• 60 59:53
    8:6
    (Jeníček)

AC Sparta Praha - Florbal Primátor Náchod 8:6
branky: 8. Matěj Pruner, 13. Matěj Pruner, 26. Jan Severa, 44. Jakub Čáp, 47. Michal Zeman, 48. Ondřej Špalek, 53. Jan Krejča, 60. Ondřej Špalek - 1. Jan Lagron, 21. Marek Kovář, 22. Ondřej Bachtík, 28. Ondřej Hušek, 36. Tomáš Osinek, 56. Tomáš Osinek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 17 - Jan Hájek 32; po třetinách: 2:1, 1:4, 5:1
60:00 komentář trenéra hostí- Lukáš Jansa:Proti tolika soupeřům jsme ještě nehráli.
60:00 komentář trenéra domácích Michaela Blažíka: Přesvědčili jsme se, že bez bojovnosti to nejde. Jsem rád, že jsme v poslední třetině zjistili, že tuto vlastnost máme a vybojovali vítězství. Děkujeme soupeři za utkání a doufám, že se s nim potkáme i v dalším ročníku.
60:00 Počet střel ve třetí třetině 15:7, celkem 40:23
59:53 GÓL AC Sparta Praha! 8:6
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #96 Ondřej Špalek, asistoval #7 Lukáš Jeníček (8:6)
59:16 Hosté hrají bez gólmana
57:56 Hru v oslabení domácí tým zvládl.
57:02 Střelu z dálky hostujícího týmu skvěle Nockin vychytal.
55:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #83 Tomáš Osinek, asistoval #10 Ondřej Bachtík (7:6)
54:46 Další pěkná a rychlá útočná akce domácích, Čáp i Pruner však mířili těsně vedle.
53:52 I nadále domácí pokračují v útočné hře, brankář hostí je však pozorný
52:48 Útočná aktivita domácích opět vedla ke gólu.
52:29 GÓL AC Sparta Praha! 7:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #88 Jan Krejča, asistoval #12 Jan Severa (7:5)
49:35 Ihned po návratu z trestné lavice se Zeman zapojil do útočné akce.
47:21 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #61 Marek Kovář.
47:21 Hosté neproměnili trestné střílení
47:10 Aktivní hra domácích vedla ke dvěma rychlým gólům, kdy Sparta otočila skóre ve svůj prospěch
47:08 Timeout Florbal Primátor Náchod
47:08 GÓL AC Sparta Praha! 6:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #96 Ondřej Špalek, asistoval #81 Marek Koščo (6:5)
46:54 GÓL AC Sparta Praha! 5:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #12 Jan Severa (5:5)
45:58 Tým domácích je ve třetí třetině aktivnější a střílí ze všech úhlů, k vyrovnání tato snaha zatím nevede.
45:34 Souboje opět přitvrdily.
44:43 Koščo zkusil vystřelit z dálky, brankář hostí byl pozorný
43:36 GÓL AC Sparta Praha! 4:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #17 Jakub Čáp bez asistence (4:5)
42:26 Po dalším tvrdém souboji u mantinelu skončil domácí hráč Jan Severa za mantinelem a i on je ošetřován.
41:52 Hru v oslabení domácí tým zvládá se zabezpečenou obranou.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině 10:9
39:11 Závěr třetiny patří domácímu týmu, kteří v přesilové hře nepustili hosty na vlastní polovinu
36:15 Útočnou aktivitu domácích překazil další gól hostí.
35:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #83 Tomáš Osinek, asistoval #74 Filip Hušek (3:5)
35:12 Další střela na brankáře hostí, ten však byl pozorný.
32:41 Tým domácích se snaží o vyrovnání a zkouší střílet ze všech pozic.
31:53 Po tvrdém souboji skončil Matěj Pruner za mantinelem a musí být ošetřen.
30:10 Souboje u mantinelů přitvrdily, zatím však bez vyloučení.
28:16 Hra začala být aktivní z obou stran a přelévá se z jedné strany na druhou.
27:45 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #45 Ondřej Hušek, asistoval #10 Ondřej Bachtík (3:4)
25:58 Domácí hráči začali hrát aktivněji a vytěžili z toho vyrovnání.
25:54 GÓL AC Sparta Praha! 3:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #12 Jan Severa, asistoval #17 Jakub Čáp (3:3)
24:09 Domácí Čáp vystřelil z dálky, brankář hostí byl pozorný.
22:53 Domácí se postupným útokem dostali před soupeřovu branku
21:52 Domácí se zatím nedostali k žádné útočné akci.
21:09 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #87 Adam Kováč (2:3)
20:47 Druhou část zahájili aktivněji hosté, jejich což vedlo k rychlému vyrovnávajícímu gólu.
20:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Marek Kovář, asistoval #11 Jonáš Mědílek (2:2)
20:00 střely v první třetině 15-7
19:31 Po delší době mířila střela na brankáře domácích, ten byl však na svém místě.
17:02 Další útočná akce domácích také končí vysoko nad brankou.
16:21 Souboje u mantinelů ovšem i přes poklidné tempo přitvrdily.
15:08 Utkání se zatím odehrává v poklidném tempu.
13:41 Hosté se po dlouhé době dostali ke střele, ta však šla vysoko nad branku.
12:13 GÓL AC Sparta Praha! 2:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner, asistoval #96 Ondřej Špalek (2:1)
11:20 Pozorná obrana domácích nepouští hosty k žádné střele.
10:12 Další dalekonosná střela domácích končí u pozorného brankáře hostí.
09:29 Po vyrovnávacím gólu se hra zklidnila.
07:06 GÓL AC Sparta Praha! 1:1
06:29 Hráči domácích Čáp a Jákob se snažili z dálky prostřelit brankáře hostí, ten však byl pozorný.
04:44 Domácí tým působí nervóznějším dojmem.
01:43 Do utkání vstoupili aktivněji hosté z Náchoda a hned z první útočné akce vstřelili první gól.
00:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #81 Jan Lagron, asistoval #74 Filip Hušek (0:1)