3:7
    Jan LÁŽA
    ()

Florbal Ústí - Tatran Omlux Střešovice 3:7
branky: 12. Josef Novák, 18. Josef Novák, 59. Josef Novák - 8. Miroslav Horký, 16. Jan Láža, 27. Miroslav Horký, 30. Mikuláš Komárek, 38. Marek Beneš, 40. Marek Beneš, 59. Jan Láža; rozhodčí: Lukáš Procházka - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Marek Netopilík 27 - Tomáš Fibiger 33; po třetinách: 2:2, 0:4, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Stummera: Těžko se mi tento zápas hodnotí. Proti takovému soupeři nestačí hrát posledních 20 minut a být lepším týmem. Musíme být koncentrovaní po celých 60 minut. Výborně zachytal nás brankář. Děkuji divákům a gratuluji soupeři
60:00 Komentář trenéra hostí Luďka Beneše:Od druhé třetiny jsme podali koncentrovaný výkon. Před náročným týdnem jsme pošetřili síly a nepřipustili zbytečné drama. Děkujeme soupeři za Fair utkání.
60:00 Střely ve 3. třetině: 17:7
58:59 Novák teď trefuje břevno
58:46 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:7
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #26 Jan Láža bez asistence (3:7)
58:46 Tatran trefuje prázdnou bránu
58:27 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #55 Lukáš Täuber (3:6)
58:27 Novák teď kompletuje hat trick, když posekal vše co mu stálo v cestě
57:36 Kolstrunk teď nechtěně namazal Tatranu, ten vysokým lobíčkem minul
57:08 Bína z Tatranu teď přestřeluje nad a ústečtí opět v 6
55:50 Netopilík teď nacvičuje sprinterskou abecedu, kdy střídavě opouští bránu a opět se do ní vrací
42:56 Ústecký atlet Täuber teď střílí baseballovým pokusem nad
41:33 Druhá třetina Ústí hrubě nevyšla, nicméně pojďme se soustředit na to co bude, ne na to co bylo
40:56 Kužel teď backhendovým pokusem po zemi nepřekonal Fibigera
40:02 Tatran střílí ještě z kabiny, ale těsně minul
40:00 Střely ve druhé třetině: 9:14
39:00 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:6
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #9 Mikuláš Komárek (2:6)
38:56 Pazderka z Ústí teď použil hokejku značky Husquarna a témeř přesekl Tatranského playera
38:00 Dvě minuty do konce druhé části
37:01 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:5
36:12 Tatran v pěti
35:28 Kolstrunk teď nepřesně
34:06 Tatranský Němeček teď vráží do zad Mareše a tento zákrok sudí trestají v podobě 2 minutového trestíku
32:40 Tatran se teď dvakrát přiznal k teči, která sudím utekla. Děkujeme a zároveň chválíme Fair play
31:10 Kolstrunk teď bassebolově na Nováka, ale ten vysoko nad
30:49 Kronďák teď střílí přízemní střelu, ale Netopilík pozorný
30:32 Hra se přiostřuje na obou stranách
29:00 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #35 Marek Beneš (2:4)
29:00 Jen co jsem dojedl tak Tatran zvyšuje na rozdíl dvou branek.
28:26 Omlouvám se za chvíli zdržení, ale pan žaludek si řekl o své a byl čas na celozrnný chléb se šunkou
26:49 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #11 Miroslav Horký, asistoval #5 Adam Tlapák (2:3)
26:49 Ústí nevyužilo situaci 2 - 1, kdy Novák odmítl Hat trick a z protiútoku trestá
25:30 Kužel z Ústí teď střílí a téměř trhá parkety což správce haly určitě neviděl rád
24:21 Vaculík teď krásnou kličkou oklamal Kolstrunka nicméně střela nad
23:10 Tatran v tlaku
20:59 Ústí v plném počtu. Sám jsem zvědavý co ústecký Mourinho alias Mára Vojta naordinoval s TÍM Davidem v šatně klukům a jak si o poradí s 2. třetinou
20:33 Tatran pokračuje v přesilové hře. Netopilík kryje
20:00 Počet střel v 1. třetině: 10:12
19:12 Ústí v oslabení v šanci
18:55 Ústí teď dlouho v 6 a rozhodčí si toho všimli. Přesilovka pro Tatran
17:55 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #19 Vojtěch Semerád (2:2)
17:55 Ústecký hezounek Novák srovnává po Semerádově krosu na 2:2
16:50 Netopilík teď ve svém brankovišti kraluje, na druhou stranu míří protiútok domácích, ale nic
15:42 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #26 Jan Láža, asistoval #35 Marek Beneš (1:2)
15:42 Beneš teď nachází lehkou citovkou Lážu a ten do prázdné na 1:2 v neprospěch domácích
14:52 Tatran teď více ze hry
13:58 Tatran teď těsně minul Netopilíkovu bránu
11:31 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (1:1)
11:31 Utkání srovnává ústecký hřebec Pepča Novák po náhře Kolstrunka
09:39 Standartka domácích neúspěšná, teď už v držení Tatran
07:30 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #11 Miroslav Horký, asistoval #18 Marek Bína (0:1)
07:30 První branku utkání střílí hráči Tatranu
05:49 Tatran teď v šanci, ale bezúspěšně
05:09 Prozatím Ústí více ze hry a více šancí
03:29 Ústecký Krbec teď zkoušel projít Tatranskou defenzívou nicméně byl zastaven fauelm
02:06 Tatran na míči, tečovanou střelu Netopilík kryje
00:50 První střela Tatranu nad
00:01 Utkání právě začalo