbal Ústí! 7:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Tomáš Huslička bez asistence (7:5)
59:44 Huslička do prázdné brány.
59:24 Hosté v power play
58:24 Timeout S.K. P.E.M.A. Opava
55:40 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 6:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #86 Jakub Kocur, asistoval #12 Tomáš Solný (6:5)
55:40 Opava nenechá Ústí na svoji odpověď dlouho čekat.
54:57 Bromova střela z voleje, tentokrát 10 cm od brány.
53:56 GÓL Florbal Ústí! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #66 Tomáš Brom (6:4)
53:56 Výborná souhra Broma a Kopeckého, kteří zase zklidnili ústeckou střídačku.
51:36 Vojtovo střela z půlky, přesně do rukou Kyselého.
50:50 Brom teď přestřelil asi o 5 metrů prázdnou bránu a to od ní stál cca 20 cm.
47:56 Brom na Horáka, Horák na bránu. Ze vzduchu to ale trefil těsně nad břevno.
46:44 Hra je teď velmi zmatečná a přelévá se ze strany na stranu. Jednou útočí Ústí, podruhé zas Opava. Myslím,že toto utkání bude ještě velice zajímavé.
45:07 Stummer se z obrany výborně prodral dopředu,ale opavská obrana ho nenechá jen tak hrát.
44:05 Oproti druhé třetině je hra klidnější.
42:01 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 5:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #12 Tomáš Solný (5:4)
42:01 Opava dává gól. Po střele do tyče doráží Dzierža.
41:46 Terchovan faulován
40:00 Druhou třetinu jasně ovládlo Ústí 2:0. Teď už se ale rozhoduje o vítězi.
40:00 Střely v druhé třetině: Ústí - Opava 9:7
39:41 Hosté začali hrát více do těla a faulovat.
38:21 Dlouho se teď míček pohybuje za brankou domácích.
36:43 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 David Stummer, asistoval #19 Jindřich Grosse (5:3)
36:43 Gól! Ústí si teď pojistilo vedení dvoubrankovým náskokem, o který se postaral Stummer s Grossem.
34:44 Kyselý vyráží Bromovo střelu.
33:44 Dnes je v hale 140 diváků, kteří napjatě sledují toto utkání. Děkujeme!
31:48 Stummer faulován.
31:29 Ústí rozjíždí akci
30:24 Brom pálí - vedle.
28:06 Stránský je opravdu všude. Nejen,že vyrazil míček nohou, ale stihl se - velmi mrštně - přesunout na druhou stranu branky aby pokryl míček ze vzduchu.
27:49 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #21 Ladislav Svoboda (4:3)
27:14 Kopecký téměř z nulového úhlu, jeho střelu kryje u tyče gólman hostí.
26:23 Procházka z vytočení, Kyselý vyráží.
25:16 Kopecký teď dobře namazal Bromovi, toho ale kryje opavská obrana.
24:18 Dobrý postřeh Stránského! Stummer propadl v souboji 1 na 1 na brankovišti, Stránský má ale ruce všude.
23:59 Kopecký z voleje, míček končí u basketbalového koše.
23:31 Huslička faulován, rozehrává domácí obrana.
22:05 Hra se nám oproti první části lehce přiostřila.
20:00 První třetina skončila za nerozhodného stavu. Ústečtí mají ještě dvě třetiny na to, aby překonali ostravské a ukázali, kdo je tu doma.
20:00 Střely v první třetině: Ústí - Opava 9:10
19:48 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 3:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #86 Jakub Kocur, asistoval #22 Jakub Kučera (3:3)
19:48 Učebnicovou střelou z půlky do pravého růžku zakončuje J. Kocur.
18:45 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #68 Jiří Horák, asistoval #17 Viktor Kopecký (3:2)
18:45 Výborná kombinace domácích zakončená gólem! Třetí gól dává Horák.
18:32 Dobrá rybička Milana Stránského!
16:32 Šance ústeckých. Po rozehrávce Vojty na Broma a následně na Horáka, poslední jmenovaný střílí, ale Kyselý je připraven.
16:13 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #11 Lukáš Rychlý (2:2)
16:13 Ústecká obrana chybuje a tak tu máme opět vyrovnání.
15:50 Po dlouhé době drží míček na svých holích Opava.
14:15 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #68 Jiří Horák, asistoval #66 Tomáš Brom (2:1)
14:15 A Ústí navyšuje! O gól se postaral J.Horák.
13:50 Kopeckému sjela střela, ještě dobíhá míček do rohu ale obrana opavských posílá míček za mantinel.
13:36 ústečtí v pressu.
11:33 Opět horko na ústeckém brankovišti! Stránský ale pokrývá
09:05 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #16 Vojtěch Kocur, asistoval #5 Matěj Halámek (1:1)
09:05 Netrvalo dlouho a Opava vyrovnává. O gól se zasloužil V.Kocur.
08:05 Přesná rozehrávka Kopeckého na velké brankoviště! Opavský obránce ale věděl,kde má stát.
07:28 Oba týmy postupně střídají
06:48 Rozehrávku Opavy Grosse překazil.
05:57 Horák rozehrává o mantinel, Terchovan ale překazil nahrávku.
05:03 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #13 David Stummer (1:0)
05:03 A máme tu první gól! Z vytočení střílí do šibenice Jindřich Grosse.
04:17 Brom v samostatném úniku pálí vedle, míček ještě dobíhá, ale opavská obrana ho kryje.
03:44 Teď se domácí obrana velmi zapotila. Gól se ale nekoná.
02:50 Procházka střílí z vytočení po rozehrávce, Kyselý ale chytá.
01:49 První střela opavských. Stránský pokrývá tělem.
00:56 První střídání obou týmů.
00:35 Ústí začalo velmi ofenzivně.
00:00 Vážení diváci, vítejte u sledování utkání 1. ligy mužů. Dnes se utká Florbal Ústí a S.K. P.E.M.A. Opava.