5:6
    Marek ŽAGAN
    (Kořínek)

FBC Liberec - Florbal Ústí 5:6
branky: 7. Marek Žagan, 23. Jan Bitman, 54. Lukáš Kořínek, 58. Marek Žagan, 59. Marek Žagan - 19. Jaroslav Mareš, 21. Vladimír Štorek, 28. Radim Kühnel, 44. Vít Pavelka, 46. Tomáš Sattler, 55. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Čížek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Strýček 33 - Vít Skala 21; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:3
59:59 Komentář trenéra hostujícího týmu Florbal Ústí Marka Vojty: Dnes bylo vše fajn. Krom výborných domácích palačinek v bufetu jsem si užil také výborné domácí tlačenky. Zlom v utkání nastal na začátku 3. třetiny, kdy jsme využily své brejky. Koncentrovaným výkonem jsme splnili dnešní cíl. Děkuji výborným divákům.
59:59 Komentář trenéra domácího týmu FBC Liberec: Soupeři jsme darovali 3 body osobními chybami, které především na začátku 3.třetiny udály směr zbytku utkání.
59:59 Střely na branky: D 7, H 17.
59:59 Liberec se snažil až v posledních minutách. Hra v powerplay mu pomohla k pátému gólu a jednobrankovému rozdílu, bohužel ani Rondoš svou poslední střelou balónek neumístil ani pět metrů od hostující brány.
58:31 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (5:6)
57:06 GÓL FBC Liberec! 4:6
57:06 Liberec snižuje náskok hostí. Když se bude snažit, ještě by Ústí mohl dohnat.
55:45 Timeout FBC Liberec
55:45 Že by měl Liberec konečně šanci na gól v přesilové hře?!
54:05 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #6 Mikuláš Krbec (3:6)
54:05 Ústí vrací úder.
53:50 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #77 Lukáš Tovara (3:5)
53:50 Kořínek ze středu nahrál Tovarovi, ten mu vrací - Kořínek do prázdné.
52:00 Hosté drží balónek a Liberec stojí, nic nedělá, asi o výhru nestojí.
51:00 Pasivní hra.
50:00 Hra se začala přelévat ve velkém ze strany na strany. Liberec by to ještě dorovnat mohl.
46:59 Kuželovi sjel balónek z hokejky a tak se jeho střela ke Stýčkovi nedostala.
45:48 GÓL Florbal Ústí! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Tomáš Sattler, asistoval #16 Josef Novák (2:5)
43:54 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Vít Pavelka, asistoval #22 Karel Myslivec (2:4)
41:00 Konečně zajímavá událost: Bohm běžel s balónkem na polovinu, kde ho doslova skřípli útočící ústečané. Ti se, ale balónku neuchopili a tak si ho Bohm vzal zpět a nechal za sebou haldu protihráčů. Škoda pro Bohma, že Skala chytá..
39:59 Střely na branky: D 8, H 14.
39:00 Bitman ze středu - na hruď Skaly, který s přehlem chytá.
36:00 Štěpán zkusil vystřelit z první - krásnou nahrávku dostal od Bitmana.
35:00 Ústecký útok je rychlejší, domácí se nestíhají vracet a doplací na to zbytečnými střelami na Strýčka Záchranu! Mareš mohl do prázdné... ale nahrávka byla rachlejší než on.
33:00 Strýček zachraňuje svůj tým. Chytá jednu střelu za druhou.
30:00 Liberec by se měl probrat. Hráči se pomalu vracejí, neudrží si míček pod kontrolou a ke střele se dostane sotva po minutě.
27:51 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Radim Kühnel, asistoval #6 Mikuláš Krbec (2:3)
27:51 Po opravdu krátké chvilce využívá přesilové hry tým hostí.
25:00 Liberec trochu panikaří.. śtí se nenechává vyvést z míry a zkouší rozchytávat Strýčka.
24:00 Na míčku spíše Ústí.
22:23 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Jan Bitman, asistoval #22 Vojtěch Rondoš (2:2)
22:23 Jednoduchý nához na bránu.
21:00 Stibor Adam v šanci - tyčka!
20:19 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (1:2)
20:19 Kolstrunk od mantinelu rovnou na hokejku Štorka, ten střílí do prázdné. Chyba libereckého centra!
19:59 Střely na branky: D 11, H 8.
18:09 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Jaroslav Mareš bez asistence (1:1)
18:09 A dorovnávací branku na 1:1 před koncem 1.třetina střelil pod ruku Strýčka Mareš.
17:00 Omlouváme se za krátký výpadek připojení. Znovu pokračujeme.
12:42 Liberec přesilovou hru nevyužil.
10:42 Nájezd provede Vojtěch Rondoš - snažil se přehodit Skalu, ale přehodil balónek až za bránu, Liberec si tedy zahraje přesilovou hru.
10:00 Liberec se teď trochu zamotal a nechal se sebou mávat. Od pravého mantinelu zkusil z křižné nahrávky vystřelit Konstrunk.
06:08 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Marek Žagan, asistoval #82 David Šklíba (1:0)
06:08 Skalovi nad pravou nohu.
05:00 Kolstrunk v šanci. Balónek zastavil Zvára.
03:00 Nádhernou střelu na Skalu provedl Lexa. Skala nechytil. Míšek mu skákal po nohách v malém brankovišti. Gól z toho, ale nebyl.
02:00 Na míčku spíše Liberec, ale jakmile se dostane k brance týmu hostí, o balónek přijde..
00:00 Dobrý večer, Vítáme Vás u 10.kola G2 ligy juniorů mezi domácím týmem FBC Liberec a týmem hostí Florbal Ústí. V 8. a 9. kole se FBC Liberec v utkáních s 1. SC Vítkovice Oxdog a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava moc nepředvedl, uvidíme jak si Liberec poradí s 8.týmem v tabulce Florbal Ústí. Snad to kluci dotahnou až do konce!