59
  • 59 58:05
    Vítkovice

1. SC Vítkovice Oxdog - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:8
branky: 18. Daniel Krejčíř, 25. David Friedel, 26. Marcel Jakubec, 34. Vít Gattnar - 10. Patrik Kieler, 15. Radek Mandík, 22. Filip Musil, 25. Aleš Hőffer, 30. Filip Musil, 31. Patrik Kieler, 45. Radek Mandík, 49. Jakub Kordoš; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 61; zásahy brankářů: Ondřej Antoš 22 - Jan Cimbálek 19; po třetinách: 1:2, 3:4, 0:2
60:00 Vyjádření trenéra domácích Jiřího Mojžíška: Výborné utkání ve vysokém tempu, děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Vyjádření trenéra Bohemians Romana Kielera: Děkujeme soupeři za kvalitní zápas.
48:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 Jakub Kordoš, asistoval #71 Aleš Hőffer (4:8)
48:18 Hosté přidávají uklidňující gól
46:47 Po Krejčířově parádním úniku málem dostal do branky míček Jakubec
44:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #23 David Šimek (4:7)
44:22 Mandík proměňuje střelou z první Šimkovu přihrávku.
43:17 Bohemians teď mají herní převahu
41:49 Musil a Kordoš teď spálili veliké šance
40:18 Gattnarovu nebezpečnou střelu vytáhl Cimbálek
40:00 Střely ve 2. třetině 13:14
39:11 Musil s Kordošem rychlým rozehráním standardky málem překvapili v oslabení domácí obranu
38:24 Tůma zbytečně po dohrané situaci odhazuje Ulmana a půjde si taky odpočinout
37:22 David málem překvapil Cimbálka
36:21 Tůma s Höfferem rozebrali domácí obranu, druhý jmenovaný ale nezakončil přesně
34:14 Nebezpečná střela Höffera, Antoš výborně vytahuje
33:29 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 4:6
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #20 Vít Gattnar, asistoval #66 Štěpán Kostolány (4:6)
33:29 Gattnar vrací domácí do zápasu
33:21 Vítkovice teď hru ve čtyřech zvládají, nyní byl ve velké šanci nedovoleně zastaven Kostolány
30:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #23 David Šimek (3:6)
30:28 Bohemka to trestá dvěma slepenými góly
29:49 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Filip Musil, asistoval #71 Aleš Hőffer (3:5)
29:38 Naprosto zbytečným zákrokem ztěžuje situaci domácím Friedel.
29:13 Velká šance Kostolányho, skvělý Cimbálek
28:42 Vítkovice až teď začaly předvádět útočný florbal, nyní ve velké šanci Ulman
27:45 Po Antošově zákroku a rychlém vyhození se do šance dostával David
25:45 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #32 Marcel Jakubec, asistoval #22 Jakub Vilím (3:4)
25:45 Jakubec na potřetí přesilovku přece jen střelou po zemi do odkryté branky využívá
24:08 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #16 David Friedel, asistoval #47 Bohdan Kopelec (2:4)
24:08 Odpověď Vítkovic přišla za 4 vteřiny
24:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #71 Aleš Hőffer, asistoval #26 David Lukáš (1:4)
24:04 Ranou pod víko zvyšuje Höffer
23:37 Koubek chyboval a David s Fenzlem předvedli pěknou kombinaci, k úspěchu ale nevedla.
17:35 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #26 Daniel Krejčíř, asistoval #47 Bohdan Kopelec (1:2)
17:35 Po delší době se domácím vydařila útočná akce a snižují na 1:2.
17:03 Kordoš s Musilem teď udělali průvan v domácí obraně
16:21 Gattnar se pokusil po svém úniku nalézt Jakubce, ten byl ale přikrytý hostující obranou.
14:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #66 Patrik Kieler (0:2)
14:07 Bohemka zužitkovává mírnou převahu, kterou v posledních minutách má, ve druhý gól
11:56 Hra se odbývá zejména ve středu hřiště
09:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #71 Aleš Hőffer (0:1)
09:48 Křížnou přihrávku Höffera procpal do branky Kieler
08:59 Po téměř dvou minutách hry v šesti proti pěti bude následovat klasická přesilovka
07:29 Bohemians mají výhodu, budou hrát přesilovku
05:23 Jurdzin, který dnes nahradil v první formaci domácích Pešata, nahazoval míček na branku, nic z toho ale nevykvetlo
03:47 Koubkova střela zamířila mimo
01:34 Začátek se nese v opatrném duchu
00:10 Po deseti vteřinách vyzkoušel Antoše nebezpečnou střelou Tůma
00:00 Vítáme Vás při sledování online přenosu z utkání G2 ligy juniorů mezi prvními Vítkovicemi a druhými Bohemians