• 49 48:03
    5:8
    (Kašovský)

Florbal Torpedo Havířov - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:8
branky: 8. Marian Drobisz, 29. Štěpán Hladký, 32. Dominik Ošťádal, 38. Štěpán Hladký, 44. Erik Šochman - 16. Ondřej Vítovec, 21. Jan Křiva, 28. Jan Křiva, 32. Václav Šimčík, 33. Dan Kašovský, 43. Jan Křiva, 48. Dominik Mrowiec, 49. Ondřej Vítovec; rozhodčí: Libor Ludvík - Lukáš Minarčík; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 146; zásahy brankářů: Lukáš Nešťák 41 - Filip Plíhal 16; po třetinách: 1:1, 3:4, 1:3
60:00 Trenér domácích Kubíček Filip po zápase: První dvě třetiny jsme hráli kvalitní vyrovnaný zápas. Třetí třetina nás stála celý zápas. Rozhodovali naše velké individuální chyby. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
60:00 Trenér hostů Svačinka Tomáš po zápase: Zápas to byl velmi těžký a vyrovnaný. Bylo to hodně o psychice a my jsme rádi, že berem povinné tři body. Každopádně děkujeme soupeři.
60:00 Počet střel na branku ve 3. třetině byl vyrovnaný 13:13
59:02 Mrowiec nedokázal backhandem usměrnit balón do odkryté branky.
58:00 Právě byli ohlášeny poslední dvě minuty zápasu a vypadá to, že Havířov si bude muset ještě počkat na svoji první výhru v sezóně.
57:53 Kraus i Kloza se dostali za obranu ale svůj brejk nepromněnili.
57:25 Gvuzd schytal tvrdou střelu Vitovského.
56:20 Kloza střílí od mantinelu, ale Plíhal se stihl rychle přesunout.
54:25 Signál z volného úderu končí útočným faulem klozy.
53:47 Ostravská obrana ničí útoky Havířovských hráčů.
53:08 Skvělým a čistým zákrokem dokázal zastavit Folwarczny Vítovce.
52:17 Kašovský přestřeluje prázdnou branku!
51:02 Na domácích jde vidět zklamání ze zkažené první poloviny 3. třetiny.
49:49 Překombinovanou šanci domácích zastavuje Křiva.
48:03 Timeout Florbal Torpedo Havířov
48:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Ondřej Vítovec, asistoval #94 Dan Kašovský (5:8)
48:03 Opět chyba v obraně domácích, kterou tentokrát potrestal Ondřej Vítovec.
47:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Dominik Mrowiec, asistoval #23 Tomáš Řezáč (5:7)
47:42 Rychle proměněná přesilová hra a Ostravští opět odskakují na rozdíl dvou branek.
46:08 Šochman dostal nabito od Hranakaye, ale míč netrefil ideálně.
45:01 Hladký si málem připsal hattrick po tom, co ho před brankou našel Mžyk.
43:55 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:6
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #25 Tomáš Hrankay (5:6)
43:55 Šochman svou perfektně umístěnou střelou z otočky překvapil snad i sám sebe. Ostrava tedy opět vede pouze o gól.
43:28 Šochman střílí z ostrého úhlu a míč končí v protějším rohu hřiště.
42:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #79 Jan Křiva, asistoval #77 Ondřej Vítovec (4:6)
42:43 Přečíslení 3 na 2 a Křiva si připisuje třetí trefu pod horní tyčku.
42:05 Kloza i Kraus teď měli obrovskou šanci vyrovnat, ale ani jeden z jmenovaných nedokázal míč usměrnit za záda ležícího brankáře.
40:44 Ostravští začali poslední třetinu aktivněji a Nešťák už musel po druhé zasahovat.
40:22 Křiva trefuje Nešťáka do masky a od ní se pak míč odráží mimo hrací plochu.
40:00 Ostravší byli i ve druhé třetině střelecky aktivnější a to 11:19
39:00 Nešťák se teď musel velmi rychle přesunout aby stihl zachytit Mrowiecovu střelu.
37:41 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 4:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #10 Štěpán Hladký, asistoval #99 Vojtěch Mžyk (4:5)
37:41 Hladký má dnes zjevně svůj den. Po signálu se Havířov opět dotahuje na Ostravu.
36:51 Havířov si vytvořil dvě obrovské šance. Obě dvě dokázal zlikvidovat Plíhal.
36:24 Šochman nádherně přenechal na Hranakaye, ale toho skvěle vychytal Plíhal.
35:01 Do MSH v Havířově dnes dorazilo 146 diváků.
33:57 Hudec blokuje Gvuzdovu další střelu.
32:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #94 Dan Kašovský, asistoval #77 Ondřej Vítovec (3:5)
32:42 Tak nám tady začali padat góly. O další se po krásné souhře postaral Kašovský.
31:32 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #6 Dominik Ošťádal, asistoval #21 Erik Šochman (3:4)
31:32 Dominik Ošťádal svým prvním gólem za juniory rychle odpovídá na gól Ostravy.
31:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #75 Václav Šimčík bez asistence (2:4)
31:11 Hladký s Mžykem se nezhodli nechali míč za sebou a Šimčík vrací Ostravě dvoubrankové vedení.
29:52 Gvuzdova střela postrádala razanci.
28:40 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:3
28:40 Mžyk nabil Hladkému a ten pohotově ze středu hřiště dává kontaktní branku.
28:28 Další chyba domácích obránců tentokrát nekončí gólem.
27:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #79 Jan Křiva, asistoval #94 Dan Kašovský (1:3)
27:00 Nedůraz ve vlastním brankovišti vede k tomu, že křive bez problémů zvyšuje náskok Ostravy.
26:23 Nepovedená střela Hranakaye končí mimo hrací plochu.
26:03 Drobisz nepropálil obrannou zeď.
24:41 Svačinkovi střela vůbec nesedla a míč skončil v rohu hřiště.
23:45 Plíhal se musel natáhnout, aby lapil Holešovu střelu.
22:52 Ošťádalova střela končí po Macháčkově teči za mantinely.
21:55 Svačinka z otočky minul Nešťákovu bránu.
20:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
20:15 Špatný začátek pro Havířovské florbalisty, kdkyž si neobsadili před brankou volného Křivu, jenž vymetl přesně prostor pod horní tyčkou.
20:00 Tým Ostravy přestřílel Havířov v 1. třetině v poměru 7:14
19:01 Gvuzd blokuje další Křivův pokus.
18:21 Kraus z volného úderu sice překonal zeď, plíhala už však ne.
17:47 Hladký netrefuje z obtížné pozice prázdnou branku!
16:59 Hranakay si připisuje další střelu, tentokrát však Plíhala nepřekonal.
15:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
15:56 Propad havířovské obrany a Ostrava vyrovnává z přečíslení 2 na 1.
15:23 Gvuzd ještě hledal před brankou lépe postaveného Hladkého, ale přihrávka svého adresáta nenašla.
13:07 Ošťádal zachytil střelu Vítovce a Havířov tak může založit nový protiútok.
11:36 Kraus mohl zvyšovat náskok, ale Sotorník mu včas vložil hokejku do střely.
10:52 Ani Šimčík nepřekonal dnes zatím skvěle chytajícího Nešťáka.
09:46 Nešťák jen zkontroloval dráhu míče letícího od Řezáče za mantinel.
09:25 Kašovský z první, ale netrefuje branku.
07:49 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #88 Marian Drobisz, asistoval #39 Jakub Chodura (1:0)
07:49 Střela ze střední vzdálenosti prošla Plíhalovi za záda jelikož měl zakrytý výhled a střelu viděl až na poslední chvíli.
07:44 Foltínek protáhl prudkou střelou Nešťáka.
06:39 Již 3. šance Ostravy končí zastaveným krosem před brankou Havířova.
05:44 První velkou šanci Havířova likviduje Plíhal.
05:01 Mžyk zkoušel svoji typickou prudkou ránu z velké vzdálenosti, ale obránce jeho myšlenku přečetl a vyráží míč mimo branku.
04:20 Hraje se nahoru dolů. Ani jeden z týmů zatím nemá navrh. Vypadá to, že dnes uvidíme vyrovnaný souboj.
03:01 Chodura nedokázal zkrotit prudký pas od Drobisze. Rozehrávat bude Ostrava.
01:38 Domácí se uvolnili z úvodního tlaku a jen odevzdávají míček soupeři a jdou vystřídat.
00:27 Křiva příklepem trefuje pouze botu spoluhráče.
00:00 Vítám vás u online přednosu utkání juniorské G2 ligy juniorů mezi Florbal Torpedo Havířov a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Za doprovodu hymny Havířovského týmu se již oba týmy seřazují na hrací ploše.