9:11
    Marek BENEŠ
    ()

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Tatran Omlux Střešovice 9:11
branky: 7. Radek Mandík, 8. Petr Tůma, 11. Filip Musil, 15. Patrik Kieler, 17. Jakub Kordoš, 30. Radek Mandík, 35. David Šimek, 36. Filip Musil, 49. Radek Mandík - 3. Adam Tlapák, 24. Adam Tlapák, 27. Martin Skřivánek, 31. Jan Zavadil, 38. Jan Láža, 40. Jan Zavadil, 46. Milan Meliš, 49. Michal Hudera, 58. Ondřej Vašíček, 60. Marek Beneš, 60. Marek Beneš; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Jan Cimbálek 18 - Václav Zavadil 20; po třetinách: 5:1, 3:5, 1:5
59:59 střely ve třetí třetině 7:7 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni za domácí Patrik Kieler a za Hosty Jan Zavadil Komentáře trenérů: Tatran : Luděk Beneš: Vyprazdňuje se nám marodka , zlepšuje se náš výkon. Dnes rozhodla naše vůle po víězství. Děkujeme soupeři za utkání. Bohemians: Roman Kieler : Rozhodla druhá třetina, v kabině jsme si jasně řekli co budeme hrát, bohužel toto hráči nesplnili, posadili tím soupeře na koně a prohráli zápas.
59:51 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 9:11
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš bez asistence (9:11)
59:51 do prázdné
59:45 nakonec se sice radují hosté, ale závěr se zrovna ze strany některých přítomných moc nepovedl a škoda že pokazil tak pěkný zápas
59:43 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
59:43 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 9:10
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #9 Mikuláš Komárek (9:10)
59:05 poslední minutka diváci povzbuzují své týmy kdo se nakonec bude radovat ???
57:21 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 9:9
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #28 Ondřej Vašíček, asistoval #23 Jan Zavadil (9:9)
57:21 v posledních chvílích měli domácí rozhodně více ze hry, na konec se z vyrovnání raduje Tatran
55:44 neskutečné věci dnes předvádí trojice Kieler, Mandík, Koubek
54:,1 šest minut do konce, hráči jako by se teď promýšleli každou příhru, každý dotek míčku
52:33 Střela Horkého končí vysoko nad
51:42 klid před bouří, že by signalizovala hra , kterou teď sledujeme
50:13 mantinely jsou obklopeny diváky, kteří si dnes na nudu rozhodně stěžovat nemohou
48:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #66 Patrik Kieler (9:8)
48:40 neskutečný přehled teď předvedl Patrik Kieler, zkušeně počkal na hodný okamžik pro přihrávku na Radka Mandíka
48:05 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 8:8
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #3 Michal Hudera, asistoval #35 Marek Beneš (8:8)
48:05 Tatran srovnává stav, nutno přiznat, že zaslouženě, teď už zbývá doufat, že domácí nesloží zbraně
46:00 po rychlém , ale klidném zápase jako by se voda slehla, a budeme doufat, že všichni zúčastnění přežijí zápas bez úhony
45:00 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 8:7
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #29 Martin Skřivánek (8:7)
45:00 velká chyba obrany domácích a hosté snižují na rozdíl jediné branky
42:53 Dělovka Petra Tůmy a rybička Vaška Zavadila končí další akci
41:52 Ve velké šanci Marek Beneš a úžasný zákrok Cimbálka
40:55 Martin Skřivánek se dere na bránu domácích , míčku ho zbavuje Martin Koubek
40:01 můžeme očekávat nejspíše velké drama, a tvrdé souboje, jeden z nich už jsme teď shlédli u brány hostů
39:59 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 8:6
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #70 Milan Meliš (8:6)
39:59 poslední vteřina a Tatran úspěšný, může odejít spokojený do šaten copak nám přinese poslední třetina, stále není vůbec nic jasného střely na bránu ve druhé části 11:11
39:37 poslední z akcí této třetiny a třela domácích končí mimo hřiště
38:53 střela Michala Koláře končí vysoko nad brankou Tatranu
38:04 výlet Petra Tůmy ukončuje Ondřej Vašíček
37:07 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 8:5
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #26 Jan Láža, asistoval #11 Miroslav Horký (8:5)
37:07 připisujeme další změnu stavu tentokrát se trefují hosté
35:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Filip Musil, asistoval #9 Matyáš Krebner (8:4)
35:09 Maty Krebner vysílá přihrávku na Fílu Musila a jeho dělovka těsně proklouzává pod tělem tatranského gólmana, tomu trochu ujíždějí nervy, možná by obrana Tatranu mohla více Vaškovi Zavadilovi pomoc
34:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 David Šimek, asistoval #66 Patrik Kieler (7:4)
34:25 Dělovku Petra Tůmy gólman s přehledem chytá, na druhé straně Marek Beneš přestřeluje
34:13 Jan Hausmann ve velké šanci
33:50 Tatran přitvrzuje
32:59 závar před brankou domácích uklidňuje Martin Koubek
31:49 hezky teď našel Aleš Hoffer Davida Šimka, Vašek Zavadil bez váhaní střelu kryje
30:51 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 6:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #28 Ondřej Vašíček (6:4)
30:51 a další akce tentokrát na straně hostů a Jan Zavadil vstřeluje další branku tatranu
29:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:3
29:52 domácí se dostávají do akce a ta je korunována šestou brankou
29:11 Komárek vysílá střelu ta sice končí v bráně domácích, ale branku rozhodčí neuznávají pro postavení v brankovišti
27:44 další akci hostů zastavuje Aleš Hoffer, chystá se k protiútoku, ale stále mu v něm (zatím úspěšně )brání Marek Beneš
26:26 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #23 Jan Zavadil (5:3)
26:15 jedeme jak na tenise akce vlevo akce vpravo a nakonec hosté skákající míček dostávají za Cimbálkova záda
25:07 Tatranská pětice zkouší kombinaci, ale zatím nevychází a domácí míček odebírají
24:01 Tatran při chuti něco se stavem udělat, domácí neskládají zbraně a tlaku se nepoddávají
23:00 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #29 Martin Skřivánek (5:2)
23:00 Tatran proměňuje své snažení a snižuje stav
21:20 Beneš Marek se rozběhl ke své akci, míček končí v rukou Cimbálka
19:59 střely na bránu domácí 11 hosté 10
19:00 Miroslav Horký a jeho střela jen těsně minula branku domácích
17:50 Milan Meliš se teď snažil udělat něco s nepříznivým stavem, ale o míček přichází
16:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 Jakub Kordoš, asistoval #63 Petr Tůma (5:1)
16:23 Tatran stále nenachází klid, a domácí zvyšují svůj náskok
14:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #71 Aleš Hőffer (4:1)
14:25 a 9 vteřin se přeci jen domácím daří svou přesilovku proměnit
13:42 Tatran zatím v pohodě brání, oslabení se krátí
12:34 Radek Mandík se nám prolétl vzduchem a Vašek Zavadil si půjde na hrubost odpočinout, respektive někdo ze spoluhráčů za něj a odnese to Martin Skřivanec
10:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Filip Musil, asistoval #12 Daniel Cabejšek (3:1)
10:45 nádherně se teď prosadil Dan Cabejšek, před bránou našel Filipa Musila a ten na dvakrát zvyšuje stav dnešního zápasu
10:00 polovina první části za námi, hra je opravdu velmi rychlá, oba týmy makají co jim síly dovolí, na straně domácích zatím více klidu, uvidíme co nám zápas přinese v dalších minutách
07:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #9 Matyáš Krebner (2:1)
07:06 Bohemka je při chuti, nejprve Jan Dobisík ve velké šanci nakonec se domácí ujímají vedení brankou Petra Tůmy po přihrávce Matyho Krebnera
06:01 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
06:00 Hraje se rychlí florbal hra se nám přesunuje z jedné strany na druhou, do útoku se dostává Patrik Kieler sehrává na Radka Mandíka
04:23 Na druhé straně pálí Petr Tůma, ale i Tatranský Vašek Zavadil uklidňuje tým svým zákrokem
03:39 Komárek Mikuláš ve velké šanci před Cimbálkem, ale ten tentokrát pozorný
02:33 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #49 Martin Panáček (0:1)
02:33 Rychlí protiútok Tatranu, domácí obrana zaspala a hosté se ujímají vedení
02:15 nové síly na plochu na rozehrávku připravena Bohemka
01:37 gólmani si zatím připsali po jednom zásahu každý
00:01 úvodní bule zahájena, míček na holých Tatranu
00:00 Dobrý večer za malou chvíli nám začne další zápas G2 ligy juniorů, mezi domácí Bohemians a hostujícím Tatranem Střešovice