59
  • 59 58:25
    Torpedo

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Torpedo Havířov 9:7
branky: 12. Jan Dobisík, 17. Radek Mandík, 20. Milan Sklenář, 21. Radek Mandík, 26. Jan Dobisík, 27. Aleš Hőffer, 30. Radek Mandík, 55. Radek Mandík, 56. Radek Mandík - 2. Jakub Chodura, 3. Richard Kraus, 8. Adam Kašpar, 31. Jakub Chodura, 36. Adam Kašpar, 36. Marián Kloza, 54. Marián Kloza; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Liebreich 18 - Lukáš Měchura 31; po třetinách: 3:3, 4:3, 2:1
59:59 Komentáře trenéru: Bohemians: opět po vlažném začátku jsme museli dotahovat náskok soupeře a do konce třetiny stačili vyrovnat, v druhé třetině odskočili o čtyři branky, abychom zase svou laxností nechali soupeře vrátit se do zápasu. V poslední třetině jsme horko těžko udrželi dvougólové vítězství. Havířov: Děkujeme soupeři za utkání
59:59 nejlepšími hráči byli vyhlášeni: za Havířov Štěpán Hladký a za domácí Jan Dobisík
59:10 střela Radka Mandíka olízla tyčku branky Havířova
58:25 Timeout Florbal Torpedo Havířov
58:08 rozhodčí signalizují další trest pro Havířov
55:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #71 Aleš Hőffer (9:7)
55:50 pěkný postřeh a uvolnění Radka Mandíka
55:00 zbytečný faul i na straně hostů
54:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:7
54:04 domácí si berou své vedení zpět
53:51 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 7:7
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #9 Marián Kloza, asistoval #5 Tomáš Třaska (7:7)
53:51 naprosté zbytečné vyloučení pomohlo hostům ke srovnání stavu
53:34 nesledujeme nic pěkného, žádný z týmů není schopen se dostat k nějaké kombinaci a předvést něco pěkného co by mělo efekt navíc Bohemians fauluje, úplně zbytečně
35:18 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 7:6
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #9 Marián Kloza, asistoval #17 Jakub Holeš (7:6)
35:18 a máme tu blesku rychlou akci Havířova a další branku v síti Bohemky
35:10 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 7:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #87 Adam Kašpar bez asistence (7:5)
35:10 Havířov důsledný před bránou domácích a Adam Kašpar na dvakrát dostává míček do brány
34:13 Havířov se dostal do další šance Luky Liebreicht v pozoru
31:20 Dan Cabejšek se řítil na bránu, sehrává na Petra Tůmu, ale gólman Měchura situaci zvládl
30:11 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 7:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #39 Jakub Chodura bez asistence (7:4)
30:11 rychlí protiútok soupeře
29:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #66 Patrik Kieler (7:3)
29:52 už se zdálo že domácí ve své přesilovce nic nevymyslí, nakonec se zadařilo
27:44 chystá se vyloučení na straně Havířova
26:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #71 Aleš Hőffer, asistoval #21 Milan Sklenář (6:3)
26:59 za úporného povzbuzování druhého gólmana Jana Cimbálka domácí zvyšují stav zápasu
25:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #8 Jan Dobisík bez asistence (5:3)
25:59 po vybojovaném míčku zvyšuje přesnou střelou a svým druhým gólem v zápase Jan Dobisík
25:21 srovnání měl na holi Štěpán Hladký, Miroslav Purkrábek skvěle zasáhl a čistě míček odebral
24:38 pěkná obranná práce Dronisze vedla k dalšímu ohrožení domácí branky
22:20 střela Havířovského Kašpara míjí jen těsně branku domácích
20:56 Havířovský Štěpán Hladký vyslal kousavou střelu těsně nad branku Bohemians
20:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:3
20:20 rychlý vstup Bohemians do druhé třetiny
19:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Milan Sklenář, asistoval #66 Patrik Kieler (3:3)
19:10 a máme tu srovnání, nekompromisní dělovka Milana Sklenáře z půlky prorazila vše co ji stálo v cestě
18:37 v akci Havířov, míček jim odebírá Milan Sklenář
17:50 pěknou práci s míčkem předvedl Filip Musil a domácí dál v útoku
16:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
16:21 úžasná kombinace celé pětky Sklenář-Hoffer-Kieler-Mandík a odměnou je snížení stavu
16:04 Havířov trochu ztrácí na tempu, ale gólman Měchura drží svůj tým
14:50 domácí se snaží jak můžou, ale zatím střely ne a ne najít cestu do brány
12:23 dvě velké šance měli domácí v krátké chvíli za sebou, nejprve tyč trefuje Filip Bílek a vzápětí jen těsně Filip Musil
11:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #27 Michal Kolář (1:3)
11:10 a je to tady benjamínek týmu Jan Dobisík snižuje stav
10:43 domácí se zatím stále trápí, potřebovali by se trefit do brány, aby nastarovali
09:25 Patrik Kieler ve velké šanci, střela těsně míjí branku
07:48 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 0:3
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #87 Adam Kašpar, asistoval #13 Richard Kraus (0:3)
07:48 Havířov trestá chybu domácích s koncem trestu Jana Dobisíka
05:46 hosté si zahrají další přesilovou hru
05:32 obrovský závar před brankou zelenobílých, domácí tlak ustáli
04:10 Hosté se rozeběhli k další akci, dvojice Kieler - Sklenář akci maří a derou se do útoku
03:17 domácí se tlačí do brány hostů, ale zatím bez brankového úspěchu
02:22 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #13 Richard Kraus, asistoval #16 Vojtěch Gvuzd (0:2)
02:22 překvapení pro každého přítomného, Havířov proměňuje svou přesilovou hru po 20vteřinách
01:07 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #39 Jakub Chodura, asistoval #87 Adam Kašpar (0:1)
01:07 další akce hostů a domácí stejně jako v včera i dnes v začátku prohrávají
00:47 rozehrávka Havířova a rychlí přesun k bráně domácích gólman chytá
00:10 a máme tu první akci domácích, v podobě dvojice Hoffer-Kieler
00:01 Hráči se nám řadí na plochu a za malý okamžik můžou rozhodčí zahájit 11 kolo G2 ligy juniorů