• 59 58:13
    6:4
    ()

Florbal Primátor Náchod - AC Sparta Praha 6:4
branky: 2. Jakub Hyka, 3. Jonáš Mědílek, 32. Ondřej Bachtík, 36. Ondřej Bachtík, 56. Ondřej Bachtík, 59. Jonáš Mědílek - 39. Ondřej Špalek, 48. Matěj Pruner, 54. Marek Koščo, 55. Jaroslav Jaroš; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 185; zásahy brankářů: Jan Hájek 31 - Filip Černý 24; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Zbytečně jsme si zkomplikovali vyhrané utkání, když jsme ustoupili od jakékoliv kombinační hry. Nakonec jsme to urvali bojovností.
60:00 Komentář trenéra Sparty: Nestačí hrát jenom jednu třetinu, neproměněné šance a skvělá obrana soupeře znamená, že Náchod zaslouženě vyhrál. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Náchod 11 - 16 Sparta, střely celkem Náchod 29 - 35 Sparta.
60:00 Nejlepší hráči obou týmů: Náchod - Jonáš Mědílek, Sparta - Břetislav Kůla.
59:52 Náchod drží balónek, diváci děkují.
59:10 Hosté opět bez brankáře a v tlaku, náchodské drží fantastický Hájek.
58:13 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #11 Jonáš Mědílek bez asistence (6:4)
58:13 A Mědílek hru bez brankáře dalekonosnou střelou potrestal.
58:05 Hosté zkouší hru bez brankáře.
57:59 Timeout AC Sparta Praha
57:20 Hájek výborně chytil prudkou střelu.
56:50 Obrovská šance Macháčka, Černý reflexivně levou rukou vyrazil.
55:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #11 Jonáš Mědílek (5:4)
55:55 Mědílek přiťukl Bachtíkovi a ten propálil Černého. Náchod je opět ve vedení.
55:50 Kovář z půlky jen do připraveného Černého.
54:19 GÓL AC Sparta Praha! 4:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #41 Jaroslav Jaroš, asistoval #14 Marek Zouzal (4:4)
54:19 Hosté rozehráli volný úder, první střelu Zouzala ještě Hájek vyrazil, na dorážku Jaroše ale už nestačil. Je vyrovnáno, 4:4.
54:15 Bachtík zezadu fauloval a půjde si odsedět 2 minuty.
53:32 Timeout Florbal Primátor Náchod
53:32 GÓL AC Sparta Praha! 4:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #81 Marek Koščo, asistoval #47 Karel Šteker (4:3)
53:32 Marek Koščo dává gól zpoza branky. Náchod si bere timeout.
52:15 Volný úder pro hosty, k odraženému balónku se dostal Špalek, ale netrefil odkrytou branku Náchoda.
51:39 Sparťané v tlaku. Z otočky pálil Matěj Pruner, Hájek vyrazil. Poté přišla další střela, ta však branku minula.
51:01 Další Hájkův povedený zákrok. Náchodský gólman dnes drží.
50:00 Dnešnímu utkání přihlíží 185 diváků! Děkujeme!
49:44 Lukáš Jeníček byl ve velké šanci, pálil do odkryté branky, ale trefil pouze tyčku!
47:42 GÓL AC Sparta Praha! 4:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (4:2)
47:42 Na druhé straně hosté pohotově sehráli volný úder a Matěj Pruner snížil na rozdíl dvou branek. 4:2.
47:33 Bachtík v další příležitosti, tentokrát těsně přestřelil branku Sparty.
46:50 Lukáš Pilný našel před brankou zcela volného Bachtíka, gólman Černý se však dokázal velmi rychle přesunout a Bachtíkovu střelu zastavil.
46:04 Jeníček pálil po volném úderu, Hájek byl pozorný a střelu chytil.
44:47 Bachtík pohotově pálil z prostoru před brankou, trefil však pouze Černého do masky.
43:34 Obrovskou šanci spálil Lukáš Jeníček. Zívala na něho odkrytá Hájkova branka, ale minul.
42:49 Hušek unikl podél mantinelu a zkoušel překvapit Černého střelou na bližší tyč. Gólman Sparty si však s jeho střelou poradil.
42:10 Bachtík pálil z otočky těsně mimo. Dobrá šance.
40:00 Skončila druhá třetina. Sparťané převzali iniciativu a měli více ze hry, náchodští hrozili převážně z brejků. Utkání má svoji kvalitu a divákům, kterých se tu dnes sešlo opravdu hodně, se musí zápas líbit.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Náchod 9 - 11 Sparta.
39:59 Do posledního úniku třetiny se hnal Bachtík, byl přidržen, ale rozhodčí nedovolený zákrok neviděli.
38:27 GÓL AC Sparta Praha! 4:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #96 Ondřej Špalek, asistoval #7 Lukáš Jeníček (4:1)
38:27 Nedáš - dostaneš! Hosté sehráli přesilovkovou akci výborně a zakončující Ondřej Špalek se štěstím o břevno vsítil branku. 4:1.
37:50 Hušek vystihl rozehrávku Sparty, na gólmana Černého však se svou kličkou do backhendu nevyzrál.
36:34 Marek Kovář teď zbytečně dohrál jednoho ze Sparťanů a oslabil svůj tým.
35:55 Bachtík opět v úniku, tentokrát pálil těsně nad.
35:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #61 Marek Kovář (4:0)
35:44 Kovář vyslal Bachtíka do úniku a ten kličkou do backhendu doslova vykoupal Černého v brance Sparty. 4:0!
35:11 Náchod v plném počtu.
35:02 Hájek má dnes ruce úplně všude, další jeho výborný zákrok.
33:11 Bachtík v úniku, Černý si poradil.
31:31 A Bachtík si s trestným střílením poradil s bravurou hráče jeho kvalit. Rychlý pohyb do strany, střela do šibenice, Černý byl bez šance. 3:0
31:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík z trestného střílení (3:0)
31:30 Bachtík byl v úniku faulován a rozhodčí píská trestné střílení. Nájezd pojede sám faulovaný Bachtík.
30:33 A náchodský Malík opět v akci. Vybojoval míček na půlce a vystřelil. Tentokrát jeho střela postrádala přesnost, ale jinak velmi dobré střídání náchodského borce.
29:49 Filip Černý musel po dlouhé době také něco řešit, konkrétně Malíkovu prudkou ránu.
28:30 Nebezpečná střela Marka Košča nad náchodskou branku. Hosté jsou v posledních minutách aktivnější.
27:16 Nebezpečnou střelu na náchodskou branku vyslal Jan Krejča, Hájek výborně vyrazil nad branku.
25:38 Po přihrávce Jakoba se v obrovské šanci ocitl Jakub Čáp, odkrytou branku Náchoda však těsně minul.
24:44 Na jedné straně se teď výborně přesunul Hájek, na druhé straně předvedl parádní zákrok Filip Černý. Hra se teď přelévá ze strany na stranu a divákům se musí líbit.
24:04 Bachtík v úniku pálil jen do masky Filipa Černého.
23:15 Hájek teď nadvakrát kryl střelu, ke které se dostal Marek Koščo.
22:28 Marek Zouzal pálil téměř od půlky do pravé šibenice Hájkovy branky, ten si s jeho střelou výborně poradil.
21:38 Po přihrávce Kováčika se do příležitosti dostal Macháček, jeho střelu Filip Černý levou rukou vyrazil.
20:43 Náchodští byli v šanci, branka však byla úplně mimo, takže rozhodčí přerušili hru. Sparťané balónek sportovně vrátili.
20:00 Střely na branku po první třetině: Náchod 9 - 8 Sparta.
20:00 Skončila první třetina. Náchodští byli aktivnější a po zásluze vedou 2:0. Hosté se velmi často dopouštěli nedovolených zákroků, někdy i za hranicí jakékoliv slušnosti.
19:55 Sparťané měli k dispozici ještě jeden volný úder. Na konci třetiny se hrálo doslova o vteřiny, ale nic z toho.
18:31 Kůla pálil z otočky, střela jen těsně minula Hájkovu pravou tyč.
17:02 Hosté v plném počtu.
16:39 Náchodští se sami vyhánějí z šancí nepřesnými přihrávkami.
16:02 Náchodská přesilovka zatím špatná. Sparťané u míčku.
15:02 Marek Koščo si teď vybil svoji frustraci na jednom z náchodských hráčů a půjde si odsedět 2 minuty. Tento zákrok ale podle mého volal po vyšším trestu.
14:57 Fantastický zákrok Hájka, střelu k levé tyči vyrazil do rohu.
14:41 Obrovská šance Bachtíka, ten z bezprostřední blízkosti přestřelil.
13:47 Sparta přežila přesilovku Náchoda. I když to mnohokrát smrdělo gólem.
13:10 Několik tutovek Náchoda, minimálně 2 měl Lukáš Pilný. Těžko lze uvěřit, že to není 3:0.
12:01 Jan Krejča se dostal v oslabení do úniku, pálil však pouze do připraveného Hájka.
11:47 Bachtík vystihl laxní rozehrávku Sparty, Kůla zachraňoval sekerou a je vyloučen na 2 minuty.
11:17 Hosté v plném počtu.
10:56 Hušek to zkoušel od půlky. Těsně mimo.
10:32 Náchodští v přesilovce tlačí, ke střelám se však nedostávají.
09:17 Sebastián Jakob poslal jednoho z náchodských hráčů nebezpečně na mantinel a je rozhodčími vykázán na trestnou lavici. Po zásluze.
08:37 Ondřej Macháček pálil z půlky, Filip Černý bez problému chytil.
08:20 Malík vypíchl sparťanským obráncům balónek, potenciální šanci odvrátil Filip Černý včasným vyjetím.
06:38 Jan Krejča vyjel před branku a zakončoval na Hájka, ten výborně zasáhl.
02:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #11 Jonáš Mědílek, asistoval #36 Lukáš Marel (2:0)
02:48 Mědílek se prosadil přesně umístěnou střelou od mantinelu, na kterou neměl Filip Černý v brance Sparty nárok. 2:0.
01:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Vlastní branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #65 Jakub Hyka (1:0)
01:58 Závar před brankou Sparty vyřešil Jakub Hyka ukázkovým vlastencem. Náchodští se ujímají vedení.
00:00 Dobré odpoledne z náchodské Plechárny, vítejte u online přenosu z 9. kola G2 ligy juniorů. V tabulce 7. Florbal Primátor Náchod dnes přivítá pražskou Spartu, která se nachází v tabulce na 5. místě.